dbtopas login
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas → Rezultatai

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas

LTU
LTU, Prienai, 2022-03-11

Grupė M15

Trasa 2.0 km

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Balsytė Emanuelė
LTU
LTU
ESC, Elektrėnai 8:17 4:08
2
Odnopolaitė Elzė
___
___
RCN, Riešė 8:35 4:17
3
Šepetytė Paulina
___
___
RCN, Riešė 8:37 4:18
4
Mockaitytė Žemyna
LTU
LTU
Medeina OK, SM Gaja, Kaunas 8:38 4:19
5
Subatkytė Rugilė
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 9:02 4:31
6
Labutytė Goda
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 9:26 4:43
7
Jakimauskaitė Amelija
LTU
LTU
Sostinės Olimpas, Trakai 9:36 4:48
8
Mažeikaitė Silvija
LTU
LTU
Revuonos pagrindinė mokykla, Prienai 9:51 4:55
9
Veršilaitė Emilija
LTU
LTU
ESC, Elektrėnai 10:21 5:10
10
Dragūnaitė Elija
LTU
LTU
Klajūnas OK, Molėtai 10:34 5:17
11
Mikalauskaitė Aistė
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 11:02 5:31
12
Česynaitė Augustė
LTU
LTU
Dzūkija BK, Alytus 11:10 5:35
13
Janulytė Adelė
LTU
LTU
Lukas, Šiaulių r. 11:11 5:35
14
Savickaitė Miglė
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 11:20 5:40
15
Deltuvaitė Karina
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 11:27 5:43
16
Grigaitė Gabrielė
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 11:41 5:50
17
Gribauskaitė Kotryna
LTU
LTU
T. Žilinsko gimnazija, Veiveriai 12:07 6:03
18
Žuklytė Morta
LTU
LTU
Revuonos pagrindinė mokykla, Prienai 12:14 6:07
19
Visockytė Gabija
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 12:19 6:09
20
Tamošaitytė Viltė
LTU
LTU
Lukas, Šiaulių r. 12:24 6:12
21
Vaitkevičiūtė Emilija
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 12:35 6:17
22
Bortkevičiūtė Gabrielė
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 12:41 6:20
23
Sipavičiūtė Adrija
LTU
LTU
Prienai 12:42 6:21
24
Sipavičiūtė Rasa
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 12:51 6:25
25
Kučinskaitė Ieva
LTU
LTU
T. Žilinsko gimnazija, Veiveriai 12:54 6:27
26
Kuzmickaitė Darija
LTU
LTU
Prienų KKSC, Revuonos pagr. mok., Prienai 12:56 6:28
27
Petkutė Vidmantė
LTU
LTU
Lukas, Šiaulių r. 13:01 6:30
28
Skučaitė Mija
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 13:53 6:56
29
Degutytė Dija
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 14:11 7:05
30
Kalusevičiūtė Liepa
LTU
LTU
T. Žilinsko gimnazija, Veiveriai 14:22 7:11
31
Janauskaitė Elinga
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 14:51 7:25
32
Kubiliūtė Viktorija
LTU
LTU
T. Žilinsko gimnazija, Veiveriai 15:20 7:40
33
Melnikaitė Andželika
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 15:29 7:44
34
Ulinauskaitė Ugnė
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 15:32 7:46
35
Kreivėnaitė Emilija
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 15:33 7:46
36
Martusevičiūtė Ugnė
LTU
LTU
Revuonos pagrindinė mokykla, Prienai 16:17 8:08
37
Petrukonytė Ieva
LTU
LTU
Skriaudžių JŠ, Skriaudžiai 16:41 8:20
38
Vasilevičiūtė Saulė
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 24:01 12:00
39
Sulžickaitė Viktorija
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 28:20 14:10
39
Valinčiūtė Aurėja
LTU
LTU
Jaunieji šauliai, Prienai 28:20 14:10

Spausdinimui