dbtopas login
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas → Rezultatai

LTU
LTU, Prienai, 2022-03-11

Grupės KV5, M5, MVET5, V5, VVET5

Trasa 5.0 km

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1V5Mačernis Aldas
LTU
LTU
Aitvaras, PB RUN, Vilnius 17:12.9 3:26
2KV5Čepulis Edvinas
LTU
LTU
Ignalina 17:39.0 3:31
3VVET5Čiurlevičius Povilas
LTU
LTU
Born2Move LTU, Kaunas 17:44.8 3:32
4V5Krapikas Petras
LTU
LTU
RSK, Rūdiškės, Trakų r. 18:00.1 3:36
5V5Juodvalkis Tomas
___
___
RCN, Riešė 18:04.5 3:36
6M5Gvildytė Teklė Emilija
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 18:18.7 3:39
7VVET5Ivanovas Julius
LTU
LTU
Born2Move LTU, Kaunas 18:22.5 3:40
8V5Grachovskis Laurynas
LTU
LTU
Aitvaras, Švenčionėliai 18:23.1 3:40
9V5Juknevičius Domas
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 18:23.3 3:40
10KV5Gaubša Gabrielius
LTU
LTU
KASP 6R, Šiauliai 18:25.0 3:41
11V5Balsys Domantas
LTU
LTU
Kauno BMK 18:35.3 3:43
12V5Velde Augusts
LTU
LTU
Šilagirė OK, Vilnius 19:37.7 3:55
13V5Subatkis Vitas
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 19:50.7 3:58
14M5Gvildienė Vilija
LTU
LTU
Origami runners, Kaunas 19:51.5 3:58
15M5Ražaitytė-Saunorienė Gabija
LTU
LTU
Kaunas 20:06.3 4:01
16M5Stankūnė Eglė
LTU
LTU
I RUN LT, Kaunas 20:21.6 4:04
17VVET5Titas Saulius
LTU
LTU
Linksmakalnis 20:45.4 4:09
18V5Domarkas Aredas
LTU
LTU
Lukas, Šiaulių r. 20:51.2 4:10
19VVET5Šnipaitis Regimantas
LTU
LTU
Taujėnai 21:03.4 4:12
20KV5Medeikis Algirdas
LTU
LTU
Bėgimo klubas 21:08.2 4:13
21MVET5Paužaitė Sandra
LTU
LTU
Dainava OK, Vilnius 21:37.1 4:19
22M5Sakalauskienė Tatjana
LTU
LTU
RCN, Vilniaus r. 21:52.6 4:22
23M5Balsienė Jovita
LTU
LTU
Kauno BMK 21:58.8 4:23
24V5Rudys Adrijus
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 22:12.5 4:26
25M5Kisieliauskienė Sandra
LTU
LTU
Born2Move LTU, Kauno r. 22:21.0 4:28
26MVET5Pušinaitė Jurgita
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Marijampolė 22:24.5 4:28
27V5Valikonis Deividas
LTU
LTU
Kaunas 22:37.3 4:31
28M5Beliūnė Indrė
LTU
LTU
Balbieriškio pagrindinė mokykla, Balbieriškis 22:39.5 4:31
29V5Garbaliauskas Jonas
LTU
LTU
Arboro OK, Panevėžys 22:47.1 4:33
30V5Bucevičius Vakaris
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 23:08.3 4:37
31M5Depšytė Sandra
LTU
LTU
B2M, Kaunas 24:09.6 4:49
32M5Duliūtė Rugilė
LTU
LTU
Arboro OK, Krekenava 24:23.7 4:52
33M5Virbickienė Ingrida
LTU
LTU
Prienų KKSC, Šilas OK, Prienai 24:32.4 4:54
34V5Pečiulis Rokas
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 24:43.5 4:56
35VVET5Pocius Remigijus
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 24:46.6 4:57
36MVET5Šiukščiuvė Diana
LTU
LTU
Vėtra BK, Panevėžys 24:51.5 4:58
37V5Bogužinskas Kasparas
LTU
LTU
Origami runners, Kaunas 24:53.5 4:58
38MVET5Abakanavičienė Daiva
LTU
LTU
Vėtra BK, Panevėžys 25:02.2 5:00
39VVET5Radzivonas Zenonas
LTU
LTU
Šilas OK 25:17.1 5:03
40M5Kirdeikė Dominyka
LTU
LTU
Utena Runners, Utena 25:26.0 5:05
41V5Začepa Kristupas
LTU
LTU
  25:44.5 5:08
42VVET5Sipavičius Vaidas
LTU
LTU
Prienai 26:04.9 5:12
43V5Spūdys Pijus
LTU
LTU
Žiburio gimnazija, Prienai 26:17.1 5:15
44VVET5Kinderis Gediminas
LTU
LTU
Kauno BMK 26:19.4 5:15
45VVET5Dagilis Giedrius
LTU
LTU
Prienai 26:27.8 5:17
46V5Šimukaitis Dominykas
LTU
LTU
Prienai 26:35.8 5:19
47MVET5Paliulienė Janina
LTU
LTU
Birštonas 26:39.4 5:19
48VVET5Kraujalis Audrius
LTU
LTU
Klajūnas OK, Molėtai 26:45.5 5:21
49V5Kavaliauskas Leonardas
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 26:49.3 5:21
50M5Zinkevičiūtė Akvilė
LTU
LTU
Utena 26:53.7 5:22
51VVET5Kavaliauskas Petras
LTU
LTU
Dzūkija BK, Druskininkai 27:17.2 5:27
52MVET5Kraujalienė Rūta
LTU
LTU
Klajūnas OK, Molėtai 27:24.8 5:28
53MVET5Penkovskaja Alicija
LTU
LTU
Vilnius 27:34.7 5:30
54MVET5Jumatovienė Jūratė
LTU
LTU
Origami runners, Kaunas 27:38.5 5:31
55V5Shabanau Artsiom
BLR
BLR
Prienai 27:43.8 5:32
56M5Vilčinskaitė Emilija
LTU
LTU
Prienų KKSC, Žiburio gimn., Prienai 27:47.7 5:33
57M5Žilinskaitė Deimantė
LTU
LTU
Prienų KKSC, Prienai 27:48.0 5:33
58M5Skaisgirytė Austė
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 27:57.3 5:35
59MVET5Jakaitienė Jurgita
LTU
LTU
Kauno BMK, Prienai 28:30.3 5:42
60VVET5Karpavičius Povilas
LTU
LTU
Vievis 28:40.5 5:44
61V5Karpavičius Dovydas
LTU
LTU
Vievis 28:40.6 5:44
62V5Rukas Kęstutis
LTU
LTU
Prienai 29:04.6 5:48
63V5Brazaitis Gantas
LTU
LTU
Žiburio gimn., Prienų r. sav. 29:48.1 5:57
64M5Vilbasytė Paulina
LTU
LTU
Prienų KKSC, Žiburio gimn., Prienai 30:56.8 6:11
65MVET5Ražauskienė Inga
LTU
LTU
Kauno BMK, Prienai 31:25.7 6:17
66M5Stankevičienė Gintarė
LTU
LTU
Žemaitkiemio k. 31:27.6 6:17
67KV5Karčiauskas Tadas
LTU
LTU
Slava Ukraini, Prienai 31:47.9 6:21
67M5Vyšniauskaitė Rimgailė
LTU
LTU
Slava Ukraini, Prienai 31:47.9 6:21
69MVET5Kučinskienė Violeta
LTU
LTU
Ąžuolo progimnazija, Prienai 32:04.2 6:24
70MVET5Strielkūnienė Daiva
LTU
LTU
Prienai 32:04.4 6:24
71MVET5Jankauskaitė Simona
LTU
LTU
Kauno BMK 32:54.0 6:34
72MVET5Balčiūnienė Danutė
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 32:54.2 6:34
73VVET5Žemaitis Saulius
LTU
LTU
Vėtra BK, Šiauliai 33:50.9 6:46
74MVET5Čechova Aleksandra
LTU
LTU
Vėtra BK, Panevėžys 35:50.1 7:10
75VVET5Limantas Romualdas
LTU
LTU
Kauno BMK 42:44.8 8:32