dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

Daugiadienės TAKAS

LTU
LTU, Gėsalai, Papė, 2023-06-23

Grupė M14

Trasa 1 d. 3.7 km 12 KP, 2 d. 4.9 km 12 KP, 3 d. 4.1 km 16 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1
Gunnarsson Troj
SWE
SWE
OK Vilse 87, Stockholm 1:51:35 31:40 (  2) 50:53 (  2) 29:02 (  1)
2
Murėnas Aleksas
LTU
LTU
Medeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:06:41 30:22 (  1) 1:01:00 (  7) 35:19 (  2)
3
Veikšra Giedrius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:07:36 35:33 (  4) 52:49 (  3) 39:14 (  5)
4
Papreckis Povilas
LTU
LTU
Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius 2:10:00 35:39 (  5) 53:21 (  4) 41:00 (  7)
5
Raugas Jogaila
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:17:18 33:32 (  3) 1:02:37 (  9) 41:09 (  8)
6
Marcinkevičius Nojus
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:20:59 37:38 (  6) 1:01:45 (  8) 41:36 (  9)
7
Arlauskas Antanas
LTU
LTU
Šilas OK, SM Gaja, Kaunas 2:21:03 39:41 (  7) 1:02:54 (10) 38:28 (  4)
8
Mironov Jaroslav
LTU
LTU
Radio-O, Elektrėnai 2:27:38 56:55 (15) 55:14 (  5) 35:29 (  3)
9
Kantas Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:33:07 1:01:20 (19) 49:47 (  1) 42:00 (10)
10
Valavičius Matas
LTU
LTU
SM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:43:53 41:29 (  8) 1:16:53 (15) 45:31 (12)
11
Drazdauskas Feliksas
LTU
LTU
Sostinės SC, Lėvuo OK, Vilnius 2:45:03 1:07:16 (24) 58:08 (  6) 39:39 (  6)
12
Mockus Martynas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 2:57:02 43:24 (10) 1:16:22 (14) 57:16 (15)
13
Kaklauskas Justas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 3:01:42 55:06 (13) 1:08:38 (11) 57:58 (16)
14
Kriukas Oskaras
LTU
LTU
Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius 3:03:12 58:30 (16) 1:10:15 (12) 54:27 (13)
15
Pečiulis Joris
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 3:07:40 1:04:39 (22) 1:18:43 (17) 44:18 (11)
16
Bindokas Jokūbas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 3:09:45 59:51 (17) 1:15:09 (13) 54:45 (14)
17
Dubauskis Jurgis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 3:21:24 51:35 (12) 1:20:40 (18) 1:09:09 (22)
18
Lukošius Oskaras
LTU
LTU
Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius 3:37:44 1:04:05 (21) 1:31:00 (20) 1:02:39 (19)
19
Suknevich Mihail
LTU
LTU
Radio-O, Elektrėnai 3:47:10 1:06:26 (23) 1:36:18 (21) 1:04:26 (20)
20
Voveris Eldar
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 3:55:25 55:23 (14) 1:59:55 (24) 1:00:07 (18)
21
Petraškevičius Lukas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 4:00:55 1:00:32 (18) 1:55:32 (23) 1:04:51 (21)
22
Milašauskas Kristijonas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 4:03:40 47:52 (11) 2:16:20 (26) 59:28 (17)
23
Petkas Emilijus
LTU
LTU
Panevėžio sporto centras, Panevėžys 4:21:50 1:22:29 (26) 1:46:45 (22) 1:12:36 (23)
  Pakarnis Vytautas
LTU
LTU
Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius 2:00:46 42:14 (  9) 1:18:32 (16) dsq
  Denisovas Eimantas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 2:29:08 1:01:41 (20) 1:27:27 (19) dsq
  Aleksiejūnas Daumantas
LTU
LTU
Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius 3:30:18 1:22:13 (25) 2:08:05 (25) dsq
  Dzedulionis Jonas
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas   dns dns dsq

Vyriausias sekretorius   Gvidas Rūkas