dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

Daugiadienės TAKAS

LTU
LTU, Gėsalai, Papė, 2023-06-23

Grupė M16

Trasa 1 d. 4.6 km 18 KP, 2 d. 6.1 km 14 KP, 3 d. 5.5 km 19 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1
Gunnarsson Arvidas
SWE
SWE
Järfälla OK, Stockholm 2:06:55 32:47 (  1) 54:32 (  1) 39:36 (  3)
2
Rudys Adrijus
LTU
LTU
Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius 2:24:57 42:04 (  7) 1:04:55 (  6) 37:58 (  1)
3
Rožukalns Krīvs
LAT
LAT
Auseklis IK, Rīga 2:29:00 48:30 (14) 57:55 (  3) 42:35 (  5)
4
Simonavičius Gintas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 2:31:00 41:26 (  6) 1:05:44 (  7) 43:50 (  7)
5
Bindokas Ignas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:34:51 46:20 (10) 1:08:00 (  8) 40:31 (  4)
6
Janavičius Matas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:37:25 55:16 (19) 1:02:39 (  5) 39:30 (  2)
7
Petraitis Rytis
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Krekenava 2:37:38 41:21 (  5) 1:01:26 (  4) 54:51 (20)
8
Garbaliauskas Jonas
LTU
LTU
Arboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 2:43:45 48:50 (15) 1:08:32 (  9) 46:23 (  8)
9
Perminas Milgaudas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 2:50:31 50:52 (17) 1:16:40 (12) 42:59 (  6)
10
Miežinis Dominykas
LTU
LTU
Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius 2:53:59 43:07 (  8) 1:21:51 (14) 49:01 (15)
11
Babarskas Danielius
LTU
LTU
Javonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė 2:57:23 45:43 (  9) 1:15:48 (11) 55:52 (21)
12
Šveikauskas Dovas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:57:53 46:42 (11) 1:16:43 (13) 54:28 (19)
13
Miknys Simonas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 2:57:59 39:08 (  3) 1:28:00 (19) 50:51 (16)
14
Švalbe Kevins
LAT
LAT
Alnis OK/JNSC, Jelgava 2:59:13 49:31 (16) 1:22:35 (16) 47:07 (10)
15
Adomaitis Mykolas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 3:00:24 47:12 (13) 1:25:37 (18) 47:35 (12)
16
Lazauskas Domas
LTU
LTU
Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius 3:02:31 52:34 (18) 1:22:03 (15) 47:54 (13)
17
Bogužinskas Kasparas
LTU
LTU
Medeina OK, SM Gaja, Kaunas 3:11:47 1:03:32 (25) 1:12:05 (10) 56:10 (22)
18
Petrauskas Kipras
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 3:16:46 1:00:31 (24) 1:28:45 (20) 47:30 (11)
19
Balčiūnas Ignas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 3:18:16 59:03 (22) 1:25:29 (17) 53:44 (17)
20
Beržinis Linas
LTU
LTU
Javonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė 3:30:12 59:20 (23) 1:43:51 (26) 47:01 (  9)
21
Liubinas Deividas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 3:30:26 57:02 (21) 1:29:46 (21) 1:03:38 (25)
22
Tubilevičius Vilius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 3:32:42 46:51 (12) 1:47:58 (28) 57:53 (24)
23
Tarėla Eimantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 3:43:29 56:55 (20) 1:52:39 (30) 53:55 (18)
24
Lukianskas Kajus
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 4:13:56 1:22:52 (27) 1:45:20 (27) 1:05:44 (26)
  Učkuronis Aleksandras
LTU
LTU
Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius 1:33:29 38:48 (  2) 54:41 (  2) dsq
  Barauskas Paulius
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Krekenava 2:11:09 39:11 (  4) 1:31:58 (23) dns
  Petraitis Gytis
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Krekenava 2:24:34 dsq 1:35:47 (24) 48:47 (14)
  Radžvilas Augustas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 2:28:07 dsq 1:31:20 (22) 56:47 (23)
  Čiaponas Marius
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 2:43:53 1:36:59 (28) dsq 1:06:54 (27)
  Navaslauskas Paulius
LTU
LTU
Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius 2:44:44 1:08:02 (26) 1:36:42 (25) dsq
  Petukauskas Robertas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 3:23:26 dsq 1:52:30 (29) 1:30:56 (28)

Vyriausias sekretorius   Gvidas Rūkas