dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

Daugiadienės TAKAS

LTU
LTU, Gėsalai, Papė, 2023-06-23

Grupė M65

Trasa 1 d. 4.0 km 17 KP, 2 d. 6.2 km 13 KP, 3 d. 4.9 km 19 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1
Routsi Jyrki
FIN
FIN
Suunistusmatkat, Helsinki 2:13:24 34:03 (  1) 1:01:45 (  1) 37:36 (  1)
2
Šinke Juris
LAT
LAT
Kāpa, Olaine 2:20:31 38:19 (  6) 1:02:13 (  2) 39:59 (  3)
3
Mamis Ģirts
LAT
LAT
Mona OK, Rīga 2:23:54 35:42 (  2) 1:08:37 (  4) 39:35 (  2)
4
Kokins Juris
LAT
LAT
Meridians, Cēsu novads 2:28:25 37:06 (  4) 1:08:33 (  3) 42:46 (  5)
5
Ptašekas Julius
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 2:30:54 37:18 (  5) 1:11:39 (  5) 41:57 (  4)
6
Vilkelis Jonas
LTU
LTU
Lėvuo OK, Panevėžys 2:37:41 40:06 (  8) 1:13:23 (  7) 44:12 (  6)
7
Pedersen Arnifinn
NOR
NOR
PWT Norway, Oslo 2:44:46 46:40 (13) 1:12:37 (  6) 45:29 (  8)
8
Jorma Aherto
FIN
FIN
Lahden Suunnistajat 37, Helsinki 2:46:13 40:51 (  9) 1:18:23 (10) 46:59 (  9)
9
Šalkauskas Algirdas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys 2:46:32 39:40 (  7) 1:19:50 (11) 47:02 (10)
10
Mikšys Eugenijus
LTU
LTU
Šilagirė, Vilnius 2:54:43 53:13 (20) 1:16:25 (  9) 45:05 (  7)
11
Gavėnas Gintaras
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 2:56:08 52:31 (19) 1:13:25 (  8) 50:12 (12)
12
Kireilis Saulius
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 2:59:43 44:16 (10) 1:21:44 (13) 53:43 (15)
13
Ūsas Gintautas
LTU
LTU
Javonis OK, Marijampolė 3:05:35 47:59 (14) 1:29:58 (16) 47:38 (11)
14
Kazlauskas Donatas
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 3:08:28 45:06 (11) 1:27:58 (15) 55:24 (16)
15
Bajoriūnas Gediminas
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 3:10:16 46:19 (12) 1:32:01 (17) 51:56 (14)
16
Budginas Vytas
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 3:22:29 56:27 (22) 1:24:42 (14) 1:01:20 (21)
17
Baranauskas Valdas
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 3:34:50 51:08 (17) 1:45:26 (22) 58:16 (19)
18
Baleišis Kęstutis
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 3:36:26 57:26 (23) 1:41:52 (20) 57:08 (18)
19
Krasuckis Rimantas
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 3:37:21 1:00:07 (25) 1:37:29 (18) 59:45 (20)
20
Penkulis Māris
LAT
LAT
Saldus OK 3:38:22 51:48 (18) 1:44:30 (21) 1:02:04 (24)
21
Antons Elmārs
LAT
LAT
Tērvete 3:43:54 55:13 (21) 1:47:04 (24) 1:01:37 (22)
22
Krasauskas Vytautas
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 3:56:07 57:51 (24) 1:52:41 (25) 1:05:35 (26)
23
Grublys Algirdas
LTU
LTU
Kopa OK, Klaipėda 3:56:56 1:25:13 (28) 1:39:58 (19) 51:45 (13)
24
Arasimavičius Vidimantas
LTU
LTU
Labirintas OK, Širvintos 3:59:45 1:03:10 (26) 1:54:55 (26) 1:01:40 (23)
25
Naudžius Kęstutis
LTU
LTU
Andromedos ainiai, Vilnius 4:01:04 1:07:55 (27) 1:45:50 (23) 1:07:19 (27)
26
Varsackis Bronius
LTU
LTU
Kaunas 4:04:07 48:12 (15) 2:19:20 (29) 56:35 (17)
27
Lähteenmäki Hannu
FIN
FIN
Hameenlinnan Tarmo, Helsinki 4:37:50 1:26:24 (29) 2:06:45 (28) 1:04:41 (25)
28
Augulis Jānis
LAT
LAT
Sigulda, Sigulda 4:40:58 1:27:43 (30) 1:56:42 (27) 1:16:33 (28)
  Abramikas Kęstutis
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 1:58:04 36:33 (  3) 1:21:31 (12) dsq
  Safin Almir
LTU
LTU
Druskininkai 50:26 50:26 (16) dns dns

Vyriausias sekretorius   Gvidas Rūkas