dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

Daugiadienės TAKAS

LTU
LTU, Gėsalai, Papė, 2023-06-23

Grupė W14

Trasa 1 d. 3.0 km 12 KP, 2 d. 3.6 km 7 KP, 3 d. 3.5 km 10 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena
1
Plone Luize
LAT
LAT
Alnis OK, Jelgava 1:21:16 26:43 (  2) 28:39 (  1) 25:54 (  2)
2
Suknevich Sofiya
LTU
LTU
Radio-O, Elektrėnai 1:29:27 26:41 (  1) 32:48 (  2) 29:58 (  4)
3
Rožukalne Melānija
LAT
LAT
Auseklis IK, Rīga 1:35:44 32:50 (  6) 38:50 (  4) 24:04 (  1)
4
Šimaitė Armantė
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys 1:42:26 31:05 (  3) 34:28 (  3) 36:53 (13)
5
Sriubaitė Eva
LTU
LTU
Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius 1:47:11 36:53 (13) 41:11 (  6) 29:07 (  3)
6
Zīberte Madara
LAT
LAT
Alnis OK/JNSC, Jelgava 1:50:02 34:29 (  7) 44:19 (13) 31:14 (  6)
7
Minčinauskytė Gabija
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 1:51:12 36:36 (11) 44:31 (14) 30:05 (  5)
8
Naruševičiūtė Anelė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:51:48 32:37 (  5) 40:20 (  5) 38:51 (15)
9
Zhuravleva Margarita
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 1:52:31 34:57 (  8) 43:06 (  9) 34:28 (  9)
10
Subatkytė Rugilė
LTU
LTU
Arboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:54:44 35:09 (  9) 43:33 (10) 36:02 (11)
11
Mikalauskaitė Gerda
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:56:17 36:47 (12) 45:58 (16) 33:32 (  7)
12
Naujokaitė Austėja
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:56:26 37:44 (14) 41:21 (  7) 37:21 (14)
13
Motiejūnaitė Ugnė
LTU
LTU
Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius 1:56:59 32:19 (  4) 42:23 (  8) 42:17 (20)
14
Veselytė Gabrielė
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 2:01:54 41:50 (16) 45:23 (15) 34:41 (10)
15
Šinkūnaitė Viltė
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 2:05:12 41:26 (15) 43:47 (11) 39:59 (16)
16
Borusevičiūtė Emilija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:09:27 47:47 (19) 48:00 (18) 33:40 (  8)
17
Krapauskaitė Gustė
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys 2:16:43 56:00 (22) 44:00 (12) 36:43 (12)
18
Pociūtė Goda
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 2:21:29 35:29 (10) 51:11 (19) 54:49 (22)
19
Pušinytė Deimantė
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 2:23:53 51:20 (20) 47:17 (17) 45:16 (21)
20
Vainoriūtė Elzė
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 2:28:45 43:58 (17) 1:04:45 (23) 40:02 (17)
21
Vasiliauskaitė Adelė
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 2:29:39 47:06 (18) 1:00:41 (21) 41:52 (18)
22
Markuščenko Urtė
LTU
LTU
Neringos SM, Neringa 3:13:49 1:04:54 (24) 1:10:55 (24) 58:00 (25)
23
Timinskaitė Gabija
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 3:14:14 1:03:04 (23) 1:04:34 (22) 1:06:36 (27)
24
Mikšytė Rugilė
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 3:34:53 1:33:22 (26) 56:45 (20) 1:04:46 (26)
25
Liekytė Izabelė
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 3:39:57 1:43:16 (27) 1:14:28 (25) 42:13 (19)
26
Miknytė Urtė
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 5:07:23 1:23:15 (25) 2:07:57 (27) 1:36:11 (29)
  Adašiūnaitė Nora Silvija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:50:11 54:06 (21) dsq 56:05 (23)
  Eimontaitė Greta
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:37:16 dsq 1:29:07 (26) 1:08:09 (28)
  Račkauskaitė Fausta
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 2:52:44 dsq 1:33:56 1:18:48
  Bertašiūtė Agnė
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 57:38 dsq dsq 57:38 (24)

Vyriausias sekretorius   Gvidas Rūkas