dbtopas login
Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas → Rezultatai

Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas

LTU
LTU, Alnė, Molėtų r., 2023-08-20

Grupė V12

Trasa 1.9 km 6 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Šinkūnas Gaudenis
LTU
LTU
Sostinės SC, Vilnius 12:42 6:45
2
Greičius Deividas
LTU
LTU
SM Gaja - 1, Kaunas 15:13 8:05
3
Paukštis Domas
LTU
LTU
SM Gaja - 1, Kaunas 16:00 8:30
4
Stankevičius Tadas
LTU
LTU
SM Gaja - 1, Kaunas 16:52 8:58
5
Ruzgas Timotiejus
LTU
LTU
SM Gaja - 1, Kaunas 17:46 9:27
6
Časas Vincentas
LTU
LTU
Sostinės SC, Vilnius 18:33 9:52
7
Rudys Adomas
LTU
LTU
Sostinės SC, Vilnius 19:03 10:07
8
Pankratovas Benas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 20:50 11:04
9
Valius Dominykas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 22:11 11:47
10
Zykas Domas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 22:18 11:51
11
Butkevičius Emilis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 23:27 12:28
12
Zhuravlev Ivan
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 24:10 12:51
13
Mencevičius Rapolas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 24:18 12:55
14
Cibulskis Adomas
LTU
LTU
Šiurpys OK, Zarasai 25:03 13:19
15
Šafranauskas Mangirdas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 25:05 13:20
16
Nakvosas Tadas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilnius 25:10 13:23
17
Miltinis Marius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 27:58 14:52
18
Rusakevičius Motiejus
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 28:11 14:59
19
Paužas Henris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 28:56 15:23
19
Ivanauskis Gustas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 28:56 15:23
21
Grabauskas Jonas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 29:50 15:52
22
Rusas Emilis
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 30:25 16:10
23
Bacys Juozas
LTU
LTU
Xtrasa, Vilnius 30:31 16:13
24
Turonis Džiugas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 31:27 16:43
25
Mikšys Povilas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 31:56 16:59
26
Zaborskis Arnas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 32:57 17:31
27
Benetis Vakaris
LTU
LTU
Būdakalnis OK, Vilnius 33:56 18:02
28
Astrauskas Juozas
LTU
LTU
Sakas OK, Vilnius 36:32 19:25
29
Jonavičius Vismantas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 36:54 19:37
30
Tankeliavičius Lukas
LTU
LTU
Sostinės SC, Vilnius 38:15 20:20
31
Masiliūnas Vakaris
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 40:51 21:43
32
Leonavičius Petras
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 41:07 21:52
33
Saukaitis Simas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 41:23 22:00
34
Budreckis Joris
LTU
LTU
Panevėžio sporto centras-Oriens, Panevėžys 42:38 22:40
35
Brinza Augustas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 43:18 23:01
36
Šalna Matas
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 43:45 23:16
37
Vaitiekaitis Jonas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 44:47 23:49
38
Kubilius Mykolas
LTU
LTU
Marijampolės MKC, Marijampolė 50:24 26:48
39
Sankauskas Aretas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 55:11 29:21
40
Šafranauskas Tautrimas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:15:31 40:10
41
Matonis Eimantas
LTU
LTU
SM Gaja 1:20:59 43:04
  Bielskus Klaidas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus dsq  
  Areška Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas dsq  
  Barysas Dominykas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas dsq  

Tarpiniai laikai

Spausdinimui