dbtopas login
European orienteering championships sprint qualification → Rezultatai

ITA
ITA, Verona Borgo Venezia, 2023-10-04

Grupės M2

Trasa 3.3 km 22 KP

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1M2Andren Oskar
SWE
SWE
Sweden 10:37 3:14
2M2Bjoernsen Andreas Bock
DEN
DEN
Denmark 10:43 3:16
2M2Gustafsson Jonatan
SWE
SWE
Sweden 10:43 3:16
4M2Perrin Mathieu
FRA
FRA
France 10:49 3:18
5M2Bonek Jannis
AUT
AUT
Austria 10:51 3:19
6M2Hodkinson Peter James
GBR
GBR
Great Britain 10:52 3:19
6M2Svensk Emil
SWE
SWE
Sweden 10:52 3:19
6M2Eidsmo Mats
NOR
NOR
Norway 10:52 3:19
9M2Scalet Riccardo
ITA
ITA
Italy 10:53 3:19
10M2Lawson Nathan
GBR
GBR
Great Britain 10:56 3:20
10M2Ferrando Galan Pablo
ESP
ESP
Spain 10:56 3:20
12M2Baklid Jorgen
NOR
NOR
Norway 10:58 3:21
12M2Jonsson Elias
NOR
NOR
Norway 10:58 3:21
12M2Kral Vojtech
CZE
CZE
Czech Republic 10:58 3:21
15M2Aho Aaro
FIN
FIN
Finland 11:01 3:22
16M2Hubaček Jonaš
CZE
CZE
Czech Republic 11:02 3:22
16M2Parfianowicz Piotr
POL
POL
Poland 11:02 3:22
18M2Niemi Aleksi
FIN
FIN
Finland 11:04 3:23
19M2Hus Wouter
BEL
BEL
Belgium 11:07 3:23
19M2Hubmann Daniel
SUI
SUI
Switzerland 11:07 3:23
21M2Howald Florian
SUI
SUI
Switzerland 11:08 3:24
21M2Rauturier Maxime
FRA
FRA
France 11:08 3:24
23M2Kivikas Kenny
EST
EST
Estonia 11:09 3:24
23M2Roudny Martin
CZE
CZE
Czech Republic 11:09 3:24
25M2Robertson Tim
NZL
NZL
New Zealand 11:12 3:25
26M2Ivandjikov Boyan
BUL
BUL
Bulgaria 11:13 3:25
26M2Reichenbach Anselm
GER
GER
Germany 11:13 3:25
28M2Skaug Mads
DEN
DEN
Denmark 11:17 3:27
29M2Esteves Ferreira Ricardo
POR
POR
Portugal 11:21 3:28
30M2Pachnik Stanisław
POL
POL
Poland 11:22 3:28
31M2Zērnis Rūdolfs
LAT
LAT
Latvia 11:25 3:29
32M2Peter Mathias
AUT
AUT
Austria 11:26 3:29
33M2Sanchis Pont Hector
ESP
ESP
Spain 11:27 3:30
34M2Späth Felix
GER
GER
Germany 11:34 3:32
35M2Jubelis Andris
LAT
LAT
Latvia 11:37 3:33
36M2Di Stefano Marco Anselmo
ITA
ITA
Italy 11:44 3:35
37M2Gerber Csaba
HUN
HUN
Hungary 11:51 3:37
38M2Konotopetz Damian Michael
CAN
CAN
Canada 12:00 3:40
39M2Nemoto Keisuke
JPN
JPN
Japan 12:02 3:40
40M2Barauskas Rokas
LTU
LTU
Lithuania 12:03 3:41
41M2Olišauskis Kevinas
LTU
LTU
Lithuania 12:04 3:41
42M2Yogev Rotem
ISR
ISR
Israel 12:11 3:43
43M2Moran Colm
IRL
IRL
Ireland 12:24 3:47
44M2Curiger Thomas
USA
USA
United States of America 12:25 3:47
45M2Kiziltas Aziz
TUR
TUR
Turkiye 12:47 3:54
46M2Razum Matija
CRO
CRO
Croatia 12:52 3:56
47M2Wong Cheuk Wang
HKG
HKG
Hong Kong 13:26 4:06
 M2Glibov Ruslan
UKR
UKR
Ukraine dsq  

Tarpiniai laikai