dbtopas login
European orienteering championships sprint qualification → Rezultatai

ITA
ITA, Verona Borgo Venezia, 2023-10-04

Grupės M3

Trasa 3.3 km 21 KP

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1M3Heikkilä Tuomas
FIN
FIN
Finland 10:33 3:14
2M3Street Ralph
GBR
GBR
Great Britain 10:43 3:17
3M3Aebersold Fabian
SUI
SUI
Switzerland 10:44 3:17
3M3Ruohola Akseli
FIN
FIN
Finland 10:44 3:17
5M3Von Krusenstierna Isac
SWE
SWE
Sweden 10:46 3:18
6M3Olejnik Michał
POL
POL
Poland 10:50 3:19
7M3Polsini Tino
SUI
SUI
Switzerland 10:52 3:20
8M3Bjork Cornelius
NOR
NOR
Norway 10:53 3:20
9M3Michiels Yannick
BEL
BEL
Belgium 10:54 3:20
10M3Capbern Loic
FRA
FRA
France 10:56 3:21
10M3Kyburz Matthias
SUI
SUI
Switzerland 10:56 3:21
12M3Breivik Eirik Langedal
NOR
NOR
Norway 11:00 3:22
13M3Casado Alvaro
ESP
ESP
Spain 11:01 3:22
14M3Debertolis Mattia
ITA
ITA
Italy 11:05 3:23
14M3Chaloupsky Jakub
CZE
CZE
Czech Republic 11:05 3:23
16M3Bergman Gustav
SWE
SWE
Sweden 11:06 3:24
17M3Barros Vallet Mathias
FRA
FRA
France 11:07 3:24
18M3Edsen Jakob Ekhard
DEN
DEN
Denmark 11:08 3:24
19M3Vandas Daniel
CZE
CZE
Czech Republic 11:09 3:25
20M3Aleliūnas Vilius
LTU
LTU
Lithuania 11:11 3:25
20M3Jonsson Isak
NOR
NOR
Norway 11:11 3:25
22M3Reiner Matthias Hans
AUT
AUT
Austria 11:15 3:27
23M3Marchand Nathan
FRA
FRA
France 11:17 3:27
23M3Agervig Kristiansson Linus
DEN
DEN
Denmark 11:17 3:27
25M3Kolbe Colin
GER
GER
Germany 11:20 3:28
26M3Narbett Eddie
GBR
GBR
Great Britain 11:22 3:29
27M3Kaario Otto
FIN
FIN
Finland 11:23 3:29
28M3Bujdoso Zoltan
HUN
HUN
Hungary 11:24 3:29
28M3Joonas Jürgen
EST
EST
Estonia 11:24 3:29
30M3O Sullivan Hourihan Josh
IRL
IRL
Ireland 11:25 3:30
31M3Zagonel Giacomo
ITA
ITA
Italy 11:27 3:30
32M3Inderst Sebastian
ITA
ITA
Italy 11:31 3:31
33M3Döhler Erik
GER
GER
Germany 11:34 3:32
34M3Novak Lukas
AUT
AUT
Austria 11:39 3:34
35M3McNulty Henry
AUS
AUS
Australia 11:46 3:36
36M3Silva Luis
POR
POR
Portugal 11:49 3:37
37M3Salopek Tihon
CRO
CRO
Croatia 11:58 3:40
38M3Borisov Petar
BUL
BUL
Bulgaria 12:06 3:42
39M3Kamenarov Ivaylo
BUL
BUL
Bulgaria 12:10 3:43
40M3Marchuk Andrii
UKR
UKR
Ukraine 12:33 3:50
41M3Laraia Thomas
USA
USA
United States of America 12:39 3:52
42M3Wong Tsz Chun Jason
HKG
HKG
Hong Kong 13:05 4:00
43M3Li Chun Ho
HKG
HKG
Hong Kong 13:27 4:07
44M3Balas Maksym
UKR
UKR
Ukraine 13:55 4:16
 M3Bejmer Max Peter
SWE
SWE
Sweden dsq  
 M3Suganami Takashi
JPN
JPN
Japan dsq  
 M3Reneslācis Valters
LAT
LAT
Latvia dsq  
 M3Rojas David
ESP
ESP
Spain dsq  

Tarpiniai laikai