Dalībnieku meklēšana


Paraugs: mulle t

Lauenstein Sandra (Zürcher Sandra)

Sports: Orientēšanās skrienot

Sacensību skaits: 60

DatumsSacensībasApvidusSportsGrupaKlubs, Pilsēta VietaRezultātsDiena
Etaps
2015-08-04WOC middle Darnaway W United States 671:05:27
2012-07-21WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne W United States 152:05:192 etaps48:24 (21)   
2012-07-16WOC middle qualification St-George, Lausanne W3 United States 2246:32
2010-08-15WOC relay Granåsen Ski Centre, Trondheim W United States 192:28:293 etaps1:02:19 (24)   
2010-08-12WOC long final Granåsen Ski Centre, Trondheim W United States 441:55:28
2010-08-10WOC long qualifications Jervskogen Ski Centre, Trondheim W1 United States 1454:45
2010-08-08WOC sprint qualifications Sverresborg W2 United States 1818:00
2010-06-05EOC long final Pismenovo W United States  dsq
2010-06-04EOC middle final Pismenovo WB United States  dsq
2010-06-02EOC relay Yasna polyana W United States 172:53:361 etaps49:02 (24)   
2010-05-31EOC long qualification Yasna polyana W2 United States 1757:01
2010-05-30EOC sprint qualification Primorsko W3 United States 1513:01
2010-05-30EOC sprint final Primorsko W United States 4719:01
2009-08-21WOC relay Bankut, Miskolc W United States 172:56:282 etaps1:03:37 (16)   
2009-08-19WOC middle final Bankut, Miskolc W United States 451:00:15
2009-08-17WOC long qualification Bükkszentkereszt, Miskolc W3 United States 201:01:26
2009-08-16WOC middle qualification Bükkszentkereszt, Miskolc W3 United States 1336:09
2008-07-20WOC relay Skripov, Olomouc W United States 212:53:252 etaps58:57 (22)   
2008-07-17WOC middle qualification Stara Ves, Olomouc W3 United States 2037:55
2008-07-15WOC long qualification Dalov, Olomouc W3 United States 1859:30
2008-07-13WOC sprint qualification Prostejov, Olomouc W1 United States  dsq
2008-05-31EOC middle final Ventspils W United States 4744:13
2008-05-30EOC middle qualification Ventspils W2 United States 1431:47
2008-05-28EOC long final Ventspils WB United States 181:17:43
2008-05-27EOC long qualification Ventspils W3 United States 2955:56
2008-05-26EOC sprint qualification Ventspils W1 United States 2112:52
2007-08-26WOC sprint final Botanic Garden, Kyiv W United States 4215:47
2007-08-25WOC relay Golosiivo, Kyiv W United States 192:31:382 etaps47:50 (17)   
2007-08-19WOC long qualification Pidgirtsi, Kyiv W3 United States 161:03:49
2007-08-18WOC sprint qualification Golosiivo, Kyiv W2 United States 1514:27
2006-08-05WOC relay Himmelbjerget, Århus W United States 173:00:132 etaps1:06:51 (21)   
2006-08-01WOC sprint qualification Mindeparken, Århus W2 United States 2018:04
2006-07-30WOC long qualification Linå Vesterskov, Århus W3 United States  dsq
2005-08-14WOC relay Tsukude, Aichi W United States 182:53:472 etaps59:32 (16)   
2005-08-11WOC middle final Mikawa Kogen, Aichi WB United States 1044:24
2005-08-10WOC sprint qualificationt Showa no Mori, Aichi W3 United States  dsq
2005-08-08WOC long qualification Suganuma, Aichi W1 United States 161:06:45
2004-09-15WOC sprint qualification Rocklunda, Västerås W3 United States 2015:16
2004-09-12WOC long qualification Västervåla, Västerås W2 United States 211:19:21
2004-07-16EOC long final Klinteskoven WB United States 221:12:35
2004-07-14EOC sprint qualification Roskilde City Nord W1 United States 2417:11
2004-07-14EOC sprint final Roskilde city WB United States 3316:37
2004-07-13EOC middle final Grønholt Hegn WB United States 2947:10
2004-07-11EOC middle qualification Bidstrup W3 United States 2536:34
2004-07-10EOC long qualification Bidstrup W2 United States 321:09:02
2004-06-26WUOC relay Klabava W United States 133:36:331 etaps44:36 (12)   
2004-06-23WUOC long, sprint, middle Žihle, Plzen W United States   1 diena
2 diena
1:25:34 (41)   
19:01 (23)   
2003-08-09WOC relay Pfannenstiel, Rapperswil W United States of America 222:31:203 etaps50:15 (20)   
2003-08-05WOC sprint Rapperswil W United States 3918:08
2003-08-04WOC long qualification Zugerberg, Rapperswil/Jona W2 United States 251:23:13
2000-07-18World cup, event 8 Heinola D United States   1 diena
2 diena
3 diena
1:06:04 (91) S
1:00:13 (88) S
dsq   
2000-07-14JWOC relay Nove Mesto na Morave W United States 241:53:532 etaps39:28 (35)   
2000-07-13JWOC short final Nove Mesto na Morave WB United States 4634:29
2000-07-12JWOC short qualification Nove Mesto na Morave W1 United States 3932:06
2000-07-11JWOC classic Nove Mesto na Morave W United States 1191:34:49
1999-08-06WOC short qual. Inverness, SCO W4 United States 251:04:01
1999-07-10JWOC relay Poda, Varna W United States 223:34:312 etaps1:09:49 (36)   
1999-07-09JWOC short final Cerno more, Varna WB United States 4443:17
1999-07-08JWOC short qualification Varna W3 United States 381:07:26
1999-07-07JWOC classic Skorpilovci - Samotino, Varna W United States 831:13:43