Dalībnieku meklēšana


Paraugs: mulle t

Hausken Nordberg Anne Margrethe (Hausken Anne Margrethe)

Sports: Orientēšanās skrienot

Sacensību skaits: 128

DatumsSacensībasApvidusSportsGrupaKlubs, Pilsēta VietaRezultātsDiena
Etaps
2019-08-17WOC relay Østfold W Norway 41:37:023 etaps33:13 (  1) S
2019-08-16WOC middle final Østfold W Norway 540:07S
2019-08-13WOC middle qualification Østfold W1 Norway 128:59S
2017-07-07WOC relay Vitipalu W Norway 61:52:213 etaps40:16 (13)   
2017-07-04WOC long Rõuge W Norway 41:27:06
2016-08-27WOC relay Strömstad east W Norway 61:53:423 etaps42:00 (  8)   
2016-08-25WOC long Strömstad east W Norway 31:28:25
2016-08-23WOC middle Tanum W Norway 1436:58
2016-08-21WOC sprint relay Strömstad X Norway 554:364 etaps13:51 (  3)   
2016-05-24EOC long final Bila Voda W Norway 21:15:01
2016-05-23EOC long qualification Bila Voda W2 Norway 253:10
2015-08-07WOC long Glen Affric W Norway 71:20:27
2015-08-05WOC relay Darnaway W Norway 21:52:083 etaps36:03 (  1)   
2015-08-04WOC middle Darnaway W Norway 1239:27
2015-08-01WOC sprint relay Nairn X Norway 21:02:154 etaps14:59 (  3)   
2013-08-04World games relay Club del Departamento, Cali X Norway  dsq4 etapsdnf   
2013-08-02World games sprint + middle El Ingenio + Rio Pance, Cali W Norway   1 diena
2 diena
16:07 (  2)   
34:16 (  4)   
2013-07-13WOC relay Koulurinne W Norway 11:37:533 etaps33:29 (  2)   
2013-07-12WOC middle Koulurinne W Norway 938:56
2013-07-11WOC middle qual. Koljola W1 Norway 429:02
2013-07-08WOC sprint qual. Katinkulta, Vokatti W2 Norway 314:00
2013-07-08WOC sprint Sotkamo, Vokatti W Norway 1015:22
2012-07-21WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne W Norway 31:48:113 etaps34:40 (  3)   
2012-07-19WOC long final Chalet-a-Gobet, Lausanne W Norway 51:20:05
2012-07-15WOC long qualification Ballens, Lausanne W2 Norway 551:10
2012-07-14WOC sprint qualification Dorigny, Lausanne W1 Norway 314:30
2012-07-14WOC sprint final Ouchy, Lausanne W Norway 2518:06
2012-05-20EOC relay Falun W Norway 51:59:483 etaps39:05 (  4)   
2012-05-19EOC sprint final Falun W Norway  dsq
2012-05-17EOC middle final Skattungbyn W Norway 937:22
2012-05-16EOC sprint qualification Falun W2 Norway 615:08
2012-05-14EOC middle qualification Hökberg W2 Norway 123:17
2010-08-15WOC relay Granåsen Ski Centre, Trondheim W Norway 21:59:152 etaps46:48 (  6)   
2010-08-14WOC middle final Granåsen Ski Centre, Trondheim W Norway 832:48
2010-08-12WOC long final Granåsen Ski Centre, Trondheim W Norway 81:19:44
2010-08-10WOC long qualifications Jervskogen Ski Centre, Trondheim W2 Norway 143:40
2010-08-09WOC middle qualification Jervskogen Ski Centre, Trondheim W2 Norway 225:05
2009-08-23WOC long final Szögliget - Derenk, Miskolc W Norway 61:21:50
2009-08-21WOC relay Bankut, Miskolc W Norway 12:13:102 etaps50:19 (  4)   
2009-08-20WOC sprint qualification Kiralyasztal, Miskolc W3 Norway 517:07
2009-08-20WOC sprint final Kiralyasztal, Miskolc W Norway 716:04
2009-08-17WOC long qualification Bükkszentkereszt, Miskolc W2 Norway 349:19
2008-07-20WOC relay Skripov, Olomouc W Norway 62:20:043 etaps52:00 (  5)   
2008-07-19WOC long final Skripov, Olomouc W Norway 41:26:14
2008-07-17WOC middle qualification Stara Ves, Olomouc W3 Norway 126:12
2008-07-17WOC middle final Stara Ves, Olomouc W Norway 2541:13
2008-07-15WOC long qualification Dalov, Olomouc W3 Norway 348:27
2008-07-13WOC sprint qualification Prostejov, Olomouc W1 Norway 211:10
2008-07-13WOC sprint final Olomouc W Norway 112:42
2008-06-01EOC relay Piejūras camping, Ventspils W Norway 1 41:53:573 etaps38:06 (  7)   
2008-05-31EOC middle final Ventspils W Norway 733:24
2008-05-30EOC middle qualification Ventspils W2 Norway 226:38
2008-05-28EOC long final Ventspils W Norway 11:08:55
2008-05-27EOC long qualification Ventspils W1 Norway 142:24
2008-05-26EOC sprint qualification Ventspils W1 Norway 311:39
2008-05-26EOC sprint final Ventspils W Norway 111:11
2007-08-26WOC sprint final Botanic Garden, Kyiv W Norway 1013:28
2007-08-25WOC relay Golosiivo, Kyiv W Norway 31:47:493 etaps30:43 (  5)   
2007-08-23WOC long final Golosiivo, Kyiv W Norway 41:23:19
2007-08-22WOC middle final Bortnichi, Kyiv W Norway 3446:10
2007-08-20WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv W2 Norway 1537:26
2007-08-19WOC long qualification Pidgirtsi, Kyiv W3 Norway 147:52
2007-08-18WOC sprint qualification Golosiivo, Kyiv W2 Norway 612:50
2006-08-05WOC relay Himmelbjerget, Århus W Norway 62:26:593 etaps54:58 (  9)   
2006-08-02WOC long final Addit-Løndal Skov, Århus W Norway 61:24:27
2006-08-01WOC sprint qualification Mindeparken, Århus W1 Norway 114:32
2006-08-01WOC sprint final Mindeparken, Århus W Norway 2615:44
2006-07-30WOC long qualification Linå Vesterskov, Århus W3 Norway 451:25
2005-08-14WOC relay Tsukude, Aichi W Norway 22:09:283 etaps42:33 (  2)   
2005-08-10WOC sprint qualificationt Showa no Mori, Aichi W3 Norway 216:25
2005-08-10WOC sprint final Showa no Mori, Aichi W Norway 214:34
2005-08-07WOC middle qualification Suganuma, Aichi W3 Norway 1635:03
2004-09-15WOC sprint qualification Rocklunda, Västerås W2 Norway 412:08
2004-09-15WOC sprint final Rocklunda, Västerås W Norway 813:37
2004-09-13WOC middle qualification Tortuna, Västerås W2 Norway 1834:08
2004-07-17EOC relay Skjoldnæsholm W Norway 2  2:12:231 etaps44:49 (  4)   
2004-07-16EOC long final Klinteskoven W Norway 111:09:02
2004-07-14EOC sprint qualification Roskilde City Nord W3 Norway 1615:54
2004-07-14EOC sprint final Roskilde city W Norway 513:10
2004-07-13EOC middle final Grønholt Hegn W Norway 1932:58
2004-07-11EOC middle qualification Bidstrup W1 Norway 1031:00
2004-07-10EOC long qualification Bidstrup W2 Norway 1050:19
2003-08-05WOC sprint Rapperswil W Norway 614:24
2003-05-04NOC relay Flen W Norway 2 82:18:192 etaps47:48 (11)   
2003-05-01NOC sprint + classic + short Hosjöbadet, Harpsund, Dunker W21 Norway   1 diena
2 diena
3 diena
12:21 (  8)   
1:17:24 (39)   
33:41 (28)   
2002-10-02World cup, event 15 sprint qualification Brno D2 Norway 412:31
2002-10-02World cup, event 15 sprint final Brno D Norway 1017:42
2002-09-30EOC long final Sümeg W Norway 1559:11
2002-09-29EOC long qualification Sümeg W2 Norway 1652:08
2002-09-28EOC sprint qualification Sümeg W2 Norway 114:05
2002-09-28EOC sprint final Sümeg W Norway 314:11
2002-09-27EOC relay Sümeg W Norway  2:02:303 etaps41:32 (12)   
2002-09-25EOC middle qualification Sümeg W1 Norway 118:47
2002-09-25EOC middle final Sümeg W Norway 627:07
2002-06-09World cup, event 5 long Fribourg D Norway 1558:28
2002-06-08World cup, event 4 relay Fribourg D Norway 51:59:511 etaps37:11 (12)   
2002-06-07World cup, event 3 sprint Lausanne D Norway 1114:30
2002-06-03World cup, event 2 long Chiny DA Norway 201:08:22
2002-06-02World cup, event 1 middle Arlon D Norway 2728:49
2002-06-01World cup, event 1 middle qual. Arlon D1 Norway 322:31
1998-10-03World cup, event 13, classic Hämeenlinna DA Norway 501:32:39
1998-10-02World cup, event 12, short final Hämeenlinna DA Norway 1629:26
1998-10-01World cup, event 12, short qualification Hämeenlinna D3 Norway 831:41
1998-09-29World cup, event 11 relay Otepaa D Norway 2  2:21:473 etaps1:00:01 (15)   
1998-09-27World cup, event 10, classic final Otepaa DA Norway 501:30:42
1998-09-26World cup, event 10, classic qual Otepaa D2 Norway 2058:42
1998-09-20World cup, event 9, short final Tetranska Lomnice DA Norway 3836:33
1998-09-19World cup, event 9, short qualification Tetranska Lomnice D2 Norway 628:17
1998-09-17World cup, event 8, classic Tetranska Lomnice DA Norway 371:12:07
1998-09-15World cup, event 7, final Krakow DA Norway 401:13:44
1998-09-14World cup, event 7, qualification Krakow D3 Norway 1345:13
1998-09-12World cup, event 6 relay Krakow D Norway 2  2:21:463 etaps52:02 (12)   
1998-07-20World cup, event 5 Gavle D Norway   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
5 diena
1:03:23 (21)   
1:19:36 (50)   
50:31 (24)   
35:11 (10)   
57:03 (10)   
1998-05-31World cup, event 4, short final Lake District DA Norway 5138:15
1998-05-30World cup, event 4, short qual Lake District D2 Norway 826:45
1998-05-28World cup, event 3 classic Lake District DA Norway 291:18:02
1998-05-25World cup, event 2 relay Killarney D Norway 2 141:58:191 etaps38:02 (15)   
1998-05-23World cup, event 1, final Killarney DA Norway 191:10:44
1998-05-22World cup, event 1, qualification Killarney D3 Norway 746:26
1997-07-06Baltic sea games Sapieginė D Norway 53:31:394 etaps52:49 (  4) S
1997-07-03Baltic sea games classic + short Šilėnai, Papiškės, Vilnius D Norway   1 diena
2 diena
1:14:53 (15) S
32:01 (  9) S
1996-07-20WUOC relay Veszprém W Norway 52:56:494 etaps44:43 (  6)   
1996-07-18WUOC classic Veszprém W Norway 681:30:48
1996-07-16WUOC short qual. Veszprém W2 Norway 421:07
1996-07-16WUOC short Veszprém W Norway 1729:14
1996-07-14JWOC relay Arsanca W Norway  2:13:233 etaps51:17 (22)   
1996-07-12JWOC classic Sirineasa W Norway 261:22:47
1996-07-10JWOC short Malul Alb W Norway 1930:31