Sacensību skaits: 52
Datums | Sacensības Apvidus | Sports Grupa | Klubs, Pilsēta | Vieta | Rezultāts | Diena Etaps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2022-01-27 | EOC Relay Chepelare | M | Russia | 1 | 1:19:59 | 1 etaps | 25:13 ( 1) |
2022-01-26 | EOC and U23 WOC long Chepelare | M | Russia | 3 | 2:07:39 | ||
2022-01-25 | EOC Sprint Relay Chepelare | X | Russia | 1 | 48:03 | 1 etaps | 7:47 ( 2) |
2022-01-25 | EOC Sprint Relay Chepelare | X | Russia | 1 | 48:03 | 3 etaps | 7:59 ( 3) |
2022-01-25 | EOC Sprint Relay Chepelare | X | Russia | 1 | 48:03 | 5 etaps | 7:58 (10) |
2022-01-24 | EOC and U23 WOC middle Chepelare | M | Russia | 1 | 44:02 | ||
2022-01-22 | EOC and U23 WOC sprint Chepelare | M | Russia | 1 | 14:52 | ||
2021-02-28 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay Kääriku | X | Neutral 2 | 44:39 | 2 etaps | 7:00 ( 7) S | |
2021-02-28 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay Kääriku | X | Neutral 2 | 44:39 | 4 etaps | 7:26 (10) S | |
2021-02-28 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay Kääriku | X | Neutral 2 | 44:39 | 6 etaps | 7:49 ( 7) S | |
2021-02-27 | WOC JWOC EYOC middle Kääriku | M | Neutral | 7 | 55:14 | S | |
2021-02-25 | WOC pursuit Kääriku | M | Neutral | 3 | 1:05:50 | S | |
2021-02-24 | WOC JWOC EYOC sprint Kääriku | M | 1 | 16:59 | S | ||
2020-03-15 | EOC relay Khanty Mansiysk | M | Russia | 1 | 1:39:01 | 1 etaps | 32:12 ( 1) S |
2020-03-14 | EOC long Khanty Mansiysk | M | Russia | 3 | 1:42:15 | S | |
2020-03-12 | EOC relay mix Khanty Mansiysk | X | Russia 2 | 47:42 | 2 etaps | 6:49 ( 7) S | |
2020-03-12 | EOC relay mix Khanty Mansiysk | X | Russia 2 | 47:42 | 4 etaps | 7:06 ( 9) S | |
2020-03-12 | EOC relay mix Khanty Mansiysk | X | Russia 2 | 47:42 | 6 etaps | 7:49 (13) S | |
2020-03-11 | EOC middle Khanty Mansiysk | M | Russia | 2 | 1:01:21 | S | |
2020-03-10 | EOC sprint Khanty Mansiysk | M | Russia | 2 | 15:10 | ||
2020-02-26 | World cup, JWOC, EYOC relay Umeå | M | Russia | 1 | 1:36:50 | 1 etaps | 32:02 ( 2) |
2020-02-25 | World cup, JWOC, EYOC middle Umeå | M | Russia | 12 | 44:28 | S | |
2020-02-23 | World cup, JWOC, EYOC long Umeå | M | Russia | 1 | 1:34:31 | S | |
2020-02-22 | World cup, JWOC, EYOC sprint Umeå | M | Russia | 4 | 13:29 | S | |
2019-03-24 | WOC, JWOC, EYOC relay Piteå | M | Russia | 1 | 1:36:30 | 1 etaps | 33:00 ( 1) S |
2019-03-23 | WOC, JWOC, EYOC middle Piteå | M | Russia | 5 | 52:51 | S | |
2019-03-21 | WOC, JWOC, EYOC sprint Piteå | M | Russia | 4 | 15:45 | S | |
2019-03-20 | WOC, JWOC, EYOC long Piteå | M | Russia | 7 | 1:57:57 | S | |
2019-02-11 | EOC relay Sarikamis | M | Russia | 2 | 1:37:30 | 1 etaps | 32:41 ( 1) |
2019-02-10 | EOC long Sarikamis | MEN | Russia | 6 | 1:35:59 | S | |
2019-02-08 | EOC middle Sarikamis | MEN | Russia | 9 | 37:31 | S | |
2019-02-07 | EOC relay mix Sarikamis | X | Russia 2 | 50:26 | 2 etaps | 8:32 (17) S | |
2019-02-07 | EOC relay mix Sarikamis | X | Russia 2 | 50:26 | 4 etaps | 8:12 (13) S | |
2019-02-07 | EOC relay mix Sarikamis | X | Russia 2 | 50:26 | 6 etaps | 6:51 (16) S | |
2019-02-06 | EOC sprint Sarikamis | MEN | Russia | 8 | 17:33 | S | |
2018-02-08 | EOC, JWOC, EYOC relay Velingrad | M | Russia | 2 | 1:31:35 | 1 etaps | 30:08 ( 2) |
2018-02-04 | EOC, JWOC, EYOC Velingrad | M | Russia | 1 diena 2 diena 3 diena | 19:16 (13) 29:41 ( 8) 1:39:31 (11) | ||
2018-02-04 | EOC relay mix Velingrad | X | Russia 3 | 6 | 48:33 | 2 etaps | 8:38 (13) |
2018-02-04 | EOC relay mix Velingrad | X | Russia 3 | 6 | 48:33 | 4 etaps | 7:11 ( 4) |
2018-02-04 | EOC relay mix Velingrad | X | Russia 3 | 6 | 48:33 | 6 etaps | 7:18 ( 3) |
2017-02-12 | EOC, JWOC, EYOC relay Imatra | M20 | Russia | 1 | 1:35:17 | 3 etaps | 32:21 ( 4) |
2017-02-08 | EOC, JWOC, EYOC Imatra | M20 | Russia | 1 diena 2 diena 3 diena | 12:13 ( 1) 1:12:58 ( 1) 35:45 ( 1) | ||
2016-03-05 | EOC, JWOC, EYOC relay Obertilliach | M20 | Russia 1 | 1 | 1:18:25 | 3 etaps | 24:36 ( 1) |
2016-02-29 | EOC, JWOC, EYOC Obertilliach | M20 | Russia | 1 diena 2 diena 3 diena | 14:54 ( 1) 31:50 ( 2) 1:20:45 ( 1) | ||
2015-02-15 | WOC, JWOC, EYOC relay Budor | M20 | Russia | 1 | 1:19:36 | 3 etaps | 26:37 ( 1) |
2015-02-11 | WOC, JWOC, EYOC Budor | M20 | Russia | 1 diena 2 diena 3 diena | 14:21 ( 1) 1:03:26 ( 2) 32:03 ( 4) | ||
2014-02-23 | JWOC EYOC relay Pannjärve | M17 | Russia | 1 | 1:31:36 | 3 etaps | 29:12 ( 1) |
2014-02-19 | JWOC EYOC middle + long ms + sprint Pannjärve | M17 | Russia | 1 diena 2 diena 3 diena | 21:46 ( 2) 39:41 ( 1) 15:03 ( 2) | ||
2013-02-17 | EOC JWOC relay Madona | M20 | Russia 2 | 2 | 1:22:19 | 3 etaps | 26:21 ( 2) |
2013-02-13 | EOC JWOC EYOC middle + long ms + sprint Gaizinkalns | M17 | Russia | 1 diena 2 diena 3 diena | 27:40 ( 1) 50:51 ( 1) 11:50 ( 1) | ||
2012-02-25 | EOC JWOC relay Sumy | M20 | Russia 3 | 1:32:55 | 3 etaps | 29:42 ( 7) | |
2012-02-22 | EOC JWOC EYOC sprint + middle + long ms Sumy | M17 | Russia | 1 diena 2 diena 3 diena | 11:06 ( 3) 30:13 ( 1) 50:30 ( 1) |