Sacensību skaits: 42
Datums | Sacensības Apvidus | Sports Grupa | Klubs, Pilsēta | Vieta | Rezultāts | Diena Etaps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-10-08 | EOC knock out sprint Vicenza | M3 | Italy | 19 | 9:26 | S | |
2023-10-04 | EOC sprint qualification Verona Borgo Venezia | M3 | Italy | 14 | 11:05 | S | |
2023-10-04 | EOC sprint final Verona | M | Italy | 42 | 13:47 | S | |
2023-07-16 | WOC relay Flims Laax | M | Italy | 12 | 2:13:53 | 3 etaps | 42:56 ( 9) S |
2023-07-12 | WOC middle qualification Flims Laax | MA | Italy | 21 | 34:23 | S | |
2022-08-07 | EOC relay Rakvere | M | Italy | 23 | 1:59:28 | 2 etaps | 40:53 (26) S |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | MB | Italy | 15 | 41:50 | S | |
2022-08-04 | EOC long Rakvere | M | Italy | 67 | 2:15:45 | S | |
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | MC | Italy | 29 | 37:54 | S | |
2022-06-30 | WOC sprint qualification Vejle | MC | Italy | 17 | 13:29 | S | |
2021-07-08 | WOC relay Hermanky | M | Italy | 18 | 2:17:46 | 2 etaps | 48:15 (23) |
2021-07-06 | WOC middle qualification Smržovka | MB | Italy | 18 | 34:58 | S | |
2021-05-16 | EOC sprint Neuchatel | M | Italy | 80 | 18:22 | ||
2021-05-14 | EOC knock out sprint Neuchatel | M1 | Italy | 27 | 11:38 | ||
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | M | Italy | 22 | 2:08:50 | 3 etaps | 40:09 (15) |
2018-08-04 | WOC sprint qualification Riga | M3 | Italy | 15 | 12:47 | ||
2018-08-04 | WOC sprint final Riga | M | Italy | 40 | 15:50 | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | M | Italy | 26 | 2:15:39 | 1 etaps | 44:10 (29) |
2018-05-10 | EOC sprint relay Tesserete | X | Italy | 10 | 1:08:35 | 3 etaps | 17:20 (13) |
2018-05-09 | EOC middle final Meride - Serpiano | M | Italy | 39 | 43:43 | ||
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MC | Italy | 6 | 27:13 | ||
2018-05-06 | EOC sprint qualification Bellinzona | M3 | Italy | 13 | 14:09 | ||
2018-05-06 | EOC sprint final Mendrisio | M | Italy | 41 | 16:45 | ||
2017-06-30 | WOC sprint qualification Tartu | M1 | Italy | 23 | 12:21 | ||
2016-07-15 | JWOC relay Tarasp | M | Italy | 13 | 1:54:56 | 2 etaps | 38:32 (25) |
2016-07-14 | JWOC middle Susch-Lavin | M | Italy | 27 | 28:03 | ||
2016-07-13 | JWOC middle qual. Ftan | M3 | Italy | 8 | 28:03 | ||
2016-07-11 | JWOC long Val Müstair | M | Italy | 31 | 1:17:09 | ||
2016-07-10 | JWOC sprint Scuol | M | Italy | 22 | 13:50 | ||
2015-07-10 | JWOC relay Rauland | M | Italy | 11 | 1:47:49 | 2 etaps | 35:14 (16) |
2015-07-09 | JWOC long Rauland | M | Italy | 61 | 1:22:14 | ||
2015-07-07 | JWOC middle Rauland | MB | Italy | 18 | 30:11 | ||
2015-07-06 | JWOC middle qual. Rauland | M2 | Italy | 22 | 29:30 | ||
2015-07-05 | JWOC sprint Rauland | M | Italy | 71 | 17:16 | ||
2014-06-28 | EYOC relay Strumica | M18 | Italy | 8 | 2:08:44 | 1 etaps | 40:00 ( 5) |
2014-06-26 | EYOC sprint + long Strumica | M18 | Italy | 1 diena 2 diena | 13:34 (28) 1:01:52 (40) | ||
2013-10-27 | EYOC relay Caldas da Rainha | M18 | Italy | 6 | 1:39:32 | 2 etaps | 34:45 (10) |
2013-10-25 | EYOC sprint + long Caldas da Rainha | M18 | Italy | 1 diena 2 diena | 14:51 (45) 1:00:26 (72) | ||
2012-07-01 | EYOC relay Bugeat, Limousin | M16 | Italy | 10 | 2:10:08 | 3 etaps | 46:53 (11) |
2012-06-29 | EYOC sprint + long Bugeat, Limousin | M16 | Italy | 1 diena 2 diena | 13:02 (22) 1:15:52 (70) | ||
2011-06-26 | EYOC relay Jindrichuv Hradec | M16 | Italy | dsq | 2 etaps | 56:13 (14) | |
2011-06-24 | EYOC sprint + long Jindrichuv Hradec | M16 | Italy | 1 diena 2 diena | 18:03 (74) S 1:08:58 (66) S |