Sacensību skaits: 244
Datums | Sacensības Apvidus | Sports Grupa | Klubs, Pilsēta | Vieta | Rezultāts | Diena Etaps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-24 | Sostinės sporto centro taurė Pilaitė, Vilnius | M55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 22:11 | S | |
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga Šventininkai , Vilniaus r. | M55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 55:58 | S | |
2023-09-02 | Klubų taurė Juodaklonio k., Trakų r. | X | Saulė OK, Vilnius | 17 | 4:36:09 | 2 etaps | 56:34 (23) S |
2023-06-04 | Saulės estafetė Bukiškio miškas | M55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:22:02 | 1 etaps | 45:32 ( 1) S |
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė Onuškis | M55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:58:14 | 1 etaps | 37:49 ( 1) S |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė Onuškis | M55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 44:47 | S | |
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | M55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:44:36 | 1 diena 2 diena 3 diena | 15:38 ( 2) S 48:04 ( 2) S 40:54 ( 2) S |
2023-03-26 | Kauno estafetė Buktos miškas | M55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:29:56 | 1 etaps | 46:45 ( 1) S |
2022-10-02 | ACO Rudens estafetė Dembina | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 5 | 2:48:22 | 3 etaps | 54:16 ( 4) S |
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas Šilėnų miškas, Vilniaus r. | M55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 50:52 | S | |
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga Dūkštų miškas, Vilniaus r. | M55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 59:17 | S | |
2022-09-04 | Klubų taurė Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Saulė OK, Vilnius | 18 | 4:56:55 | 8 etaps | 33:45 (11) S |
2022-08-27 | Vilniaus taurė Vigodka, Elektrėnų sav. | M50 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 51:44 | S | |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šiauliai | MV180 | Saulė OK 2, Vilnius | 1 | 40:19 | 2 etaps | 15:10 ( 2) S |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas Šiauliai | M55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 11:57 | S | |
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | W55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:49:07 | 1 diena 2 diena 3 diena | 14:28 ( 1) S 49:12 ( 1) S 45:27 ( 2) S |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė Moluvėnų k., Lentvario sen. | M55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:08:51 | 3 etaps | 39:40 ( 1) S |
2021-10-03 | ACO Rudens estafetė Gėjaus telmologinis draustinis | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 2 | 2:37:06 | 2 etaps | 59:42 ( 4) S |
2021-10-02 | Lietuvos čemp. labai ilga Sukros kaimas, Elektrėnų sav. | M55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:13:22 | S | |
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė Subartonių miškas, Varėnos r. | M45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:13:36 | 3 etaps | 39:26 ( 2) S |
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS Vilnius | M55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:16:47 | 1 diena 2 diena 3 diena | 51:00 ( 1) S 54:28 ( 1) S 31:19 ( 4) S |
2020-10-17 | Lietuvos taurė Kazokiškės | W50 | Saulė OK, Vilnius | 31:26 | 1 diena 2 diena | 31:26 ( 1) S dsq S | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Apsingės kaimas. Varėnos r. | M50 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 39:57 | S | |
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė Rykantai | M45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:52:26 | 3 etaps | 50:49 ( 1) S |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W50 | Saulė OK, Vilnius | 18:35 | 1 diena | 18:35 ( 2) S | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė Kibyšių miškas | M45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:12:18 | 3 etaps | 38:41 ( 3) S |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga Kibyšių miškas | M50 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 50:56 | S | |
2020-08-30 | Klubų taurė Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Saulė OK, Vilnius | 23 | 4:48:28 | 2 etaps | 1:06:24 (32) S |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | M3 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 26:03 ( 3) S 32:08 ( 5) S 20:14 ( 2) S 24:32 ( 4) S | |
2020-06-13 | Saulės estafetė Avižienių miškas, Karabelkai | M45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 3:42:00 | 1 etaps | 51:39 ( 1) S |
2019-10-05 | Lietuvos čemp. labai ilga Semeliškės | M50 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:06:46 | S | |
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė Ravų miškas, Vilniaus r. | M45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:27:54 | 3 etaps | 44:43 ( 2) S |
2019-08-31 | Klubų taurė Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Saulė OK, Vilnius | 19 | 4:46:53 | 2 etaps | 53:20 (29) S |
2019-07-21 | Saulės estafetė 2 diena Pauosupės miškas, Varėnos r. | M45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:35:24 | 3 etaps | 41:22 ( 1) S |
2019-07-20 | Saulės estafetė 1 diena Pauosupės miškas, Varėnos r. | M45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:36:29 | 3 etaps | 40:44 ( 1) S |
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W50 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:13:50 | 1 diena 2 diena 3 diena | 19:03 ( 2) S 1:13:14 ( 2) S 41:33 ( 2) S |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Trakai | X45 | Saulė OK 2, Vilnius | 5 | 59:22 | 2 etaps | 18:54 ( 8) S |
2019-03-31 | Kauno estafetė Kaunas | M45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:41:10 | 3 etaps | 30:40 ( 2) S |
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė Vilniaus | M3 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 23:47 ( 9) S 29:55 ( 3) S 20:51 ( 3) S 25:13 ( 4) S 32:16 ( 7) S | |
2018-09-02 | Klubų taurė Kirdonys | X | Saulė OK, Vilnius | 15 | 4:53:48 | 8 etaps | 45:29 (15) S |
2018-04-14 | Saulės estafetė Puvočiai, Luciškės miškas, Varėn | M45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:10:54 | 3 etaps | 44:50 ( 1) S |
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | M3 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 23:21 ( 8) S 25:20 ( 5) S 23:37 ( 4) S 23:50 ( 5) S | |
2017-04-15 | Saulės estafetė Bartkuškio miškas, Širvintų r. | M45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:57:29 | 1 etaps | 39:15 ( 1) S |
2016-04-09 | Saulės estafetė Avižienių miškas, Vilniaus r. | M45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:51:11 | 3 etaps | 35:11 ( 2) S |
2015-09-20 | Klubų taurė Šleinių miškas | X | Saulė OK, Vilnius | 16 | 3:39:55 | 8 etaps | 37:14 (18) S |
2015-04-19 | Saulės estafetė Rūdninkų poligonas | M45 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 3 etaps | dsq S | |
2014-10-18 | Lietuvos taurė Druskininkai | W45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:21:15 | 1 diena 2 diena | 45:39 ( 2) S 35:36 ( 2) S |
2014-09-21 | Klubų taurė Rūdninkų poligonas | X | Saulė OK, Vilnius | 15 | 4:36:35 | 8 etaps | 42:00 (18) S |
2013-09-15 | Klubų taurė Viečiūnų miškas | X | Saulė OK, Vilnius | 9 | 4:02:29 | 6 etaps | 49:28 (21) S |
2007-09-02 | Klubų taurė Druskininkai | X | Saulė OK, Vilnius | 19 | 3:57:56 | 8 etaps | 37:15 (13) |
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas Druskininkai | M40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 21:15 | S | |
2007-08-25 | Micr O Rečionys | M35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 36:13 | S | |
2007-01-21 | Rinktinės stovykla Rastinėnai | M3 | Saulė OK, Vilnius | 1 diena | 44:44 ( 2) S | ||
2006-11-26 | Vilniaus čemp. markiruotė Lazdynai, Vilnius | M4O | Saulė OK, Vilnius | 2 | 52:12 | S | |
2006-10-14 | Lietuvos taurė Seirijai | D40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:37:49 | 1 diena 2 diena | 56:55 ( 4) S 40:54 ( 2) S |
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... Gelgaudiškis | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:43:56 | 1 etaps | 49:41 ( 3) S |
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... Švarcgiris, Jurbarkas | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 52:57 | S | |
2006-09-03 | Klubų taurė Sariai | X | Saulė OK, Vilnius | 16 | 4:18:17 | 2 etaps | 50:42 (14) |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas Jomanto parkas, Vilnius | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 21:42 | S | |
2006-06-26 | Tengrio taurė Ringėliškės miškas | D35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 58:26 | S | |
2006-06-25 | Joninių taurė vidutinė Stripeikiai, Ignalinos r. | M40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 34:25 | S | |
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga Stripeikiai, Ignalinos raj. | M40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:01:50 | S | |
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė Skersabaliai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:21:00 | 1 etaps | 40:49 ( 1) S |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė Skersabaliai | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 47:39 | S | |
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:03:07 | 1 diena 2 diena 3 diena | 24:39 ( 1) S 53:34 ( 2) S 44:54 ( 1) S |
2006-05-14 | Kauno čemp. ilga Naravai, Prienų šilas | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 49:33 | S | |
2006-05-07 | Molėtų estafetė Poviliškis | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:20:17 | 1 etaps | 36:56 ( 1) |
2006-05-06 | Kauno čemp. vidutinė Kaišiadorių raj., Geri Vakarai | M40 | Saulė OK, Vilnius | dnf | S | ||
2006-05-01 | Vilniaus čemp. ilga trasa Rastinėnai | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:11:00 | S | |
2006-04-30 | Vilniaus čemp. vidutinė, Studentų pir... Žalieji ežerai | M40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 38:24 | S | |
2006-04-29 | Vilniaus čemp., Studentų pirmenybės Skirmantiškės, Vievis | M35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:25:24 | 1 etaps | 42:27 ( 2) S |
2006-04-15 | Pavasario žibuoklės Kaskalnis, Jurbarko r. | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 45:07 | S | |
2006-04-09 | Klaipėdos taurė Smiltynė | M40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 34:55 | S | |
2006-04-08 | Lietuvos čemp. labai ilga, Neringos p... Juodkrantė | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:25:11 | S | |
2006-04-02 | Alytaus čempionatas Nemunaitis, Alytaus r. | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 45:22 | S | |
2006-04-01 | Kauno estafetė Birštonas | M35 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 3 etaps | 40:20 ( 1) S | |
2005-10-22 | OK Devyni naktinis čemp. Ližiškės | M40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 48:24 | S | |
2005-10-15 | Lietuvos taurė Druskininkai | D40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:26:30 | 1 diena 2 diena | 53:24 ( 1) S 33:06 ( 1) S |
2005-10-08 | Alytaus taurė Vidzgirio miškas | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 43:57 | S | |
2005-09-24 | Vilniaus čemp. ir Vilniaus taurė Gudeliai, Naujoji Vilnia | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 1:10:19 ( 1) S 46:44 ( 1) S | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas Kalnų parkas, Vilnius | M40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 17:02 | S | |
2005-08-06 | Druskininkų taurė Zapsys - Ratnyčia | D40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:04:52 | 1 diena 2 diena | 49:18 ( 1) S 15:34 ( 1) S |
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS Klaipėda | D40 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:54:50 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 34:53 ( 2) S 45:48 ( 5) S 19:32 (10) S 34:39 ( 5) S 39:58 ( 4) S |
2005-07-03 | Lietuvių žaidynės vidutinė Vilnius, Žalieji ežerai | MV | Saulė OK, Vilnius | 1 | 41:41 | S | |
2005-07-02 | Lietuvių žaidynės sprintas Vilnius, Pasakų parkas | MV | Saulė OK, Vilnius | 2 | 22:03 | S | |
2005-06-26 | Vilniaus čemp. vidutinė Salininkai, Vilnius | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 43:39 | S | |
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga Burbiškės, Vilnius | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:13:38 | S | |
2005-06-05 | Lietuvos čemp. estafetė Bendoriškė | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:35:01 | 3 etaps | 41:12 ( 2) S |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė Bendoriškė, Ignalina | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 37:40 | S | |
2005-05-21 | Baltic masters and open championship Jautmalkė, Bubiai, Šiaulių r. | D40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:26:22 | 1 diena 2 diena | 51:28 ( 1) S 34:54 ( 1) S |
2005-05-13 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:46:12 | 1 diena 2 diena 3 diena | 23:14 ( 6) S 45:36 ( 1) S 37:22 ( 1) S |
2005-05-07 | Marijampolės pirmenybės Zapsys, Veisiejų sav. | M40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 51:14 | S | |
2005-05-01 | Molėtų estafetė Bebrusai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:55:24 | 3 etaps | 33:40 ( 2) |
2005-04-24 | Vilniaus estafetė Žalieji ežerai, Vilnius | M35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:51:11 | 1 etaps | 46:06 ( 2) S |
2005-04-16 | Kauno čemp. ilga Meškapievis, Prienai | M40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 43:17 | S | |
2005-04-09 | Kauno estafetė Rukla | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:00:49 | 3 etaps | 38:32 ( 1) S |
2004-08-28 | Lietuvos čemp. estafetė Vidzgirio miškas | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:10:58 | 3 etaps | 36:46 ( 4) |
2004-08-22 | Klubų taurė Bebrusai | X | Saulė OK, Vilnius | 9 | 3:35:59 | 8 etaps | 32:14 ( 7) |
2004-05-02 | Vilniaus čemp. ilga Šilėnai, Vilnius | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:05:34 | S | |
2004-04-25 | Studentų pirmenybės Visoriai, Vilniaus r. | M | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:42:29 | 3 etaps | 27:58 ( 3) S |
2004-03-28 | Pavasario žibuoklės Pilis 1 | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 43:42 | S | |
2003-12-14 | OK Apuoko žiemos taurė Liepynė | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 33:46 | S | |
2003-11-30 | Vilniaus čemp. markiruotė Verkiai | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 40:13 | ||
2003-11-09 | Krintantis lapas Verkiai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 42:42 | S | |
2003-10-18 | Lietuvos taurė Pabradė | D35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:09:57 | 1 diena 2 diena | 31:00 ( 3) S 38:57 ( 4) S |
2003-10-12 | Vilniaus taurė Kalvarijos - Verkiai, Vilnius | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:01:07 | S | |
2003-10-11 | Kauno čemp. vidutinė Pakarklės miškas, Vilkija | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 46:51 | S | |
2003-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė Buktos miškas, Marijampolės r. | M35 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:32:33 | 3 etaps | 38:37 ( 1) |
2003-09-07 | OK Miško sprintas kval. Škilėtai | M2 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 21:54 | S | |
2003-09-07 | OK Miško sprinto finalas Škilėtai | M | Saulė OK, Vilnius | 9 | 45:33 | S | |
2003-09-06 | Klubų taurė Elektrėnai | X | Saulė OK, Vilnius | 11 | 3:52:22 | 8 etaps | 35:50 ( 4) |
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS Jurbarkas | D35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:54:39 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 38:47 ( 4) S 41:34 ( 2) S 21:06 ( 2) S 36:35 ( 4) S 36:37 ( 4) S |
2003-06-29 | Vilniaus čemp. ilga Tapeliai | MB | Saulė OK, Vilnius | 2 | 54:05 | ||
2003-06-28 | Mindaugo karūnavimo žaidynės Vingio parkas | D16 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 21:13 | ||
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga Ažušilė | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 56:22 | S | |
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė Girelės miškas, Sariai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 50:06 | S | |
2003-06-08 | Vilniaus estafetė Tapeliai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:36:18 | 3 etaps | 42:52 ( 2) |
2003-06-07 | Vilniaus čemp. vidutinė Zujūnai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 39:29 | S | |
2003-06-01 | Sportas visiems Palanga, Ošupio miškas | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 45:35 | ||
2003-05-31 | Klaipėdos taurė Vasaros estrada | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 37:24 | S | |
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D35 | Saulė OK, Vilnius | 49:20 | 2 diena | 49:20 ( 2) S | |
2003-05-03 | Apskričių mačas Svilonys, Jonavos r. | D35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 42:04 | ||
2002-10-19 | Lietuvos taurė Zelva | D35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:24:34 | 1 diena 2 diena | 35:14 ( 1) 49:20 ( 6) |
2002-10-05 | OK Oriens estafetė Anykščiai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:10:22 | 1 etaps | 38:16 ( 1) |
2002-09-22 | Kauno čemp. vidutinė Agurkiškė | D18 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 50:00 | ||
2002-09-15 | Lietuvos čemp. estafetė Ringovės miškas, Vilkija | M35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:05:56 | 3 etaps | 31:46 ( 3) |
2002-09-14 | Lietuvos čemp. ilga Pakarklės miškas, Vilkija | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:10:06 | S | |
2002-09-08 | Lietuvos čemp. vidutinė Nida | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 53:03 | S | |
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas Nida | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 25:57 | S | |
2002-09-01 | Kauno čemp. ilga Antaveršis, Prienų r. | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 52:09 | S | |
2002-08-31 | Klubų taurė Sariai, Švenčionių r. | X | Saulė OK, Vilnius | 8 | 4:06:43 | 8 etaps | 43:52 (13) |
2002-08-11 | Lietuvos čemp. labai ilga Varnabūdė | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:25:15 | ||
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:52:19 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 33:18 ( 1) S 31:07 ( 1) S 30:35 ( 1) S 43:10 ( 1) S 34:09 ( 2) S |
2002-06-23 | Vilniaus čemp. ilga Miškonys | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 52:40 | ||
2002-06-02 | OK Miško sprintas ? | DA | Saulė OK, Vilnius | 4 | 34:44 | ||
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:03:34 | 1 diena 2 diena 3 diena | 36:40 ( 2) S 45:42 ( 2) S 41:12 ( 2) S |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė Gailiūnai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 34:07 | ||
2002-05-04 | Vilniaus estafetė Gailiūnai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:36:47 | 2 etaps | 29:29 ( 1) |
2002-04-27 | Klajūno taurė Žičkai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:01:09 | ||
2002-04-21 | Kauno taurė Prienų šilas, Naravai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 55:15 | S | |
2002-04-20 | OK Švyturio taurės 2 etapas ? | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 39:04 | ||
2002-04-13 | Alytus Kaunas Vilnius Dušnionys | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 48:57 | S | |
2002-04-07 | Molėtų estafetė Vilkariai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:46:08 | 3 etaps | 47:53 ( 3) |
2002-04-06 | Kauno estafetė Agurkiškė | M35 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 3 etaps | 30:33 ( 2) | |
2002-04-01 | Tengrio taurė ? | D40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 52:26 | ||
2002-03-23 | OK Švyturio taurės 1 etapas ? | D18 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 41:52 | ||
2002-03-17 | OK Miško ikisezoninės Prienų šilas | D | Saulė OK, Vilnius | 3 | 56:51 | ||
2001-11-11 | Alytaus taurė Nemunaitis | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 46:29 | S | |
2001-10-14 | Kauno taurė Strėva | D35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:02:06 | S | |
2001-10-13 | Apskričių mačas Žvėrinčius, Prienai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 44:36 | ||
2001-10-06 | Kauno čemp. trumpa Kazokiškių miškas | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 36:02 | S | |
2001-09-29 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė Mickūnai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 36:13 | ||
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... Vilnius | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:57:26 | 3 etaps | 32:11 ( 1) |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė Vilnius | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 54:18 | S | |
2001-09-15 | Lietuvos čemp. labai ilga Einorai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:52:24 | S | |
2001-09-02 | Vilniaus čemp. klasika Šilėnai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 49:11 | ||
2001-09-01 | Vilniaus parkai Vilnius | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 17:53 | S | |
2001-08-26 | Klajūno maratonas Alnis | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:07:55 | ||
2001-08-08 | Daugiadienės TAKAS Nemunaitis | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 3:44:33 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 43:31 ( 2) S 1:00:58 ( 1) S 36:10 ( 1) S 44:17 ( 1) S 39:37 ( 1) S |
2001-07-05 | WMOC finals Juodkrantė, Neringa | W35A | Saulė OK, Vilnius | 8 | 55:09 | S | |
2001-07-02 | WMOC qualification Smiltynė, Klaipėda | W35-1 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 1:39:35 | 1 diena 2 diena | 47:16 ( 8) S 52:19 (13) S |
2001-06-23 | Lietuvos čemp. klasika Visvainiai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:02:15 | S | |
2001-06-16 | Veteranų taurė ? | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:47:02 | 1 diena 2 diena | 48:06 ( 1) 58:56 ( 1) |
2001-06-10 | Marijampolės pirmenybės Meškapievis, Prienai | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 46:13 | ||
2001-06-09 | Alytaus estafetė Radžiūnai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:05:26 | 3 etaps | 38:16 ( 1) |
2001-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė Kaskalnis | M35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:02:22 | 3 etaps | 36:17 ( 2) |
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa Smalininkai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 24:21 | S | |
2001-05-20 | Kauno čemp. klasika Kulautuva | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 44:05 | ||
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:18:38 | 1 diena 2 diena 3 diena | 48:56 ( 1) S 37:57 ( 1) S 51:45 ( 1) S |
2001-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė trasa Mickūnai | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 33:40 | ||
2001-04-22 | OK Švyturio taurės 2 etapas ? | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 43:25 | ||
2001-04-16 | Velykų varžybos Lavariškės | M | Saulė OK, Vilnius | 3 | 56:09 | ||
2001-04-08 | Molėtų estafetė Molėtai | D35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:20:25 | 3 etaps | 39:06 ( 1) |
2001-04-07 | Kauno estafetė Kulautuva | M35 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 2:00:32 | 3 etaps | 34:37 ( 2) |
2001-01-14 | OK Ąžuolas taurės 4 etapas Aukštasis Pavilnys | M35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 38:50 | ||
2000-11-04 | OK Ąžuolas taurės 3 etapas Šeškinė, Vilnius | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 30:05 | ||
2000-10-15 | Vilniaus taurė Europos parkas | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 46:21 | ||
2000-10-14 | Kauno čemp. trumpa Maškapievis | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 44:16 | ||
2000-10-07 | Lietuvos taurė Giruliai + Kairiai, Klaipėda | D35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:36:27 | 1 diena 2 diena | 42:43 ( 1) 53:44 ( 8) |
2000-10-01 | Javonio taurė Varnabūdė | D35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 46:46 | ||
2000-09-23 | Moksleivių pirmenybės, OK Ąžuolas tau... Pavilnys | D35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 50:02 | ||
2000-09-02 | OK Ąžuolas taurės 1 etapas ? | D | Saulė OK, Vilnius | 4 | 53:17 | ||
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS Prienai | D35 | Fiesta OK, Vilnius | 1 | 3:53:34 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 40:56 ( 1) 48:56 ( 1) 53:46 ( 1) 40:54 ( 2) 49:02 ( 1) |
2000-05-21 | Kauno čemp. klasika Aukštadvaris | D35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 52:07 | ||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D35 | Fiesta OK, Vilnius | 1 | 2:39:40 | 1 diena 2 diena 3 diena | 48:01 ( 1) 53:54 ( 1) S 57:45 ( 1) |
2000-05-06 | Vilniaus čemp. trumpa Juodasis kelias | D35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 30:38 | ||
1999-09-05 | OK Ąžuolas taurės 1 etapas Aukštoji Veržuva | D | 4 | 1:00:36 | |||
1999-05-21 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | DA | Vilnius | 5 | 3:35:31 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:12:20 ( 7) 1:05:12 ( 3) 1:17:59 ( 4) |
1995-06-25 | Lietuvos čemp. estafetė Plokštinė, Plateliai | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 3:52:45 | 2 etaps | 1:01:36 ( 8) | |
1995-06-11 | Alytaus čempionatas ? | D | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 1:05:34 | ||
1995-06-10 | Kauno čempionatas ? | D | Ąžuolas OK, Vilnius | 7 | 57:33 | ||
1995-05-14 | Alytus Kaunas Vilnius ? | D | Ąžuolas OK, Vilnius | 7 | 1:04:33 | ||
1994-06-19 | Lietuvos čemp. estafetė Abromiškės | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 10 | 4:00:38 | 2 etaps | 45:42 ( 1) |
1994-05-23 | Daugiadienės Vilnius ? | D | Ąžuolas, Vilnius | 2 | 4:11:18 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:02:08 ( 7) 1:15:41 ( 1) 1:05:33 ( 2) 47:56 ( 2) |
1993-10-14 | WOC relay Rockhouse Mountain | W | Lithuania | 10 | 3:23:21 | 4 etaps | 50:35 ( 8) |
1993-10-10 | WOC short final Lake Sebago-Pole Brook Mountain | W | Lithuania | 39 | 28:03 | ||
1993-10-09 | WOC short qualification Lake Welch | W4 | Lithuania | 8 | 25:06 | ||
1993-09-05 | Baltic championship relay Ignalina | W | Lithuania 2 | 3 | 3:16:01 | 3 etaps | 44:00 ( 3) |
1993-09-04 | Baltic championship Ignalina | W | Lithuania | 10 | 1:40:38 | ||
1993-08-29 | Klubų taurė Krosna | X | Ąžuolas OK, Vilnius | 9 | 3:41:15 | 8 etaps | 31:21 ( 7) |
1993-08-28 | Lietuvos čemp. klasika Kalniškės miškas, Krosna | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 1:10:41 | ||
1993-06-30 | Daugiadienės TAKAS Tolkūnai, Alytus | D | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 58:24 ( 8) 50:44 ( 2) 51:01 ( 8) 49:49 ( 7) 47:50 ( 5) | ||
1993-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė Anykščiai | M | Ąžuolas OK, Vilnius | dsq | 2 etaps | 41:13 ( 3) | |
1993-06-19 | Lietuvos čemp. trumpa Anykščiai | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 7 | 29:27 | ||
1993-06-06 | NOC relay Sibbo | W | Lithuania | 10 | 3:57:24 | 4 etaps | 1:10:45 (10) |
1993-06-03 | NOC Sibbo | W | Lithuania | 1 diena 2 diena | 1:26:46 (34) 38:01 (49) | ||
1993-05-14 | Daugiadienės VILNIUS Turniškės, Burbiškės, Užusienis, | D | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 4:45:59 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:00:56 ( 4) 1:24:06 (10) 1:11:46 ( 2) 1:09:11 ( 3) |
1993-05-08 | Lietuvos čemp. labai ilga Šiauliai | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 6 | 1:45:44 | S | |
1993-04-04 | Kauno estafetė Panemunė, Kaunas | D | Ąžuolas OK, Vilnius | 7 | 1:56:56 | 2 etaps | 33:42 ( 4) |
1992-10-10 | Lietuvos taurė Vainagiai, Juodlė | W | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 1:59:10 | 1 diena 2 diena | 1:04:22 ( 3) 54:48 ( 3) |
1992-08-16 | World cup event 4 Pecs, Orfu | W | Lithuania | 58 | 1:32:32 | ||
1992-07-05 | Daugiadienės TAKAS Pašvinės, Šiauliai | D | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 5:01:43 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:02:41 ( 5) 1:11:13 ( 6) 53:15 ( 3) 49:19 ( 6) 1:05:15 ( 4) |
1992-06-21 | Lietuvos čemp. estafetė Alytus | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 3:44:17 | 4 etaps | 59:11 ( 7) |
1992-06-19 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa Alytus | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 1:42:53 ( 7) 26:26 ( 1) | ||
1992-06-07 | NOC relay Rena | W | Lithuania | 13 | 3:41:24 | 2 etaps | 1:05:20 (14) |
1992-06-04 | NOC classic + short Rena | W | Lithuania | 1 diena 2 diena | 1:24:57 (41) 30:08 (35) | ||
1992-04-05 | Kauno estafetė Prienai | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 2:24:47 | 3 etaps | 41:27 ( 1) |
1992-03-08 | Lietuvos čemp. estafetė markiruotė Karačiūnai | M | Ažuolas OK, Vilnius | 2 | 1:35:42 | 2 etaps | 27:19 ( 1) |
1992-03-07 | Lietuvos čempionatas markiruotė Veršupis | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 7 | 57:18 | ||
1991-10-12 | Lietuvos taurė Pupasodis, Naravai | D | Ąžuolas OK, Vilnius | 7 | 2:28:18 | 1 diena 2 diena | 1:20:02 ( 9) 1:08:16 ( 7) |
1991-07-03 | Daugiadienės TAKAS Prienai | D | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 5:05:43 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 54:37 ( 3) 1:10:08 ( 6) 44:37 ( 4) 1:13:41 ( 4) 1:02:40 ( 5) |
1991-06-24 | Lietuvos čemp. estafetė Aukštadvaris | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 4:08:55 | 2 etaps | 1:02:47 ( 6) |
1991-06-22 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa Aukštadvaris, Prienai | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 1:32:42 (12) 41:17 ( 3) | ||
1991-06-15 | Žalgirio pirmenybės Kukutiškės | D | Ąžuolas, Vilnius | 1 diena | 1:13:38 ( 9) | ||
1989-07-25 | USSR championship relay Ravai, Vilnius | W | Lithuania | 1 | 3:11:30 | 2 etaps | 50:16 ( 3) |
1989-07-24 | USSR championship Velnio duobė, Aukštadvaris | W | Lithuania | 29 | 1:20:04 | ||
1989-07-02 | Lietuvos čempionatas Ilgės ežeras | M | Vilnius 1, Vilnius | 4 | 1:21:17 | ||
1989-07-01 | Lietuvos čemp. estafetė Germantas | M | Vilnius 1, Vilnius | 2 | 3:31:19 | 4 etaps | 57:20 ( 3) |
1989-06-30 | Lietuvos komandinis čempionatas Lieplaukė | M | Vilnius 1, Vilnius | 3 | 1:01:48 | ||
1988-07-24 | Lietuvos čempionatas Kotlovka | M | Vilnius | 4 | 1:31:45 | ||
1988-07-23 | Lietuvos čemp. estafetė Aukštadvaris | M | Vilnius 2, Vilnius | 4 | 5:20:00 | 4 etaps | 1:08:52 ( 4) |
1988-06-11 | Baltic championship Augstroze | W | Lithuania | 7 | 1:14:40 | ||
1986-08-25 | Lietuvos čempionatas Paneriai | M | Vilnius | 3 | 1:04:09 | ||
1986-08-24 | Lietuvos čemp. estafetė Skersabaliai | M | Vilnius 1, Vilnius | 2 | 4:00:18 | 4 etaps | 52:20 ( 1) |
1986-08-23 | Lietuvos komandinis čempionatas Skersabaliai | M | Vilnius 1, Vilnius | 6 | 1:17:34 | ||
1984-09-23 | Baltic students relay Talsi | W | VU, Vilnius | 3 | 3:33:16 | 3 etaps | 44:58 ( 1) |
1984-09-22 | Baltic students individual Talsi | W | VU, Vilnius | 6 | 1:30:08 | ||
1984-08-19 | USSR championships relay Otepää | W | Dinamo | 6 | 3:42:46 | 1 etaps | 56:50 ( 7) |
1984-08-17 | USSR championships Otepää | W | Dinamo | 1 diena 2 diena | 1:17:09 (16) 1:25:49 (27) | ||
1984-08-07 | USSR junior championships Velikie Luki | W19 | Dinamo | 3 | 2:18:04 | 1 diena 2 diena | 1:01:29 ( 4) 1:16:35 ( 7) |
1984-06-17 | Lietuvos čemp. estafetė Gardinas | M | Vilnius 1, Vilnius | 3 | 3:31:15 | 2 etaps | 1:03:10 ( 6) |
1984-06-16 | Lietuvos čempionatas Pariečė | M | Vilnius 1 | 6 | 1:03:14 | ||
1983-08-07 | Lietuvos čemp. estafetė Šiauliai | M | Vilnius 2, Vilnius | 8 | 2:44:32 | 1 etaps | 40:57 ( 4) |
1983-08-06 | Lietuvos čempionatas Šiauliai | M | Dinamo, Vilnius | 14 | 1:38:14 |