Sacensību skaits: 52
Datums | Sacensības Apvidus | Sports Grupa | Klubs, Pilsēta | Vieta | Rezultāts | Diena Etaps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-10-08 | EOC knock out sprint Vicenza | W2 | Latvia | 29 | 9:43 | S | |
2023-10-06 | EOC sprint relay Soave | X | Latvia | 13 | 1:07:52 | 4 etaps | 18:11 (17) S |
2023-10-04 | EOC sprint qualification Verona Borgo Venezia | W3 | Latvia | 28 | 12:46 | S | |
2023-09-10 | LTU/LAT selection knockout SF Klaipėda | SF-W2 | Latvia | 4 | 7:45 | S | |
2023-09-10 | LTU/LAT selection knockout F Klaipėda | F-W2 | Latvia | 1 | 7:20 | S | |
2023-09-09 | LTU/LAT selection race Klaipėda | W | Igtisa SK | 2 | 15:52 | S | |
2023-09-09 | LTU/LAT team Stadium Klaipeda | W | IGTISA | 2 | 10:31 | S | |
2023-07-16 | WOC relay Flims Laax | W | Latvia | 11 | 2:14:08 | 3 etaps | 41:16 ( 8) S |
2023-07-15 | WOC middle final Flims Laax | W | Latvia | 29 | 49:55 | S | |
2023-07-13 | WOC long Flims Laax | W | Latvia | 24 | 1:44:39 | S | |
2023-07-12 | WOC middle qualification Flims Laax | WA | Latvia | 14 | 33:31 | S | |
2023-05-28 | Baltic championship relay Värska | W21 | LAT 1 | 2 | 2:05:50 | 2 etaps | 41:58 ( 1) S |
2023-05-27 | Baltic championship Värska | W | Latvia | 1 | 1:22:44 | S | |
2022-11-06 | JWOC long Aguiar da Beira | W | Latvia | 43 | 1:12:38 | S | |
2022-11-05 | JWOC relay Aguiar da Beira | W | Latvia | 9 | 1:44:41 | 3 etaps | 31:14 ( 7) |
2022-11-04 | JWOC middle Aguiar da Beira | W | Latvia | 13 | 28:36 | S | |
2022-08-07 | EOC relay Rakvere | W | Latvia | 14 | 2:03:25 | 2 etaps | 45:44 (22) S |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | W | Latvia | 36 | 49:11 | S | |
2022-08-04 | EOC long Rakvere | W | Latvia | 47 | 1:55:57 | S | |
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | WB | Latvia | 16 | 38:40 | S | |
2022-07-13 | JWOC sprint relay Aguiar da Beira | X | Latvia | 9 | 1:02:07 | 1 etaps | 15:34 ( 8) |
2022-07-11 | JWOC sprint Aguiar da Beira | W | Latvia | 20 | 16:37 | S | |
2022-05-14 | Baltic championship Griščati, Rēzekne | W20 | Latvia | 7 | 1:01:49 | ||
2021-09-10 | JWOC relay Denizli | W | Latvia | 18 | 1:58:01 | 1 etaps | 33:38 ( 7) S |
2021-09-09 | JWOC long Denizli | W20 | Latvia | 34 | 1:02:10 | S | |
2021-09-07 | JWOC middle Mudarli | W | Latvia | 15 | 30:16 | S | |
2021-09-06 | JWOC middle qual. Mudarli | W1 | Latvia | 16 | 23:42 | S | |
2021-09-05 | JWOC sprint Kocaeli | W20 | Latvia | 43 | 17:13 | S | |
2021-07-06 | WOC middle qualification Smržovka | WC | Latvia | 17 | 35:46 | S | |
2021-07-03 | WOC sprint qualification Terezin | WA | Latvia | 19 | 15:51 | S | |
2021-05-30 | Baltic championship relay Kryžbarkas | W20 | Latvia | 1 | 2:07:53 | 3 etaps | 41:49 ( 2) S |
2021-05-29 | Baltic championship Šiauliai | W20 | Latvia | 1 | 1:10:22 | S | |
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Alsėdžiai | VM | Igtisa SK, Šiauliai | 1 | 1:08:47 | 1 etaps | 17:53 ( 3) S |
2019-10-06 | Baltic junior cup Sigulda | W18 | Latvia | 2 | 42:27 | S | |
2019-10-05 | Baltic junior cup relay Sigulda | X | Latvia 1 | 2 | 2:37:10 | 1 etaps | 37:02 ( 1) |
2019-07-12 | JWOC relay Silkeborg | W | Latvia | 11 | 1:45:26 | 3 etaps | 35:11 (18) |
2019-07-11 | JWOC middle Silkeborg | W | Latvia | 24 | 35:09 | S | |
2019-07-10 | JWOC middle qual. Silkeborg | W1 | Latvia | 17 | 29:15 | S | |
2019-07-08 | JWOC long Silkeborg | W | Latvia | 47 | 1:03:05 | S | |
2019-06-30 | EYOC sprint Grodno | W18 | Latvia | 24 | 12:58 | ||
2019-06-29 | EYOC relay Grodno | W18 | Latvia | 9 | 1:58:40 | 3 etaps | 41:38 ( 9) S |
2019-06-28 | EYOC long Grodno | W18 | Latvia | 2 | 49:52 | ||
2019-05-26 | Baltic championship relay Rõuge | W20 | Latvia 2 | 1 | 1:33:22 | 3 etaps | 29:12 ( 1) |
2019-05-25 | Baltic championship Rõuge | W18 | Latvia | 1 | 55:29 | ||
2018-10-21 | Baltic junior cup relay Šiauliai | X | Latvia 2 | dsq | 4 etaps | 27:52 ( 4) S | |
2018-10-20 | Baltic junior cup Šiauliai | W16 | Latvia | 5 | 39:32 | S | |
2018-07-01 | EYOC relay Veliko Tarnovo | W16 | Latvia | 7 | 1:23:30 | 1 etaps | 26:18 ( 9) |
2018-06-29 | EYOC sprint + long Veliko Tarnovo | W16 | Latvia | 1 diena 2 diena | 12:34 (37) 45:44 (11) | ||
2018-05-27 | Baltic championship relay Tartaks | W16 | Latvia 1 | 2 | 1:15:56 | 1 etaps | 24:14 ( 1) |
2018-05-26 | Baltic championship Tartaks | W16 | Latvia | 7 | 52:52 | ||
2015-10-17 | Lietuvos taurė Neringa | W14 | Saldus OK, Saldus | 6 | 43:42 | 1 diena 2 diena | 22:29 ( 9) S 21:13 ( 4) S |
2015-05-30 | Baltic masters and open championship Tukums | W14 | Saldus OK | 4 | 1:15:05 | 1 diena 2 diena | 38:06 ( 2) 36:59 ( 9) |