Sacensību skaits: 36
Datums | Sacensības Apvidus | Sports Grupa | Klubs, Pilsēta | Vieta | Rezultāts | Diena Etaps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2002-10-26 | Veteranų taurė Lyglaukiai, Vilnius | M45 | Sietyno SM, Vilnius | 30:01 | |||
2002-10-19 | Lietuvos taurė Zelva | D16 | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:11:16 | 1 diena 2 diena | 32:49 ( 1) 38:27 ( 1) |
2002-10-13 | Baltic junior cup relay Ventspils | X | Lithuania 1 | 2 | 2:43:22 | 2 etaps | 38:31 ( 9) |
2002-10-12 | Baltic junior cup Ventspils | D18 | Lithuania | 6 | 46:47 | ||
2002-10-06 | Apskričių mačas Geisčiūnai | D16 | Sietyno SM, Vilnius | 2 | 34:05 | ||
2002-10-05 | OK Oriens estafetė Anykščiai | M16 | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:33:54 | 3 etaps | 33:46 ( 1) |
2002-09-28 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Kazlų Rūda | D16 | Sietyno SM, Vilnius | 2 | 42:24 | ||
2002-09-08 | Lietuvos čemp. vidutinė Nida | M20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 3 | 53:50 | S | |
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas Nida | M20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 4 | 21:45 | S | |
2002-09-01 | Kauno čemp. ilga Antaveršis, Prienų r. | D16 | Devyni OK, Vilnius | 1 | 29:52 | S | |
2002-08-31 | Klubų taurė Sariai, Švenčionių r. | X | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 3:28:54 | 7 etaps | 40:55 ( 6) |
2002-08-11 | Jaunių žaidynės Varnabūdė | D18 | Sietyno SM, Vilnius | 3 | 46:33 | ||
2002-08-10 | Jaunių žaidynės Varnabūdės miškas | D18 | Vilnius | 2 | 1:54:44 | 3 etaps | 37:44 ( 4) |
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | D16 | Devyni OK, Vilnius | 1 | 2:58:03 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 35:02 ( 2) S 28:38 ( 1) S 34:26 ( 2) S 46:24 ( 9) S 33:33 ( 5) S |
2002-06-30 | III Tautinė olimpiada trumpa Salduvės piliakalnis | D21 | Perkūnas OK, Vilnius | 18 | 20:46 | ||
2002-06-29 | Tautinė olimpiada klasika Juodlė | D21 | Perkūnas OK, Vilnius | 11 | 47:22 | ||
2002-06-22 | EYOC relay Wyniki, Gdynia | W16 | Lithuania | 2 | 1:31:53 | 3 etaps | 30:29 ( 3) |
2002-06-21 | EYOC sprint + middle Wyniki, Gdynia | W16 | Lithuania | 1 diena 2 diena | 17:15 (19) 34:13 ( 4) | ||
2002-06-08 | Moksleivių čemp. trumpa + klasika Plateliai | M16 | Sietyno SM, Vilnius | 1 diena 2 diena | 24:07 ( 5) S 54:22 (23) S | ||
2002-05-25 | Sportas visiems Palanga | M16 | Devyni OK, Vilnius | 2 diena | 15:46 ( 1) | ||
2002-05-25 | KASK Taurė Kaskalnis | M16 | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 29:15 | S | |
2002-05-19 | Baltic championship relay Nemunaitis, Alytus | W18 | Lithuania | 5 | 2:08:39 | 1 etaps | 42:48 ( 6) |
2002-05-18 | Baltic championship Nemunaitis, Alytus | W16 | Lithuania | 2 | 42:56 | S | |
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D16 | Devyni OK, Vilnius | 4 | 1:46:50 | 1 diena 2 diena 3 diena | 29:22 ( 3) S 40:49 ( 2) S 36:39 (15) S |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė Gailiūnai | M16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 24:08 | ||
2002-05-04 | Vilniaus estafetė Gailiūnai | M16 | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:11:45 | 3 etaps | 22:06 ( 1) |
2002-04-21 | Kauno taurė Prienų šilas, Naravai | M16 | Devyni OK, Sietyno SM, Vilnius | 2 | 47:27 | S | |
2002-04-20 | Jurbarko pirmenybės Žirniškiai | M16 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 33:21 | S | |
2002-04-14 | Kauno čemp. ilga Dumsiškiai | D16 | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 37:41 | ||
2002-04-13 | Alytus Kaunas Vilnius Dušnionys | M16 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 39:43 | S | |
2002-04-07 | Molėtų estafetė Vilkariai | M16 | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:33:45 | 3 etaps | 28:07 ( 1) |
2002-04-06 | Kauno estafetė Agurkiškė | M16 | Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:14:54 | 3 etaps | 22:51 ( 1) |
2002-04-01 | Velykų varžybos Rumšiškės | M | Sietyno SM, Vilnius | 8 | 57:15 | ||
2002-04-01 | Tengrio taurė ? | D16 | Sietyno SM, Vilnius | 2 | 40:31 | ||
2002-03-23 | OK Švyturio taurės 1 etapas ? | D16 | Sietyno SM, Vilnius | 2 | 27:03 | ||
2002-02-03 | Kauno čemp. pasirinktinai Kulautuva | M16 | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 27:45 |