Sacensību skaits: 50
Datums | Sacensības Apvidus | Sports Grupa | Klubs, Pilsēta | Vieta | Rezultāts | Diena Etaps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2014-08-29 | CISM relay Güssing | W | France | 4 | 1:18:38 | 2 etaps | 25:47 ( 4) |
2014-08-26 | CISM middle + long Güssing | W | France | 1 diena 2 diena | 30:44 (15) 59:19 (10) | ||
2013-08-31 | CISM relay Eksjö | W | France | 4 | 1:53:52 | 3 etaps | 37:17 ( 3) |
2013-08-28 | CISM middle + long Eksjö | W | France | 1 diena 2 diena | 30:34 ( 5) 54:38 ( 4) | ||
2013-07-13 | WOC relay Koulurinne | W | France | 14 | 2:02:16 | 2 etaps | 49:09 (22) |
2013-07-12 | WOC middle Koulurinne | W | France | 32 | 46:36 | ||
2013-07-11 | WOC middle qual. Koljola | W1 | France | 8 | 32:14 | ||
2011-08-20 | WOC relay La Féclaz | W | France | 9 | 1:48:16 | 2 etaps | 41:07 (18) |
2011-08-19 | WOC middle final La Féclaz | W | France | 20 | 39:13 | ||
2011-08-14 | WOC middle qualification Saint Francois de Sales | W3 | France | 13 | 31:09 | ||
2010-08-14 | WOC middle final Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | France | 27 | 38:00 | ||
2010-08-12 | WOC long final Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | France | 28 | 1:35:20 | ||
2010-08-10 | WOC long qualifications Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W2 | France | 8 | 54:17 | ||
2010-08-09 | WOC middle qualification Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W3 | France | 12 | 32:39 | ||
2010-07-23 | WUOC relay Gustafs | W | France | 8 | 2:02:36 | 1 etaps | 45:56 (32) |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | W | France | 1 diena 3 diena | 1:16:11 (40) 42:04 (48) | ||
2010-06-05 | EOC long final Pismenovo | WB | France | dsq | |||
2010-06-04 | EOC middle final Pismenovo | WB | France | 1 | 34:19 | ||
2010-06-02 | EOC relay Yasna polyana | W | France | dsq | 1 etaps | dsq | |
2010-06-01 | EOC middle qualification Yasna polyana | W2 | France | 22 | 32:56 | ||
2010-05-31 | EOC long qualification Yasna polyana | W1 | France | dsq | |||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | W2 | France | 19 | 14:09 | ||
2010-05-30 | EOC sprint final Primorsko | WB | France | 4 | 15:31 | ||
2009-07-19 | World games relay Cheng Ching Lake, Kaohsiung | X | France | dsq | 2 etaps | 37:45 (14) | |
2009-07-17 | World games sprint + middle Kaohsiung | W | France | 1 diena 2 diena | 18:29 (28) 35:14 (27) | ||
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle Tartu, Veskimõisa, Prangli | W | France | 2 diena 3 diena | 1:27:18 (33) 45:21 (32) | ||
2006-08-19 | WUOC relay Soroška | WX | EST-FIN-EST-FRA | 1 | 2:37:47 | 4 etaps | 35:43 ( 1) |
2006-08-16 | WUOC long, middle, sprint Plešivec, Herlany, Košice | W | France | 1 diena 3 diena | 1:09:40 (43) 17:09 (47) | ||
2006-07-08 | JWOC relay Druskininkai | W | France | 7 | 2:02:28 | 2 etaps | 44:36 (18) S |
2006-07-07 | JWOC middle Druskininkai | W | France | 42 | 34:21 | S | |
2006-07-06 | JWOC middle qual. Druskininkai | W1 | France | 9 | 25:23 | S | |
2006-07-04 | JWOC long Druskininkai | W | France | dsq | S | ||
2005-07-16 | JWOC relay San Bernardino, Ticino | W | France 2 | 3:09:37 | 1 etaps | 53:11 (20) | |
2005-07-14 | JWOC long Arcegno, Ticino | W | France | 32 | 1:20:11 | ||
2005-07-13 | JWOC middle final Taverne, Ticino | W | France | 12 | 30:41 | ||
2005-07-12 | JWOC middle qualification Tesserete, Ticino | W2 | France | 6 | 27:11 | ||
2004-07-10 | JWOC relay Gdansk | W | France | 8 | 2:02:23 | 3 etaps | 41:48 (14) S |
2004-07-08 | JWOC long Gdansk | W | France | 61 | 1:17:15 | S | |
2004-07-07 | JWOC middle final Gdansk | WB | France | 33 | 40:43 | S | |
2004-07-06 | JWOC middle qual. Gdansk | W1 | France | 27 | 30:31 | S | |
2004-06-27 | EYOC relay Salzburg | W18 | France | 6 | 2:01:36 | 3 etaps | 40:45 ( 7) |
2004-06-25 | EYOC sprint + long Salzburg | W18 | France | 1 diena 2 diena | 17:02 (17) 1:04:07 (12) | ||
2003-07-12 | JWOC relay Rosma | W | France | 2:22:49 | 1 etaps | 48:48 (33) | |
2003-07-10 | JWOC classic Uniküla | W | France | 68 | 1:12:01 | ||
2003-07-09 | JWOC short final Küka | W | France | 57 | 37:11 | ||
2003-07-08 | JWOC short qualification Küka | W3 | France | 15 | 27:11 | ||
2003-06-22 | EYOC relay Pezinok | W18 | France | 2 | 1:32:32 | 2 etaps | 31:55 ( 4) |
2003-06-20 | EYOC sprint + long Pezinok | W18 | France | 1 diena 2 diena | 12:57 (37) S 1:09:11 (51) S | ||
2002-06-22 | EYOC relay Wyniki, Gdynia | W16 | France | 8 | 1:43:52 | 2 etaps | 31:44 ( 3) |
2002-06-21 | EYOC sprint + middle Wyniki, Gdynia | W16 | France | 1 diena 2 diena | 15:03 ( 3) 37:18 ( 8) |