Sacensību skaits: 93
Datums | Sacensības Apvidus | Sports Grupa | Klubs, Pilsēta | Vieta | Rezultāts | Diena Etaps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2022-02-13 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... Daugavpils | V | Kāpa OK | 5 | 1:27:43 | 3 etaps | 27:34 ( 5) |
2022-01-22 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. sprint... Mežinieki, Alūksne | V_L | Kāpa OK | 1 diena 2 diena | 18:38 ( 4) 1:38:48 ( 5) | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS Dzūkija | MBH | OK Kāpa, Carnikava | 13 | 3:19:11 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:00:45 (16) S 1:23:26 (15) S 55:00 (11) S |
2020-07-31 | Baltic MTBO championships (middle, ma... Dzūkija | MBH | OK Kāpa, Carnikava | 1 diena 2 diena | 1:00:45 (15) S 1:23:26 (15) S | ||
2018-05-27 | Lietuvos OSKD čemp. ilga Vilnius | V | Kāpa OK | dsq | S | ||
2018-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + viduti... Vilnius | V | Kāpa OK | 2 diena | 1:10:56 S | ||
2018-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... Vanagkalns, Jaunpiebalgas novads | M_L | Kāpa OK | 1 diena 2 diena | 32:57 ( 3) 1:17:03 ( 4) | ||
2017-08-26 | WOC JWOC sprint Vilnius | M | Latvia | 39 | 27:41 | S | |
2017-08-25 | WOC JWOC long Vilnius | M | Latvia | 25 | 2:09:07 | S | |
2017-08-23 | WOC JWOC relay Vilnius | M | Latvia | 13 | 3:20:39 | 2 etaps | 1:02:22 (14) S |
2017-08-22 | WOC JWOC mass start Vilnius | M | Latvia | 42 | 1:30:19 | S | |
2017-08-21 | WOC JWOC middle Vilnius | M | Latvia | 34 | 1:23:43 | S | |
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC Vilnius | BM | Kāpa OK | 2:53:00 | 1 diena 2 diena 3 diena | dsq S 1:42:10 (18) S 1:10:50 (18) S | |
2016-11-22 | CISM relay Buzios | M | Latvia 2 | 15 | 2:42:38 | 3 etaps | 57:30 (20) |
2016-11-19 | CISM middle + long Rio das Ostras | M | Latvia | 1 diena 2 diena | 53:37 (92) 1:39:16 (53) | ||
2016-09-30 | WMOC and World Cup round 3 Kaunas | M | Latvia | 1 diena 2 diena 3 diena | 2:33:29 (35) S 1:05:47 (29) S 30:11 (23) S | ||
2016-07-29 | WOC JWOC EYOC long Agueda | M | Latvia | dnf | |||
2016-07-27 | WOC JWOC EYOC middle Valongo do Vouga, Agueda | M | Latvia | 35 | 54:06 | ||
2016-07-25 | WOC JWOC EYOC sprint Cantanhede | M | Latvia | 34 | 25:21 | ||
2016-02-21 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė Korneti | M_L | Kāpa OK, Carnikavas novads | 6 | 59:21 | ||
2016-02-20 | Lietuvos ir Latvijos čemp. sprintas Korneti | M_L | Kāpa OK, Carnikavas novads | 4 | 21:11 | ||
2015-05-30 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė Šiauliai | V | Kāpa OK, Carnikava | 1 diena 2 diena | 30:56 S 46:13 S | ||
2015-03-01 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė Madona | M_L | Kāpa OK | 2 | 1:28:03 | 3 etaps | 28:50 ( 1) |
2015-02-28 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė Madona | M_L | Kāpa OK | 3 | 36:05 | ||
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | MB-HE | Kapa OK, Carnikava | 1:28:22 | 3 diena 4 diena | 36:58 (15) S 51:24 (13) S | |
2013-08-30 | WOC JWOC relay Rakvere | M | Latvia | dsq | 3 etaps | 1:02:12 (24) | |
2013-08-28 | WOC JWOC middle Mõedaka | M | Latvia | 48 | 55:09 | ||
2013-08-27 | WOC JWOC sprint Tapa | M | Latvia | 38 | 24:14 | ||
2013-03-09 | WOC relay Ridder | M | Latvia | 7 | 1:35:53 | 2 etaps | 31:17 ( 6) |
2013-03-05 | WOC sprint + middle + long ms Ridder | M | Latvia | 1 diena 2 diena 3 diena | 19:05 (33) 1:17:03 (32) dsq | ||
2013-02-13 | EOC JWOC EYOC middle + long ms + sprint Gaizinkalns | M | Latvia | 1 diena 2 diena | 57:18 (39) dnf | ||
2012-02-25 | EOC JWOC relay Sumy | M | Latvia | 6 | 2:03:27 | 3 etaps | 41:37 ( 8) |
2012-02-22 | EOC JWOC EYOC sprint + middle + long ms Sumy | M | Latvia | 1 diena 2 diena 3 diena | 14:47 (46) 55:37 (48) 1:54:27 (41) | ||
2011-08-27 | WOC JWOC sprint Vicenza, Veneto | M20 | Latvia | 19 | 26:03 | ||
2011-08-26 | WOC JWOC relay Vicenza, Veneto | M20 | Latvia | 4 | 2:16:53 | 3 etaps | 45:46 ( 4) |
2011-08-25 | WOC JWOC middle Vicenza, Veneto | M20 | Latvia | 36 | 1:11:37 | ||
2011-08-23 | WOC JWOC long final Vicenza, Veneto | M20 | Latvia | dnf | |||
2011-08-22 | WOC JWOC long qualification Vicenza, Veneto | M20 | Latvia | 12 | 1:07:42 | ||
2011-07-29 | OSKD Briedis Dubingiai, Molėtų raj. | V | Kāpa OK | 9 | 4:38:44 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:04:21 (15) S 2:18:08 (13) S 1:16:14 ( 9) S |
2011-07-08 | MTB Šiauliai Šiauliai | V | Kapa OK | 39 | 2:58:12 | 1 diena 2 diena | 16:36 (25) S 2:41:35 (32) S |
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS Palanga | BH | Kāpa OK | 8 | 3:18:03 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:20:41 ( 9) S 21:44 ( 9) S 40:28 ( 3) S 55:10 (10) S |
2011-05-28 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė Daugpilis | V20 | Kāpa OK | 1 diena 2 diena | 30:04 S 1:01:20 S | ||
2011-03-27 | WOC relay Taenndalen | M | Latvia | 10 | 1:52:23 | 2 etaps | 39:28 (14) |
2011-03-22 | WOC sprint + middle + long ms Teanndalen | M | Latvia | 1 diena 2 diena | 24:44 (48) 54:34 (42) | ||
2011-02-27 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė Jaunā Forštate, Daugavpils | M_L | Kāpa OK | 3 | 2:02:13 | 3 etaps | 37:59 ( 1) S |
2011-02-26 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė Jaunā Forštate, Daugavpils | M20_L | Kāpa OK, Carnikava | 1 | 51:16 | S | |
2011-02-06 | EOC JWOC EYOC relay Natrudstilen, Lillehammer | M20 | Latvia | 7 | 1:26:25 | 3 etaps | 27:20 ( 9) |
2011-02-02 | EOC JWOC EYOC long + sprint + middle Natrudstilen, Lillehammer | M20 | Latvia | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:39:12 (23) 19:39 (21) 45:01 (35) | ||
2010-10-24 | Baltic junior cup relay Smiltynė | X | Latvia 4 | 13 | 2:49:06 | 6 etaps | 44:09 (12) S |
2010-10-23 | Baltic junior cup Smiltynė | M20 | Latvija | dsq | S | ||
2010-08-13 | MTBO Briedis Ievalaukis, Ignalinos raj. | H | Kāpa OK | 9 | 3:50:07 | 1 diena 2 diena 3 diena | 59:15 ( 7) S 1:54:17 (11) S 56:35 ( 8) S |
2010-07-16 | JWOC long Montalegre | M20 | Latvia | 10 | 1:57:40 | ||
2010-07-14 | JWOC middle Montalegre | M20 | Latvia | 20 | 56:54 | ||
2010-07-11 | WOC JWOC sprint Montalegre | M20 | Latvia | 15 | 20:42 | ||
2010-05-23 | Baltic championship relay Selgise | M20 | Latvia 3 | 6 | 2:05:43 | 3 etaps | 39:19 ( 5) |
2010-05-22 | Baltic championship Selgise | M20 | Latvia | 9 | 1:35:52 | ||
2010-02-15 | EOC JWOC relay Csikszereda | M20 | Latvia | 8 | 1:56:13 | 3 etaps | 36:38 ( 9) |
2010-02-10 | EOC JWOC EYOC middle + long + sprint Csikszereda, Miercurea Ciuc | M20 | Latvia | 1 diena 2 diena 3 diena | 49:38 (27) 1:35:24 (25) 16:43 (27) | ||
2010-01-23 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė Visaginas | V20 | Kāpa OK | 1 diena 2 diena | 21:17 S dsq S | ||
2009-06-26 | EC JWOC long Gribskov, North Zealand | M20 | Latvia | 21 | 1:42:49 | ||
2009-06-24 | EC JWOC middle Ganløse Ore, North Zealand | M20 | Latvia | dsq | |||
2009-06-23 | EC JWOC sprint Bøndernes Hegn, North Zealand | M20 | Latvia | 28 | 29:55 | ||
2009-06-13 | Lietuvos čemp. vidutinė + sprintas Druskininkai | V | Kapa OK | 1 diena 2 diena | 1:18:18 S 47:02 S | ||
2009-05-31 | MTB Šiaulių maratonas Bubiai | V18 | Kapa OK | 3 | 1:19:00 | ||
2009-05-30 | OSKD taurės VII etapas Bubiai, Šiaulių raj. | V | Kāpa OK | 7 | 49:34 | S | |
2009-01-31 | JWOC relay Orsa Grönklitt | M20 | Latvia | 8 | 1:51:13 | 2 etaps | 38:30 (12) |
2009-01-27 | JWOC sprint + long + middle Orsa Grönklitt | M20 | Latvia | 1 diena 2 diena 3 diena | 18:00 (36) 1:35:10 (33) 44:13 (36) | ||
2008-12-28 | Lietuvos čemp. vidutinė Rakvere | M18 | OK Kapa | 3 | 34:57 | S | |
2008-12-27 | Lietuvos čemp. sprintas Rakvere | M18 | OK Kapa | 4 | 22:30 | S | |
2008-09-27 | EOC relay Nida | M17 | Latvia | dsq | 3 etaps | 31:01 ( 4) S | |
2008-09-26 | EOC long Juodkrantė | M17 | Latvia | 8 | 58:42 | S | |
2008-09-25 | EOC sprint Smiltynė | M17 | Latvia | 25 | 30:09 | S | |
2008-09-24 | EOC middle Nida | M17 | Latvia | 9 | 44:05 | S | |
2008-08-29 | WOC JWOC long final Ostróda, Stare Jabłonki | M20 | Latvia | 40 | 1:42:13 | ||
2008-08-27 | WOC JWOC long qualification Ostróda, Stare Jabłonki | M20-2 | Latvia | 8 | 1:03:43 | ||
2008-08-26 | WOC JWOC middle Ostróda, Stare Jabłonki | M20 | Latvia | 18 | 56:24 | ||
2008-08-25 | WOC JWOC sprint Ostróda, Stare Jabłonki | M20 | Latvia | 16 | 21:53 | ||
2008-05-11 | Baltic championship Paneriai, Vilnius | M18 | Latvia | 10 | 1:20:05 | S | |
2008-05-10 | Baltic championship relay Sapieginė, Vilnius | M20 | Latvia 2 | 6 | 2:05:06 | 2 etaps | 39:01 ( 4) S |
2008-02-18 | JWOC WC relay Dospat | M20 | Latvia | 6 | 1:57:58 | 2 etaps | 41:20 (14) |
2008-02-15 | EYOC long + middle Dospat | M17 | Latvia | 1 diena 2 diena | 1:07:00 (13) 41:53 ( 9) | ||
2008-02-14 | JWOC WC sprint + long + middle Dospat | M20 | Latvia | 1 diena | 24:23 (47) | ||
2007-09-30 | Baltic junior cup relay Jūrmala | X | Latvia 2 | 11 | 2:08:11 | 4 etaps | 28:23 (17) |
2007-09-29 | Baltic junior cup Jūrmala | M16 | Latvia | 9 | 45:28 | ||
2007-08-10 | Visaginas 3x4 Visaginas | H16 | Kapa OK | 1 | 1:57:57 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 45:34 ( 4) S 14:29 ( 2) S 19:20 ( 2) S 38:34 ( 3) S |
2007-06-24 | EYOC relay Eger | M16 | Latvia | 20 | 2:27:29 | 3 etaps | 49:05 (19) |
2007-06-22 | EYOC sprint + long Eger | M16 | Latvia | 1 diena 2 diena | 15:35 (57) 55:51 (39) | ||
2007-05-27 | Baltic championship relay Pariisi, Lääne Virumaa | M16 | Latvia | 2 | 1:47:30 | 1 etaps | 35:07 ( 4) |
2007-05-26 | Baltic championship Pariisi, Lääne Virumaa | M16 | Latvia | 6 | 1:09:06 | ||
2007-02-15 | JWOC relay Salzburg | M20 | Latvia 2 | dsq | 2 etaps | 29:02 (22) | |
2007-02-14 | EYOC middle + long Salzburg | M17 | Latvia | 1 diena 2 diena | 47:28 (25) 58:31 (26) | ||
2006-09-30 | Baltic junior cup Sopot | M16 | Latvia | 23 | 59:35 | ||
2006-06-03 | Baltic masters and open championship Saldus | M16 | Kapa, RRBJSS | 4 | 2:00:49 | 1 diena 2 diena | 1:17:43 ( 4) 43:06 (10) |