Sacensību skaits: 65
Datums | Sacensības Apvidus | Sports Grupa | Klubs, Pilsēta | Vieta | Rezultāts | Diena Etaps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2019-10-23 | CISM relay Wuhan | M | Switzerland | 1 | 1:35:21 | 1 etaps | 32:07 ( 4) |
2019-10-20 | CISM middle + long Wuhan | M | Switzerland | 1 diena 2 diena | 41:42 ( 9) 1:28:03 (10) | ||
2019-08-16 | WOC middle final Østfold | M | Switzerland | 9 | 36:37 | S | |
2019-08-13 | WOC middle qualification Østfold | M3 | Switzerland | 9 | 28:10 | S | |
2018-08-04 | WOC sprint qualification Riga | M1 | Switzerland | 6 | 12:03 | ||
2018-08-04 | WOC sprint final Riga | M | Switzerland | 3 | 14:26 | ||
2018-05-09 | EOC middle final Meride - Serpiano | M | Switzerland | dnf | |||
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MC | Switzerland | 2 | 25:50 | ||
2016-08-25 | WOC long Strömstad east | M | Switzerland | 17 | 1:46:23 | ||
2016-08-23 | WOC middle Tanum | M | Switzerland | 24 | 41:20 | ||
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Switzerland 1 | 5 | 1:47:52 | 1 etaps | 34:20 ( 1) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | M | Switzerland | 10 | 34:01 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M2 | Switzerland | 8 | 30:09 | ||
2016-05-24 | EOC long final Bila Voda | M | Switzerland | 34 | 1:51:19 | ||
2016-05-23 | EOC long qualification Bila Voda | M1 | Switzerland | 2 | 1:10:57 | ||
2016-05-21 | EOC sprint relay Bruntal | X | Switzerland | 3 | 1:03:28 | 2 etaps | 15:56 ( 8) |
2015-10-10 | CISM relay Yeongju, Dongyang University | M | Switzerland | 1 | 2:02:33 | 1 etaps | 44:18 (10) |
2015-10-07 | CISM middle + long Yeongju, Dongyang University | M | Switzerland | 1 diena 2 diena | 37:11 (17) 1:32:42 (12) | ||
2015-08-02 | WOC sprint final Forres | M | Switzerland | 14 | 13:40 | ||
2015-07-31 | WOC sprint qualification Forres | M1 | Switzerland | 2 | 12:05 | ||
2014-08-29 | CISM relay Güssing | M | Switzerland | 1 | 1:24:19 | 1 etaps | 28:12 ( 2) |
2014-08-26 | CISM middle + long Güssing | M | Switzerland | 1 diena 2 diena | 29:07 (12) 1:07:44 ( 4) | ||
2014-08-16 | WUOC relay Protivanov | M | Switzerland | 3 | 1:34:20 | 1 etaps | 31:31 ( 3) |
2014-08-13 | WUOC long + sprint + middle Olomouc | M | Switzerland | 1 diena 2 diena | 1:22:30 ( 3) 14:33 ( 4) | ||
2014-07-11 | WOC middle Campomul | M | Switzerland | 5 | 40:05 | ||
2014-04-16 | EOC relay Marateca | M | Switzerland 2 | 4 | 1:49:49 | 2 etaps | 35:33 ( 4) |
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | M | Switzerland | 17 | 34:45 | ||
2014-04-13 | EOC sprint final Palmela | M | Switzerland | 16 | 14:59 | ||
2014-04-12 | EOC sprint qualification Sesimbra East | M3 | Switzerland | 3 | 14:33 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | M3 | Switzerland | 27:00 | |||
2013-08-31 | CISM relay Eksjö | M | Switzerland | 2 | 1:45:02 | 3 etaps | 34:28 ( 3) |
2013-08-28 | CISM middle + long Eksjö | M | Switzerland | 1 diena 2 diena | 26:40 ( 7) 1:06:45 (16) | ||
2013-07-08 | WOC sprint qual. Katinkulta, Vokatti | M1 | Switzerland | 4 | 13:01 | ||
2013-07-08 | WOC sprint Sotkamo, Vokatti | M | Switzerland | 11 | 14:58 | ||
2012-07-06 | WUOC relay Alicante | M | Switzerland 2 | 1 | 1:46:22 | 3 etaps | 34:21 ( 1) |
2012-07-03 | WUOC long + sprint + middle Alicante | M | Switzerland | 2 diena 3 diena | 18:20 ( 3) 41:24 (31) | ||
2012-06-13 | CISM relay Aalborg | M | Switzerland | 1 | 2:04:39 | 1 etaps | 44:07 ( 4) |
2012-06-10 | CISM middle + long Aalborg | M | Switzerland | 1 diena 2 diena | 28:17 (15) 1:12:44 ( 8) | ||
2012-05-19 | EOC sprint final Falun | M | Switzerland | 21 | 16:26 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | M | Switzerland | 21 | 37:55 | ||
2012-05-16 | EOC sprint qualification Falun | M3 | Switzerland | 7 | 14:37 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | M2 | Switzerland | 15 | 27:10 | ||
2011-07-22 | CISM relay Rio de Janeiro | M | Switzerland | 2 | 2:03:04 | 2 etaps | 41:24 ( 3) |
2011-07-19 | CISM middle + long Rio de Janeiro | M | Switzerland | 1 diena 2 diena | 24:52 ( 3) 59:16 ( 7) | ||
2010-08-20 | CISM relay Kongsberg | M | Switzerland | 3 | 1:56:12 | 1 etaps | 39:40 ( 5) |
2010-08-17 | CISM middle + long Kongsberg | M | Switzerland | 1 diena 2 diena | 25:03 ( 3) 1:10:44 (16) | ||
2010-07-23 | WUOC relay Gustafs | M | Switzerland | 4 | 2:06:31 | 2 etaps | 42:14 ( 5) |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | M | Switzerland | 1 diena 2 diena | 1:24:08 (31) 15:19 (14) | ||
2010-06-04 | EOC middle final Pismenovo | M | Switzerland | 32 | 39:08 | ||
2010-06-02 | EOC relay Yasna polyana | M | Switzerland | 1:58:08 | 1 etaps | 38:35 (10) | |
2010-06-01 | EOC middle qualification Yasna polyana | M2 | Switzerland | 11 | 29:23 | ||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | M2 | Switzerland | 9 | 13:43 | ||
2010-05-30 | EOC sprint final Primorsko | M | Switzerland | 7 | 15:33 | ||
2008-07-06 | JWOC relay Göteborg | M | Switzerland 2 | 2:43:00 | 2 etaps | 54:28 ( 7) | |
2008-07-05 | JWOC long Partille Gunnilse, Gioteborg | M | Switzerland | 28 | 1:21:13 | ||
2008-07-03 | JWOC middle final Anggardsbergen, Gioteborg | M | Switzerland | 28 | 36:03 | ||
2008-07-02 | JWOC middle qualification Anggardsbergen, Gioteborg | M3 | Switzerland | 10 | 29:37 | ||
2008-06-30 | JWOC sprint Ruddalen, Gioteborg | M | Switzerland | 63 | 15:14 | ||
2006-07-08 | JWOC relay Druskininkai | M | Switzerland | 10 | 2:30:02 | 2 etaps | 49:38 (14) S |
2006-07-07 | JWOC middle Druskininkai | MB | Switzerland | 40 | 31:33 | S | |
2006-07-06 | JWOC middle qual. Druskininkai | M3 | Switzerland | 28 | 23:57 | S | |
2006-07-04 | JWOC long Druskininkai | M | Switzerland | 48 | 1:30:34 | S | |
2006-07-03 | JWOC sprint Druskininkai | M | Switzerland | 77 | 13:43 | S | |
2004-06-27 | EYOC relay Salzburg | M16 | Switzerland | 6 | 1:43:54 | 1 etaps | 32:38 ( 2) |
2004-06-25 | EYOC sprint + long Salzburg | M16 | Switzerland | 1 diena 2 diena | 14:17 (23) 57:06 (15) |