Sacensību skaits: 36
Datums | Sacensības Apvidus | Sports Grupa | Klubs, Pilsēta | Vieta | Rezultāts | Diena Etaps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2013-05-19 | Baltic championship relay Ruusmäe | M | Latvia 3 | 8 | 2:00:23 | 1 etaps | 39:40 ( 8) |
2013-05-18 | Baltic championship Ruusmäe | M | Latvia | 17 | 1:28:34 | ||
2012-10-14 | Baltic junior cup relay Ventspils | X | Latvia | 4 | 2:24:57 | 6 etaps | 38:56 ( 8) |
2012-10-13 | Baltic junior cup Ventspils | M20 | Latvia | 1 | 1:04:18 | ||
2012-07-13 | JWOC relay Jahodna, Košice | M | Latvia | 11 | 1:38:34 | 1 etaps | 32:26 (22) |
2012-07-12 | JWOC middle Izra, Košice | M | Latvia | 45 | 33:19 | ||
2012-07-11 | JWOC middle qual. Herlany, Košice | M1 | Latvia | 6 | 25:37 | ||
2012-07-09 | JWOC long Brazda, Košice | M | Latvia | 35 | 1:27:05 | ||
2012-07-08 | JWOC sprint Dolna Brana, Košice | M | Latvia | 38 | 15:19 | ||
2011-09-25 | Baltic junior cup relay Falkenberg, Lunaboll | X | Latvia | 5 | 3:02:22 | 6 etaps | 39:43 ( 2) |
2011-09-24 | Baltic junior cup Falkenberg, Lunaboll | M20 | Latvia | 4 | 1:19:25 | ||
2011-07-08 | JWOC relay Rumia - Wejherowo | M | Latvia | 18 | 2:08:52 | 1 etaps | 28:02 (15) |
2011-07-07 | JWOC middle final Wejherowo, Sport stadium | MB | Latvia | 11 | 26:35 | S | |
2011-07-06 | JWOC middle qualification Wejherowo, Sport stadium | M1 | Latvia | 38 | 24:10 | S | |
2011-07-04 | JWOC long Wejherowo amphitheater | M | Latvia | 73 | 1:26:27 | S | |
2011-07-03 | JWOC sprint Lębork, Plac Pokoju | M | Latvia | 39 | 16:35 | S | |
2011-02-27 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė Jaunā Forštate, Daugavpils | M_L | Kāpa OK 2 | dsq | 2 etaps | 55:36 ( 7) S | |
2011-02-26 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė Jaunā Forštate, Daugavpils | M20_L | Kāpa OK, Carnikava | 4 | 1:08:14 | S | |
2010-10-24 | Baltic junior cup relay Smiltynė | X | Latvia | 2 | 2:35:18 | 1 etaps | 36:58 ( 3) S |
2010-10-23 | Baltic junior cup Smiltynė | M18 | Latvija | 2 | 57:12 | S | |
2010-07-03 | EYOC relay Valonsandero - Oeste | M18 | Latvia | 23 | 2:35:27 | 1 etaps | 54:36 (29) |
2010-07-02 | EYOC long + sprint La Cruz de Piedra, Soria | M18 | Latvia | 1 diena 2 diena | 1:09:44 (40) S 16:36 (65) S | ||
2010-05-23 | Baltic championship relay Selgise | M20 | Latvia 2 | 7 | 2:05:44 | 1 etaps | 38:59 ( 5) |
2010-05-22 | Baltic championship Selgise | M18 | Latvia | 8 | 1:09:52 | ||
2009-09-27 | Baltic junior cup relay Vällamäe | X | Latvia 4 | 11 | 2:39:08 | 1 etaps | 33:04 (10) |
2009-09-26 | Baltic junior cup Vällamäe | M18 | Latvia | 17 | 1:06:30 | ||
2009-07-04 | EYOC relay Kopaonik | M18 | Latvia | 7 | 2:07:03 | 2 etaps | 45:53 (13) |
2009-07-03 | EYOC long + sprint Kopaonik | M18 | Latvia | 1 diena 2 diena | 1:14:41 (49) 15:27 (72) | ||
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS Nida | H18 | Kapa, RRBJSS | 8 | 2:37:42 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 29:58 ( 1) S 1:02:12 ( 8) S 17:34 (16) S 47:58 ( 9) S |
2009-05-31 | Baltic championship relay Kuldīga | M20 | Latvia 3 | 9 | 2:29:24 | 2 etaps | 1:00:46 (12) |
2009-05-30 | Baltic championship Kuldīga | M18 | Latvia | 9 | 1:08:46 | ||
2008-10-11 | EYOC relay Langenthal Ost | M16 | Latvia | 2 | 2:04:21 | 2 etaps | 41:06 ( 1) |
2008-10-10 | EYOC long + sprint Ruttenen, Solothurn | M16 | Latvia | 1 diena 2 diena | 54:55 (45) 14:47 (89) | ||
2008-05-11 | Baltic championship Paneriai, Vilnius | M16 | Latvia | 10 | 1:20:50 | S | |
2008-05-10 | Baltic championship relay Sapieginė, Vilnius | M16 | Latvia | 3 | 1:35:12 | 1 etaps | 27:20 ( 2) S |
2007-09-29 | Baltic junior cup Jūrmala | M16 | Kāpa OK | 52:48 |