Sacensību skaits: 48
Datums | Sacensības Apvidus | Sports Grupa | Klubs, Pilsēta | Vieta | Rezultāts | Diena Etaps | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2016-08-04 | WUOC relay Miskolc | W | Austria 2 | 2:38:22 | 2 etaps | 52:19 (25) | |
2016-07-31 | WUOC sprint + long + middle Miskolc | W | Austria | 1 diena 3 diena | 21:37 (56) 44:57 (50) | ||
2016-03-05 | EOC, JWOC, EYOC relay Obertilliach | W | Austria | 8 | 2:09:23 | 2 etaps | 44:36 (10) |
2016-03-01 | EOC relay mix Obertilliach | X | Austria 2 | 1:09:00 | 1 etaps | 16:44 (30) | |
2016-03-01 | EOC relay mix Obertilliach | X | Austria 2 | 1:09:00 | 3 etaps | 11:50 (25) | |
2016-03-01 | EOC relay mix Obertilliach | X | Austria 2 | 1:09:00 | 5 etaps | 11:50 (26) | |
2016-02-29 | EOC, JWOC, EYOC Obertilliach | W | Austria | 1 diena 2 diena | dsq 1:00:20 (37) | ||
2015-02-15 | WOC, JWOC, EYOC relay Budor | W | Austria | 11 | 2:03:08 | 3 etaps | 42:06 (10) |
2015-02-11 | WOC, JWOC, EYOC Budor | W | Austria | 1 diena 2 diena 3 diena | 22:59 (34) dsq 56:18 (33) | ||
2015-01-25 | EOC relay Lenzerheide | W | Austria | 8 | 2:54:07 | 2 etaps | 51:22 (11) |
2015-01-20 | EOC Lenzerheide | W | Austria | 3 diena | dsq | ||
2014-08-16 | WUOC relay Protivanov | W | Austria 2 | 2:03:24 | 2 etaps | 39:35 (28) | |
2014-08-13 | WUOC long + sprint + middle Olomouc | W | Austria | 2 diena 3 diena | 21:11 (75) 48:41 (84) | ||
2014-02-23 | JWOC EYOC relay Pannjärve | W20 | Austria | 9 | 3:40:46 | 1 etaps | 1:00:06 (12) |
2014-02-19 | JWOC EYOC middle + long ms + sprint Pannjärve | W20 | Austria | 1 diena 2 diena 3 diena | 46:02 (31) 1:16:06 (34) 28:29 (34) | ||
2013-07-06 | JWOC relay Koliba | W | Austria | 10 | 1:53:44 | 2 etaps | 41:45 (26) |
2013-07-05 | JWOC sprint Hradec Kralove | W | Austria | 109 | 18:32 | ||
2013-07-03 | JWOC middle Zavora Jih | WB | Austria | 40 | 31:15 | ||
2013-07-02 | JWOC middle qual. Zavora Stred | W3 | Austria | 28 | 28:57 | ||
2013-07-01 | JWOC long Švedsky vrch | W | Austria | 100 | 1:25:58 | ||
2013-02-17 | EOC JWOC relay Madona | W20 | Austria | 11 | 1:31:48 | 2 etaps | 31:30 (15) |
2013-02-13 | EOC JWOC EYOC middle + long ms + sprint Gaizinkalns | W20 | Austria | 1 diena 2 diena 3 diena | 52:05 (35) 1:30:35 (31) 17:41 (36) | ||
2012-07-13 | JWOC relay Jahodna, Košice | W | Austria 2 | 2:09:14 | 3 etaps | 47:34 (39) | |
2012-07-12 | JWOC middle Izra, Košice | WB | Austria | 45 | 34:07 | ||
2012-07-11 | JWOC middle qual. Herlany, Košice | W1 | Austria | 39 | 40:48 | ||
2012-07-09 | JWOC long Brazda, Košice | W | Austria | 80 | 1:27:51 | ||
2012-07-08 | JWOC sprint Dolna Brana, Košice | W | Austria | 129 | 18:17 | ||
2012-07-01 | EYOC relay Bugeat, Limousin | W18 | Austria | 15 | 2:31:37 | 2 etaps | 50:22 (15) |
2012-06-29 | EYOC sprint + long Bugeat, Limousin | W18 | Austria | 1 diena 2 diena | 15:14 (68) 1:05:09 (47) | ||
2012-02-25 | EOC JWOC relay Sumy | W20 | Austria | 11 | 1:57:53 | 2 etaps | 38:59 (17) |
2012-02-22 | EOC JWOC EYOC sprint + middle + long ms Sumy | W20 | Austria | 1 diena 2 diena 3 diena | 14:55 (43) 48:20 (36) dsq | ||
2011-07-08 | JWOC relay Rumia - Wejherowo | W | Austria 2 | 2:12:32 | 1 etaps | 39:23 (34) | |
2011-07-07 | JWOC middle final Wejherowo, Sport stadium | WB | Austria | 21 | 31:33 | S | |
2011-07-06 | JWOC middle qualification Wejherowo, Sport stadium | W1 | Austria | 34 | 25:05 | S | |
2011-07-04 | JWOC long Wejherowo amphitheater | W | Austria | 107 | 1:30:05 | S | |
2011-07-03 | JWOC sprint Lębork, Plac Pokoju | W | Austria | 69 | 17:42 | S | |
2011-06-26 | EYOC relay Jindrichuv Hradec | W18 | Austria | 3 | 2:05:08 | 2 etaps | 49:00 ( 5) |
2011-06-24 | EYOC sprint + long Jindrichuv Hradec | W18 | Austria | 1 diena 2 diena | 15:39 (48) S 1:00:01 (31) S | ||
2011-02-06 | EOC JWOC EYOC relay Natrudstilen, Lillehammer | W20 | Austria | 8 | 1:24:29 | 2 etaps | 28:58 (15) |
2011-02-02 | EOC JWOC EYOC long + sprint + middle Natrudstilen, Lillehammer | W17 | Austria | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:19:53 (14) 17:19 (15) dsq | ||
2010-07-03 | EYOC relay Valonsandero - Oeste | W16 | Austria | 14 | 2:16:48 | 1 etaps | 44:44 (15) |
2010-07-02 | EYOC long + sprint La Cruz de Piedra, Soria | W16 | Austria | 1 diena 2 diena | 55:00 ( 9) S 15:51 (27) S | ||
2010-02-10 | EOC JWOC EYOC middle + long + sprint Csikszereda, Miercurea Ciuc | W17 | Austria | 1 diena 2 diena 3 diena | 50:41 (23) 1:16:07 (21) 19:46 (20) | ||
2009-07-04 | EYOC relay Kopaonik | W16 | Austria | 3 | 1:46:02 | 2 etaps | 40:23 (12) |
2009-07-03 | EYOC long + sprint Kopaonik | W16 | Austria | 1 diena 2 diena | 57:08 (38) 11:32 (22) | ||
2009-01-31 | JWOC relay Orsa Grönklitt | W18 | Austria | 6 | 1:58:19 | 3 etaps | 39:59 ( 6) |
2009-01-28 | EYOC long + middle Orsa Grönklitt | W17 | Austria | 1 diena | 1:03:22 (19) | ||
2009-01-27 | JWOC sprint + long + middle Orsa Grönklitt | W18 | Austria | 1 diena | 18:11 (18) |