Moldova: nacionālā izlase

Eiropas jauniešu orientēšanās čempionāti
Orientēšanās skrējiens

Nav datu. Ja jums ir trūkstošie rezultāti rakstiet orienteering pie dbtopas punkts lt

2014-2019

Individuālo startu skaits ir sadalīts trijās kolonnās:

  • F Galvenais fināls bez kvalifikācijas;
  • K+F galvenais fināls ar kvalifikāciju;
  • K kvalifikācija un nav iekļūts galvenajā finālā.
Uzvārds, vārdsStartsStafetes IndividuālaisGadi
FK+FK
Sievietes
Bordeianu Elena312  2015
Buga Iana312  2015
Bujor Dana312  2015
Corostiliova Anastasia312  2015
Nosenco Victoria312  2019
Panaguta Tatiana312  2015
Parascheva Nicoletta312  2019
Socolova Anastasia312  2019
Zagarodneaia Tatiana312  2015
Vīrieši
Burdeinii Ilia312  2015
Burdiuja Veaceslav312  2015
Cabis Vladimir312  2015
Davidov Iaroslav312  2019
Donici Dumitru624  2014, 2015
Fomiciov Anatoli624  2014, 2015
Fomiciov Vasili312  2014
Iordatii Vladimir312  2019
Iurichin Nichita312  2019
Lucian Mirza4 4  2016, 2017
Mirza Lucian2 2  2018
Strimbanu Maxim312  2015
Vladimir Cabis2 2  2017

Goda plāksne

VietaUzvārds, vārdsDatumsSacensībasValsts
Sievietes
20Buga Iana2015-06-27EYOC relay ROU
Bujor Dana
Corostiliova Anastasia
62Bordeianu Elena2015-06-26EYOC long + sprint sprint ROU
66Nosenco Victoria2019-06-30EYOC sprint sprint BLR
76Socolova Anastasia2019-06-30EYOC sprint sprint BLR
Vīrieši
16Donici Dumitru2015-06-27EYOC relay ROU
Fomiciov Anatoli
Burdiuja Veaceslav
20Cabis Vladimir2015-06-27EYOC relay ROU
Burdeinii Ilia
Strimbanu Maxim
21Fomiciov Anatoli2015-06-26EYOC long + sprint long ROU
21Fomiciov Vasili2014-06-28EYOC relay MKD
Fomiciov Anatoli
Donici Dumitru
25Davidov Iaroslav2019-06-29EYOC relay BLR
Iurichin Nichita
Iordatii Vladimir
53Donici Dumitru2015-06-26EYOC long + sprint long ROU
55Davidov Iaroslav2019-06-30EYOC sprint sprint BLR
60Fomiciov Anatoli2015-06-26EYOC long + sprint sprint ROU
62Donici Dumitru2014-06-26EYOC sprint + long long MKD
64Vladimir Cabis2017-06-30EYOC sprint + long sprint SVK
66Lucian Mirza2017-06-30EYOC sprint + long sprint SVK
67Burdeinii Ilia2015-06-26EYOC long + sprint long ROU
68Fomiciov Vasili2014-06-26EYOC sprint + long long MKD
71Vladimir Cabis2017-06-30EYOC sprint + long long SVK
72Burdiuja Veaceslav2015-06-26EYOC long + sprint long ROU
76Fomiciov Vasili2014-06-26EYOC sprint + long sprint MKD