Norvēģija: nacionālā izlase

Eiropas orientēšanās čempionāti
Orientēšanās skrējiens

Nav datu. Ja jums ir trūkstošie rezultāti rakstiet orienteering pie dbtopas punkts lt

2000-2018

Individuālo startu skaits ir sadalīts trijās kolonnās:

  • F Galvenais fināls bez kvalifikācijas;
  • K+F galvenais fināls ar kvalifikāciju;
  • K kvalifikācija un nav iekļūts galvenajā finālā.
Uzvārds, vārdsStartsStafetes IndividuālaisGadi
FK+FK
Sievietes
Alexandersen Sigrid621122016, 2018
Andersen Marianne155 912002, 2004, 2006, 2016
Antonsen Linda61 5 2002, 2004
Bagstevold Heidi Østlid124 8 2010, 2012, 2014, 2016
Benjaminsen Andrine4211 2018
Bjørgul Ida Marie Næss114 7 2010, 2012, 2014, 2016
Brochmann Lone1  1 2016
Egseth Elise72 412008, 2010
Eide Ingeborg2  2 2018
Fasting Mari124 712006, 2008, 2012, 2014
Fristad Ingunn3  122006
Gulliksen Kine1   12012
Haestad Bjornstad Victoria1  1 2018
Hagman Line83 322004, 2006, 2008
Hausken Nordberg Anne Margrethe (Hausken Anne Margrethe)164 12 2002, 2004, 2008, 2012, 2016
Husebye Nordahl Birgitte11317 2000, 2002, 2004
Ingvaldsen Elisabeth11317 2000, 2002, 2004
Jahren Silje Ekroll14419 2010, 2012, 2016, 2018
Johansson Emma Matilda51 312012, 2016
Lundanes Ingrid1  1 2018
Myhre Ingjerd1031422014, 2016, 2018
Myrvold Ragnhild3111 2000
Moen Ellen3111 2000
Nordrum Karina1  1 2002
Olaussen Kamilla31 2 2014
Olaussen Marie21  12018
Riddervold Birte31 2 2006
Riddervold Marianne72 5 2006, 2008
Schjerve Nikoline Ekeberg1  1 2016
Skedsmo Karin311 12000
Staff Hanne11317 2000, 2002, 2004
Steiwer Kine Hallan82 512010, 2012, 2018
Sund Gøril Rønning2  2 2012
Svanoe Hafstad Eirin1  1 2018
Ulvestad Siri1   12010
Weltzien Ingunn Hultgreen72 412006, 2008
Wigemyr Tone113 712006, 2010, 2012, 2014
Vīrieši
Aamodt Bent Olav3  122002
Ahlbäck Emil1  1 2016
Arstad Thomas Natvig52 212014, 2018
Aukrust Osmoen Jon5  322014, 2016, 2018
Berg Thormod31 112002
Bjørnsgaard Bernt52 3 2000, 2004
Bjørseth Carl Henrik3111 2000
Bjugan Marius31 112008
Dæhli Magne12417 2012, 2014, 2016, 2018
Ekeberg Bjørn Danielsen2  2 2012
Eriksen Bjørn2  2 2004
Fosser Kasper1  1 2018
Hott Holger (Hott Johansen Holger)18411212000, 2002, 2004, 2006, 2010
Indgaard Jo Forseth31 112016
Indgaard Ulf Forseth31 2 2012
Jonsson Elias1   12018
Kaas Carl Godager (Kaas Carl Waaler)134 812006, 2010, 2012, 2016
Kahrs Christian31 112008
Kinneberg Eskil9414 2014, 2016, 2018
Kristiansen Øystein731212000, 2002, 2006
Lundanes Olav1651822008, 2010, 2012, 2014, 2018
Nordberg Anders114 7 2004, 2006, 2008, 2012
Nørbech Torgeir51 4 2014, 2016
Omdal Hans Gunnar113 442002, 2004, 2010, 2012
Oskarsson Nicholas Alexander2  112014
Østerbø Øystein Kvaal216 1412004, 2006, 2008, 2010, 2012, 2014, 2016, 2018
Pedersli Trond Einar Moen31 2 2016, 2018
Rostrup Jørgen3111 2000, 2004
Sandvik Tore1331542000, 2002, 2004, 2006
Sirum Paul21 1 2018
Skjeset Lars113 622006, 2008, 2010, 2012
Steiwer Gaute Hallan8215 2014, 2016, 2018
Tiltnes Anders Arnesen31 2 2010
Trøan Hans2  112008
Valstad Bjørnar11317 2000, 2002, 2004
Weltzien Audun Hultgreen7  612006, 2008, 2012
Westergård Håkon Jarvis41 3 2016, 2018

Goda plāksne

VietaUzvārds, vārdsDatumsSacensībasValsts
Sievietes
1Hausken Anne Margrethe2008-05-26EOC sprint final LAT
1Hausken Anne Margrethe2008-05-28EOC long final LAT
1Staff Hanne2000-07-03EOC classic final UKR
1Staff Hanne2004-07-13EOC middle final DEN
1Ingvaldsen Elisabeth2000-06-30EOC relay UKR
Husebye Nordahl Birgitte
Staff Hanne
1Ingvaldsen Elisabeth2002-09-27EOC relay HUN
Husebye Nordahl Birgitte
Staff Hanne
2Andersen Marianne2006-05-07EOC sprint final EST
2Andersen Marianne2006-05-09EOC middle final EST
2Hausken Nordberg Anne Margrethe2016-05-24EOC long final CZE
2Ingvaldsen Elisabeth2002-09-28EOC sprint final HUN
2Staff Hanne2002-09-30EOC long final HUN
2Andersen Marianne2004-07-17EOC relay DEN
Ingvaldsen Elisabeth
Staff Hanne
3Hausken Anne Margrethe2002-09-28EOC sprint final HUN
3Husebye Nordahl Birgitte2002-09-25EOC middle final HUN
3Husebye Nordahl Birgitte2002-09-30EOC long final HUN
4Egseth Elise2010-05-30EOC sprint final BUL
4Ingvaldsen Elisabeth2002-09-25EOC middle final HUN
4Riddervold Marianne2006-05-13EOC relay EST
Riddervold Birte
Andersen Marianne
4Riddervold Marianne2008-06-01EOC relay LAT
Fasting Mari
Hausken Anne Margrethe
5Hausken Anne Margrethe2004-07-14EOC sprint final DEN
5Ingvaldsen Elisabeth2000-07-03EOC classic final UKR
5Weltzien Ingunn Hultgreen2006-05-07EOC sprint final EST
5Wigemyr Tone2012-05-20EOC relay SWE
Fasting Mari
Hausken Nordberg Anne Margrethe
5Alexandersen Sigrid2018-05-12EOC relay SUI
Jahren Silje Ekroll
Benjaminsen Andrine
6Hausken Anne Margrethe2002-09-25EOC middle final HUN
6Staff Hanne2004-07-16EOC long final DEN
6Wigemyr Tone2012-05-18EOC long final SWE
Vīrieši
1Lundanes Olav2012-05-17EOC middle final SWE
1Lundanes Olav2012-05-18EOC long final SWE
1Lundanes Olav2018-05-13EOC long SUI
1Kinneberg Eskil2018-05-12EOC relay SUI
Dæhli Magne
Lundanes Olav
2Dæhli Magne2016-05-24EOC long final CZE
2Lundanes Olav2014-04-15EOC long final POR
2Valstad Bjørnar2002-09-30EOC long final HUN
2Kaas Carl Godager2016-05-28EOC relay CZE
Kinneberg Eskil
Dæhli Magne
3Kaas Carl Waaler2012-05-17EOC middle final SWE
3Lundanes Olav2018-05-09EOC middle final SUI
3Sandvik Tore2000-07-04EOC short UKR
3Valstad Bjørnar2000-07-03EOC classic final UKR
3Skjeset Lars2006-05-13EOC relay EST
Kaas Carl Waaler
Østerbø Øystein Kvaal
3Hott Holger2010-06-02EOC relay BUL
Kaas Carl Waaler
Lundanes Olav
4Bjørnsgaard Bernt2000-07-03EOC classic final UKR
4Kaas Carl Godager2016-05-24EOC long final CZE
4Kaas Carl Waaler2010-06-05EOC long final BUL
4Nordberg Anders2012-05-18EOC long final SWE
4Østerbø Øystein Kvaal2004-07-14EOC sprint final DEN
4Sandvik Tore2002-09-27EOC relay HUN
Valstad Bjørnar
Hott Johansen Holger
4Valstad Bjørnar2004-07-17EOC relay DEN
Nordberg Anders
Hott Johansen Holger
4Nordberg Anders2012-05-20EOC relay SWE
Kaas Carl Waaler
Lundanes Olav
5Skjeset Lars2008-05-26EOC sprint final LAT
6Hott Johansen Holger2006-05-12EOC long final EST
6Rostrup Jørgen2000-07-04EOC short UKR
6Westergård Håkon Jarvis2016-05-22EOC sprint final CZE
6Bjørnsgaard Bernt2000-06-30EOC relay UKR
Kristiansen Øystein
Rostrup Jørgen
Sajaukts
3Alexandersen Sigrid2018-05-10EOC sprint relay SUI
Pedersli Trond Einar Moen
Østerbø Øystein Kvaal
Benjaminsen Andrine