Turcija: nacionālā izlase

Eiropas jauniešu orientēšanās čempionāti
Orientēšanās skrējiens

Nav datu. Ja jums ir trūkstošie rezultāti rakstiet orienteering pie dbtopas punkts lt

2012, 2014-2019

Individuālo startu skaits ir sadalīts trijās kolonnās:

  • F Galvenais fināls bez kvalifikācijas;
  • K+F galvenais fināls ar kvalifikāciju;
  • K kvalifikācija un nav iekļūts galvenajā finālā.
Uzvārds, vārdsStartsStafetes IndividuālaisGadi
FK+FK
Sievietes
Aydin Melike312  2018
Alkan Büsra (Muslu Büsra)312  2012
Altinci Melisa826  2016, 2017, 2019
Altinisik Hümeyra624  2014, 2015
Altun Kubra312  2012
Arslan Hilal624  2016, 2017
Ates Serdem Merve514  2015, 2016
Avci Elif Gökce936  2014, 2015, 2016
Bozca Özge936  2015, 2016, 2017
Bozkurt Ayse624  2012, 2014
Bozkurt Tuana312  2017
Cakir Nur Gulnihal312  2018
Celenk Edanur2 2  2016
Celik Gulce624  2018, 2019
Celik Sakire312  2012
Dilber Beyza624  2018, 2019
Esner Betül514  2014, 2015
Gokcul Sumeyra624  2016, 2017
Icyer Emine624  2017, 2018
Yesil Cemre Nur312  2019
Yigen Duygu514  2018, 2019
Yildirim Beyza624  2014, 2015
Yilmaz Yaren2 2  2017
Yoruk Kubra514  2012, 2014
Kaya Tugce312  2012
Kaplan Beyzanur312  2018
Melle Esma312  2019
Ocak Zeynep936  2014, 2015, 2016
Sözbir Rahime514  2014, 2015
Uygun Elif Sena2 2  2018
Zirek Ozlem2 2  2017
Vīrieši
Aydin Hami Emircan624  2017, 2018
Akinci Faruk312  2015
Arslan Ismail Alp514  2017, 2018
Avcil Mehmet Emin312  2014
Basoz Berke312  2019
Cakan Kadir Can624  2016, 2017
Demir Sahin312  2017
Deniz Ahmet Tarik312  2018
Dilek Ibrahim624  2014, 2015
Elmas Tahsin312  2012
Eren Suleyman2 2  2015
Gokce Musa312  2012
Günday Talha936  2014, 2015, 2016
Yeli Musa312  2012
Yigen Duygu11   2018
Yilmaz Muhammet Ömer2 2  2014
Kara Muhammed Vehbi Yavuz2 2  2017
Karayel Yildizhan312  2016
Karaman Safak312  2012
Karatasli Muhammed Vehbi2 2  2016
Karatepe Oguzhan312  2014
Kardes Erdem2 2  2015
Kilinc Ismail624  2014, 2015
Kiziltas Aziz2 2  2019
Kossek Samet936  2015, 2016, 2017
Külahsiz Emirhan514  2014, 2015
Kutlu Orhan312  2014
Ozbey Ahmet624  2018, 2019
Ozbir Semih312  2012
Ozkaya Mucahit312  2016
Ozkaranfil Bora Ugur2 2  2019
ÖztÜrk Muhammed Sinan2 2  2016
Sarac Cansel312  2012
Solen Fatih312  2016
Tek Orkunt312  2019
Temel Ahmet Yasin624  2017, 2018
Turkmenoglu Mustafa Ali624  2017, 2018
Uygun Elif Sena11   2018
Ustundag Ugur312  2018
Ustundag Umit312  2018

Goda plāksne

VietaUzvārds, vārdsDatumsSacensībasValsts
Sievietes
17Avci Elif Gökce2014-06-28EYOC relay MKD
Altinisik Hümeyra
Ocak Zeynep
19Ocak Zeynep2015-06-27EYOC relay ROU
Bozca Özge
Esner Betul
19Altinci Melisa2017-07-02EYOC relay SVK
Bozkurt Tuana
Icyer Emine
20Yoruk Kubra2012-07-01EYOC relay FRA
Kaya Tugce
Bozkurt Ayse
20Celik Sakire2012-07-01EYOC relay FRA
Altun Kubra
Muslu Büsra
20Avci Elif Gökce2015-06-27EYOC relay ROU
Altinisik Hümeyra
Yildirim Beyza
20Avci Elif Gökce2016-07-02EYOC relay POL
Ates Serdem Merve
Ocak Zeynep
22Aydin Melike2018-07-01EYOC relay BUL
Celik Gulce
Kaplan Beyzanur
22Icyer Emine2018-07-01EYOC relay BUL
Cakir Nur Gulnihal
Dilber Beyza
22Celik Gulce2019-06-29EYOC relay BLR
Yigen Duygu
Melle Esma
27Avci Elif Gökce2014-06-26EYOC sprint + long long MKD
32Ocak Zeynep2014-06-26EYOC sprint + long long MKD
33Ocak Zeynep2016-07-01EYOC long + sprint sprint POL
37Ocak Zeynep2015-06-26EYOC long + sprint sprint ROU
40Avci Elif Gökce2015-06-26EYOC long + sprint long ROU
41Bozca Özge2016-07-01EYOC long + sprint long POL
Vīrieši
15Solen Fatih2016-07-02EYOC relay POL
Karayel Yildizhan
Cakan Kadir Can
17Günday Talha2016-07-02EYOC relay POL
Kossek Samet
Ozkaya Mucahit
18Ozkaya Mucahit2016-07-01EYOC long + sprint long POL
18Günday Talha2014-06-28EYOC relay MKD
Avcil Mehmet Emin
Kilinc Ismail
18Kossek Samet2015-06-27EYOC relay ROU
Kilinc Ismail
Günday Talha
19Karaman Safak2012-07-01EYOC relay FRA
Gokce Musa
Elmas Tahsin
20Ustundag Umit2018-07-01EYOC relay BUL
Ozbey Ahmet
Ustundag Ugur
21Temel Ahmet Yasin2017-07-02EYOC relay SVK
Aydin Hami Emircan
Turkmenoglu Mustafa Ali
22Karatepe Oguzhan2014-06-28EYOC relay MKD
Dilek Ibrahim
Kutlu Orhan
23Tek Orkunt2019-06-29EYOC relay BLR
Basoz Berke
Ozbey Ahmet
24Akinci Faruk2015-06-27EYOC relay ROU
Külahsiz Emirhan
Dilek Ibrahim
27Turkmenoglu Mustafa Ali2018-07-01EYOC relay BUL
Arslan Ismail Alp
Aydin Hami Emircan
37Kossek Samet2015-06-26EYOC long + sprint long ROU
41Günday Talha2015-06-26EYOC long + sprint sprint ROU