EYOC relay
CZE, Pardubice, 2001-06-24

Rezultāti

Grupa M18

VietaKomandaValstsLaiksEtaps Uzvārds, vārdsEtapāPēc etapa
1
Ukraine UKR2:36:01 1Babich Sergiy56:01 (11)56:01 (11)
2Ushkvarok Pavlo48:43 (  1)1:44:44 (  1)
3Kandybei Evgen51:17 (  5)2:36:01 (  1)
2
Lithuania LTU2:36:41 1Pogorelovas Ruslanas54:39 (  8)54:39 (  8)
2Stulgys Donatas50:28 (  2)1:45:07 (  2)
3Krėpšta Simonas51:34 (  6)2:36:41 (  2)
3
Czech republic CZE2:37:41 1Komanec Vaclav53:10 (  6)53:10 (  6)
2Bouchal Jiri52:40 (  3)1:45:50 (  4)
3Erlebach Michal51:51 (  7)2:37:41 (  3)
4
Russia RUS2:40:09 1Ekaterinin Dmitry53:09 (  5)53:09 (  5)
2Kovalenko Yuri56:05 (  6)1:49:14 (  5)
3Tsvetkov Dmitry50:55 (  4)2:40:09 (  4)
5
Czech republic 2 CZE2:41:39 1Prochazka Jan52:05 (  3)52:05 (  3)
2Gazdacko Jan53:16 (  4)1:45:21 (  3)
3Prašil Ondrej56:18 (  8)2:41:39 (  5)
6
Poland POL2:44:59 1Krawczyk Maciej56:33 (12)56:33 (12)
2Socha Marek1:01:24 (  9)1:57:57 (11)
3Bernaciak Aleksander47:02 (  1)2:44:59 (  6)
7
Germany GER2:48:50 1Wendler Torben55:37 (10)55:37 (10)
2Meyer Jörg55:06 (  5)1:50:43 (  6)
3Teich Christian58:07 (11)2:48:50 (  7)
8
Slovakia SVK2:49:41 1Pijak Martin52:36 (  4)52:36 (  4)
2Parak Peter1:07:41 (16)2:00:17 (13)
3Bartak Lukaš49:24 (  2)2:49:41 (  8)
9
Switzerland SUI2:55:53 1Bachmann Adrian58:52 (15)58:52 (15)
2Oswald Michael1:06:22 (15)2:05:14 (16)
3Merz Matthias50:39 (  3)2:55:53 (  9)
10
Belarus BLR2:56:37 1Anikin Andrei58:52 (15)58:52 (15)
2Lukashov Igor58:41 (  7)1:57:33 (10)
3Balabanov Pavel59:04 (12)2:56:37 (10)
11
Austria AUT2:57:45 1Pongratz Martin51:14 (  1)51:14 (  1)
2Hartweger Christian1:04:58 (14)1:56:12 (  8)
3Lang Markus1:01:33 (13)2:57:45 (11)
12
France FRA3:01:08 1Meyer Kirian51:53 (  2)51:53 (  2)
2Simon Olivier1:04:16 (12)1:56:09 (  7)
3Mano Laurent1:04:59 (16)3:01:08 (12)
13
Great Britain GBR3:01:42 1Gristwood Graham54:35 (  7)54:35 (  7)
2Hodkinson David1:03:53 (11)1:58:28 (12)
3Furness James1:03:14 (15)3:01:42 (13)
14
Estonia EST3:03:53 1Sklave Anti57:31 (13)57:31 (13)
2Timmusk Taivo1:04:32 (13)2:02:03 (14)
3Vaiksaar Tõnis1:01:50 (14)3:03:53 (14)
15
Hungary HUN3:10:20 1Szentei Tamas58:26 (14)58:26 (14)
2Pelyhe Daniel1:14:59 (17)2:13:25 (17)
3Szucs Levente56:55 (  9)3:10:20 (15)
16
Italy ITA3:25:20 1Sbetta Federico1:11:23 (19)1:11:23 (19)
2Mantovani Davide1:16:19 (18)2:27:42 (18)
3Corona Emiliano57:38 (10)3:25:20 (16)
17
Bulgaria BUL3:26:13 1Dimov Kostadin1:03:56 (17)1:03:56 (17)
2Iordanov Teodor1:01:08 (  8)2:05:04 (15)
3Burgov Svetlin1:21:09 (17)3:26:13 (17)
18
Yugoslavia YUG4:40:24 1Paunović Čedomir1:21:41 (20)1:21:41 (20)
2Radojcic Zlatko1:36:36 (20)2:58:17 (20)
3Stankovic Aleksandar1:42:07 (18)4:40:24 (18)
  Latvia LATdsq 1Lejiņš Lauris55:04 (  9)55:04 (  9)
2Sproģis Jevgēņijs1:02:01 (10)1:57:05 (  9)
  SUI-ESP ___dsq 1Zwicky Lukas1:04:50 (18)1:04:50 (18)
2Samper Sanz Pablo Manuel1:34:18 (19)2:39:08 (19)