EYOC sprint + long
SVK, Pezinok, 2003-06-20

Rezultāti

Grupa M16

Trase 6.6 km 16 KP

Izvēlēties  1 diena  2 diena  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Punkti Laiks min/km
1
Krajčik Michal SVKSlovakia 70 41:03 6:13
2
Beneš Jan CZECzech Republic 63 41:49 6:20
3
Merz Jonas SUISwitzerland 58 42:05 6:22
4
Mathys Christian SUISwitzerland 55 42:18 6:24
5
Seleznev Alexandr RUSRussia 53 42:36 6:27
6
Mytinskiy Leonid RUSRussia 51 42:45 6:28
7
Glibov Ruslan UKRUkraine 49 43:18 6:33
8
Chromy Adam CZECzech Republic 48 43:21 6:34
9
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 47 43:52 6:38
10
Kvaka Ondrej SVKSlovakia 46 44:01 6:40
11
Lenkei Zsolt HUNHungary 45 44:13 6:41
12
Drobnik Michal CZECzech Republic 44 44:14 6:42
13
Kietis Marģers LATLatvia 43 45:04 6:49
14
Holas Štepan CZECzech Republic 42 45:48 6:56
14
Szabó Rastislav SVKSlovakia 42 45:48 6:56
16
Mazur Martin SVKSlovakia 40 46:04 6:58
17
Sild Timo ESTEstonia 39 46:08 6:59
18
Kerényi Maté Kristóf HUNHungary 38 46:13 7:00
19
Sauter Simon SUISwitzerland 37 46:48 7:05
20
Gvildys Jonas Vytautas LTULithuania 36 47:38 7:13
21
Choban Oleksandr UKRUkraine 35 47:46 7:14
22
Lösch Sören GERGermany 34 47:51 7:15
23
Mihailovs Kalvis LATLatvia 33 47:59 7:16
24
Nespliak Oleksandr UKRUkraine 32 48:08 7:17
25
Mallweger Raphael AUTAustria 31 48:11 7:18
26
Striūka Rapolas LTULithuania 30 48:17 7:18
27
Sparāns Edgars LATLatvia 29 48:34 7:21
28
Wensław Mateusz POLPoland 28 49:28 7:29
29
Käser Jérome SUISwitzerland 27 49:32 7:30
30
Vasin Oleksiy UKRUkraine 26 49:36 7:30
31
Mengin Bastien FRAFrance 25 50:00 7:34
32
Uiboupin Tõnis ESTEstonia 24 50:01 7:34
33
Tarasovs Anatolijs LATLatvia 23 50:05 7:35
34
Killmann Tobias AUTAustria 22 50:27 7:38
35
Simpson Martin ESTEstonia 21 50:41 7:40
36
Valla Clément FRAFrance 20 51:48 7:50
37
Kopczyński Adrian POLPoland 19 51:53 7:51
38
Mouhat Thibault FRAFrance 18 52:03 7:53
39
Mitryaev Andrey RUSRussia 17 52:06 7:53
40
Włodarczyk Kamil POLPoland 16 52:48 8:00
41
Siegert Wolfgang AUTAustria 15 52:56 8:01
42
Halasz Balazs HUNHungary 14 53:55 8:10
43
Müller Philipp GERGermany 13 54:36 8:16
44
Doganov Petar BULBulgaria 12 54:57 8:19
45
Gerasimov Andrej LTULithuania 11 55:13 8:21
46
Balling Michael AUTAustria 10 55:19 8:22
47
Riebisch Martin GERGermany 9 55:22 8:23
48
Vaskovich Pavel BLRBelarus 8 56:10 8:30
49
Szabó Andras HUNHungary 7 56:19 8:31
50
Patras Ionut ROURomania 6 56:28 8:33
51
Renzullo Marfil Alfredo ESPSpain 5 56:53 8:37
52
Szep Zoltan ROURomania 4 57:13 8:40
53
Szatkowski Jan POLPoland 3 57:18 8:40
54
Navarro Cutillas Francisco ESPSpain 2 58:47 8:54
55
Truklickas Ramūnas LTULithuania 1 59:47 9:03
56
Rafols Perramon Biel ESPSpain 1 1:00:19 9:08
57
Tonchev Ilian BULBulgaria 1 1:01:59 9:23
58
Dobre Andrei ROURomania 1 1:02:58 9:32
59
Gomez Soria Juan Jose ESPSpain 1 1:04:49 9:49
60
Tasic Pavle SCGSerbia and Montenegro 1 1:06:03 10:00
61
Merzlikine Roman RUSRussia 1 1:06:35 10:05
62
Mikuschek Christoph GERGermany 1 1:09:23 10:30
  Dzedavets Andrei BLRBelarus   dsq  

Starplaiki