EYOC sprint + long
SVK, Pezinok, 2003-06-20

Rezultāti

Grupa M18

Trase 2.3 km 17 KP

Izvēlēties  1 diena  2 diena  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Punkti Laiks min/km
1
Zsebehazy Istvan HUNHungary 70 10:52.3 4:43
2
Gösswein Csaba HUNHungary 63 10:54.7 4:44
3
Linde Mārtiņš LATLatvia 58 10:56.0 4:45
4
Polašek Jan CZECzech Republic 55 10:58.7 4:46
5
Lysenkov Alexandr RUSRussia 53 11:02.5 4:48
6
Tumak Yuri UKRUkraine 51 11:02.9 4:48
7
Wiesberger Manuel AUTAustria 49 11:03.4 4:48
8
Ryzhkov Sergei BLRBelarus 48 11:03.6 4:48
9
Weber Michał POLPoland 47 11:11.9 4:52
10
Kratov Oleksandr UKRUkraine 46 11:12.5 4:52
11
Drenčak Tomaš SVKSlovakia 45 11:12.9 4:52
12
Aleshin Konstantin RUSRussia 44 11:18.3 4:54
13
Lebedoks Ēriks LATLatvia 43 11:19.7 4:55
14
Mazurek Filip POLPoland 42 11:21.9 4:56
15
Ryzhankov Sergei RUSRussia 41 11:23.2 4:57
16
Hägler Sebastian SUISwitzerland 40 11:24.6 4:57
17
Schnyder Gion SUISwitzerland 39 11:30.9 5:00
18
Dalberto Alban FRAFrance 38 11:31.2 5:00
19
Rajnošek Zdenek CZECzech Republic 37 11:34.8 5:02
20
Kamenarov Ivaylo BULBulgaria 36 11:38.8 5:03
21
Glazunov Denis RUSRussia 35 11:39.3 5:04
22
Boichut Charly FRAFrance 34 11:39.5 5:04
23
Assor Alar ESTEstonia 33 11:48.6 5:08
24
Taba Riho ESTEstonia 32 11:49.8 5:08
25
Goncharenko Ivan UKRUkraine 31 11:54.1 5:10
26
Friessnig Johannes AUTAustria 30 11:54.3 5:10
27
Terpai Dmytro UKRUkraine 29 12:00.7 5:13
28
Marian Ciprian Alin ROURomania 28 12:01.7 5:13
29
Holas Ondrej CZECzech Republic 27 12:04.1 5:14
30
Malsroos Lauri ESTEstonia 26 12:09.2 5:17
31
Leideck Karsten GERGermany 25 12:14.7 5:19
32
Olech Przemyslav POLPoland 24 12:16.4 5:20
33
Kamenarov Zlatko BULBulgaria 23 12:17.4 5:20
34
Gaedtke Max GERGermany 22 12:19.4 5:21
35
Taralov Zdravko BULBulgaria 21 12:23.3 5:23
36
Szajkó Csaba HUNHungary 20 12:25.4 5:24
37
Bogya Tamas ROURomania 19 12:26.7 5:24
38
Ingr Hubert SVKSlovakia 18 12:28.8 5:25
39
Boiadzhiev Ivan BULBulgaria 17 12:31.6 5:26
40
Voitsehovich Ruslan BLRBelarus 16 12:33.4 5:27
41
Renevey Christian SUISwitzerland 15 12:34.7 5:28
42
Marcinkiewicz Grzegorz POLPoland 14 12:41.0 5:30
43
Puusepp Markus ESTEstonia 13 12:52.6 5:35
44
Bertuks Edgars LATLatvia 12 12:57.5 5:38
45
Wiesberger Philipp AUTAustria 11 13:01.0 5:39
46
Urdea Radu ROURomania 10 13:09.3 5:43
47
Lemachka Andrei BLRBelarus 9 13:16.5 5:46
48
Pardo de Santallana Jenaro Ram ESPSpain 8 13:17.0 5:46
49
Roksandic Stevan SCGSerbia and Montenegro 7 13:55.1 6:03
50
Piltaver Jaka SLOSlovenia 6 14:01.6 6:05
51
Negoita Iulian ROURomania 5 14:23.2 6:15
52
Rico Mira Nestor ESPSpain 4 14:34.1 6:20
53
Bosina Ernst AUTAustria 3 14:37.0 6:21
54
Gerber Robertas LTULithuania 2 14:39.1 6:22
55
Peilāns Jānis LATLatvia 1 14:41.9 6:23
56
Preisig Nicolas SUISwitzerland 1 15:04.9 6:33
57
Stanojevic Nebojsa SCGSerbia and Montenegro 1 15:09.0 6:35
58
Novotny Vladimir SVKSlovakia 1 15:17.2 6:38
59
Saavedra Alvaro Garcia ESPSpain 1 15:42.3 6:49
60
Romančikas Gediminas LTULithuania 1 16:20.8 7:06
  Priesol Juraj SVKSlovakia   dsq  
  Haj Jakub CZECzech Republic   dsq  
  Adamski Philippe FRAFrance   dsq  
  Kovacs Adam HUNHungary   dsq  
  Beliūnas Vytautas LTULithuania   dsq  
  Stupelis Romualdas LTULithuania   dsq  
  Rodriguez Santos Dario ESPSpain   dsq  
  Kundisch Wieland GERGermany   dsq  

Starplaiki