EYOC sprint + long
SVK, Pezinok, 2003-06-20

Rezultāti

Grupa W16

Trase 2.0 km 13 KP

Izvēlēties  1 diena  2 diena  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Punkti Laiks min/km
1
Wicha Iwona POLPoland 70 10:17.6 5:08
2
Hlavova Hana CZECzech Republic 63 10:36.5 5:18
3
Tas Katalin HUNHungary 58 10:53.6 5:26
4
Hermanova Zuzana CZECzech Republic 55 10:59.5 5:29
5
Oleinichenkova Nina RUSRussia 53 11:04.1 5:32
6
Wyder Judith SUISwitzerland 51 11:06.7 5:33
7
Rooni Kati ESTEstonia 49 11:12.3 5:36
8
Juras Sandra GERGermany 48 11:13.5 5:36
9
Barcikova Renata SVKSlovakia 47 11:17.4 5:38
10
Stankiewicz Karolina POLPoland 46 11:26.1 5:43
11
Struhalova Olena UKRUkraine 45 11:34.9 5:47
12
Karochova Simona CZECzech Republic 44 11:36.0 5:48
13
Kršiakova Jana SVKSlovakia 43 11:45.0 5:52
14
Feer Sonja SUISwitzerland 42 11:49.9 5:54
15
Engeler Rachel SUISwitzerland 41 11:51.3 5:55
16
Szerencsi Dóra HUNHungary 40 11:54.7 5:57
17
Jaunsproģe Māra LATLatvia 39 12:00.2 6:00
18
Salova Valentina RUSRussia 38 12:04.7 6:02
19
Majewska Karolina POLPoland 37 12:04.8 6:02
20
Zechner Michaela AUTAustria 36 12:17.3 6:08
21
Zhyltsova Tatiana UKRUkraine 35 12:19.9 6:09
22
Zacharenko Viktorija LTULithuania 34 12:20.2 6:10
23
Hauswirth Sabine SUISwitzerland 33 12:20.5 6:10
24
Killmann Stephanie AUTAustria 32 12:20.7 6:10
24
Kalinichenko Hanna UKRUkraine 32 12:20.7 6:10
26
Kraemer Jitka GERGermany 30 12:24.3 6:12
27
Vasyliūtė Ugnė LTULithuania 29 12:25.0 6:12
28
Nagy Melinda ROURomania 28 12:27.7 6:13
29
Koós Diana HUNHungary 27 12:28.5 6:14
30
Pyatykhachna Hanna UKRUkraine 26 12:33.2 6:16
31
Hrenkó Ivett HUNHungary 25 12:36.7 6:18
32
Sokolova Sanita LATLatvia 24 12:43.9 6:21
33
Machutova Lucie CZECzech Republic 23 12:50.1 6:25
34
Pischke Ulrike GERGermany 22 12:52.1 6:26
35
Papillon Cécile FRAFrance 21 12:56.9 6:28
36
Trei Ly ESTEstonia 20 12:57.1 6:28
37
Zhecheva Zlatimira BULBulgaria 19 12:58.2 6:29
38
Inno Anniki ESTEstonia 18 13:04.8 6:32
39
Turka Janeta LATLatvia 17 13:11.8 6:35
40
Popovich Ekaterina RUSRussia 16 13:16.7 6:38
41
Kršiakova Maria SVKSlovakia 15 13:28.2 6:44
42
Francés Rico Irene ESPSpain 14 13:34.1 6:47
43
Rafols Perramon Ona ESPSpain 13 13:40.6 6:50
44
Prohorenko Katerina BLRBelarus 12 13:49.0 6:54
45
Klopovskaia Anastasia BLRBelarus 11 14:30.2 7:15
46
Jahn Susann GERGermany 10 14:42.6 7:21
47
Bombalova Evelina BULBulgaria 9 14:44.6 7:22
48
Ražaitytė Gabija LTULithuania 8 14:46.8 7:23
49
Botian Anna BLRBelarus 7 14:49.1 7:24
50
Harreither Agnes AUTAustria 6 14:55.3 7:27
51
Gil Sanchez Alicia ESPSpain 5 15:08.6 7:34
52
Podkolzina Tatiana RUSRussia 4 15:51.3 7:55
53
Leloup Marine FRAFrance 3 15:57.1 7:58
54
Radosavljevic Vedrana SCGSerbia and Montenegro 2 16:17.3 8:08
55
Petrova Aneliya BULBulgaria 1 16:42.6 8:21
56
Hlavačikova Erika SVKSlovakia 1 16:52.8 8:26
57
D Harreville Karine FRAFrance 1 16:55.8 8:27
58
Mikaitytė Rasa LTULithuania 1 20:57.4 10:28
  Mihailova Krista LATLatvia   dsq  
  Maciejczyk Malgorzata POLPoland   dsq  

Starplaiki