EYOC sprint + long
AUT, Salzburg, 2004-06-25

Rezultāti

Grupa M16

Trase 2.4 km 14 KP

Izvēlēties  1 diena  2 diena  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Punkti Laiks min/km
1
Chromy Adam CZECzech Republic 70 12:52.6 5:21
2
Kodeda Štepan CZECzech Republic 63 12:54.8 5:22
2
Szabó Andras HUNHungary 63 12:54.8 5:22
4
Wartbichler Christian AUTAustria 55 13:14.9 5:31
5
Mihailovs Kalvis LATLatvia 53 13:18.8 5:32
6
Gvildys Jonas Vytautas LTULithuania 51 13:24.0 5:35
7
Boril Tomaš CZECzech Republic 49 13:27.0 5:36
8
Letunovskiy Dmitri RUSRussia 48 13:33.6 5:39
9
Suciu Simion ROURomania 47 13:38.4 5:41
10
Huber Raffael SUISwitzerland 46 13:42.7 5:42
11
Müller Philipp GERGermany 45 13:44.2 5:43
12
Kral Vojtech CZECzech Republic 44 13:51.1 5:46
13
Tammemäe Lauri ESTEstonia 43 13:51.9 5:46
14
Hägler Kaspar SUISwitzerland 42 13:54.3 5:47
15
Sild Timo ESTEstonia 41 13:54.5 5:47
16
Pittau Lorenzo ITAItaly 40 13:56.6 5:48
17
Kerényi Maté Kristóf HUNHungary 39 14:01.7 5:50
18
Siegert Wolfgang AUTAustria 38 14:02.6 5:51
19
Gajdos Tomas SVKSlovakia 37 14:03.0 5:51
20
Kurmakaev Damir RUSRussia 36 14:14.7 5:56
21
Meuli Jonas SUISwitzerland 35 14:14.9 5:56
22
Portal Gordillo Daniel ESPSpain 34 14:16.2 5:56
23
Kyburz Andreas SUISwitzerland 33 14:17.0 5:57
24
Tranchand Frédéric FRAFrance 32 14:22.9 5:59
25
Navarro Cutillas Francisco ESPSpain 31 14:24.3 6:00
26
Sirakov Ivan BULBulgaria 30 14:25.0 6:00
27
Seppi Andrea ITAItaly 29 14:28.4 6:01
28
Györgyi Ambro Gergely HUNHungary 28 14:32.3 6:03
29
Martin De Los Rios Daniel ESPSpain 27 14:41.5 6:07
30
Ruzhevych Sergiy UKRUkraine 26 14:49.2 6:10
31
Kiryanov Yuri RUSRussia 25 14:56.5 6:13
32
Majlath Martin SVKSlovakia 24 15:05.3 6:17
33
Myszkowski Karol POLPoland 23 15:06.0 6:17
34
Nilsson Simkovics Erik AUTAustria 22 15:13.2 6:20
35
Mallweger Raphael AUTAustria 21 15:17.3 6:22
36
Nowak Michal POLPoland 20 15:20.1 6:23
37
Konyukhov Vasili RUSRussia 19 15:20.4 6:23
38
Pauliņš Artūrs LATLatvia 18 15:27.0 6:26
39
Brandt Christoph GERGermany 17 15:42.9 6:32
40
Gaio Aaron ITAItaly 16 15:46.2 6:34
41
Doganov Petar BULBulgaria 15 15:47.5 6:34
42
Dzedavets Andrei BLRBelarus 14 16:09.7 6:44
43
Vidzikauskas Giedrius LTULithuania 13 16:19.4 6:48
44
Kasenka Uladzislau BLRBelarus 12 16:25.4 6:50
45
Ozoliņš Kristaps LATLatvia 11 16:28.2 6:51
46
Kervarec Johann FRAFrance 10 16:45.0 6:58
47
Patras Ionut ROURomania 9 16:59.1 7:04
48
Mikšys Julius LTULithuania 8 17:01.6 7:05
49
Kluge William GERGermany 7 17:30.4 7:17
50
Bunea Florin ROURomania 6 17:47.9 7:24
51
Fedatsenka Siarhei BLRBelarus 5 18:26.7 7:41
52
Bergmann Florian GERGermany 4 18:57.5 7:53
53
Olteanu Andrei ROURomania 3 19:00.5 7:55
54
Dzedavets Yauheni BLRBelarus 2 20:33.5 8:33
55
Mojsilovic Nenad SCGSerbia and Montenegro 1 20:53.1 8:42
56
Kollar Miroslav SVKSlovakia 1 21:08.7 8:48
57
Korac Novelja SCGSerbia and Montenegro 1 21:10.3 8:49
58
Kork Kaspar ESTEstonia 1 21:46.5 9:04
59
Bojovic Bosko SCGSerbia and Montenegro 1 22:55.6 9:33
60
Pranckaitis Vytautas LTULithuania 1 24:02.4 10:01
61
Galvas Egor KAZKAZ 1 39:52.2 16:36
  Asmolov Oleksii UKRUkraine   dsq  
  Belomazhev Stanimir BULBulgaria   dsq  
  Dolgikh Roman UKRUkraine   dsq  
  Jasiński Maciej POLPoland   dsq  
  Kulpa Piotr POLPoland   dsq  
  Laguna Esteban Juan Antonio ESPSpain   dsq  
  Lenkei Zsolt HUNHungary   dsq  
  Minev Veselin BULBulgaria   dsq  
  Olhava Rastislav SVKSlovakia   dsq  
  Prokopchuk Sergiy UKRUkraine   dsq  
  Rass Jonas ITAItaly   dsq  
  Sparāns Edgars LATLatvia   dsq  
  Valla Clément FRAFrance   dsq