WOC long final
AUS, Ballarat, 2004-10-20

Rezultāti

Grupa M

Trase 15 KP

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Laiks Kvalifikācija km/h
1
Berger Alain SUISwitzerland 1:34:36 M1:17:06 (  1)  
2
Tervala Mika FINFinland 1:35:22 M1:20:31 (  8)  
3
Jackson Adrian AUSAustralia 1:35:45 M1:18:43 (  5)  
4
Tomeček Lubomir CZECzech Republic 1:37:09 M1:18:05 (  3)  
5
Jabas Rémy SUISwitzerland 1:37:18 M1:18:39 (  4)  
6
Walter Tom AUSAustralia 1:40:28 M1:21:02 (13)  
7
Gillmann Jérémie FRAFrance 1:40:33 M1:24:27 (22)  
8
Seger Simon SUISwitzerland 1:41:05 M1:19:32 (  7)  
9
Tompuri Tuomo FINFinland 1:41:06 M1:18:55 (  6)  
10
Oklé Beat SUISwitzerland 1:41:29 M1:26:53 (33)  
11
Rygl Jaroslav CZECzech Republic 1:42:03 M1:30:09 (46)  
12
Zhurkin Maxim RUSRussia 1:42:39 M1:20:58 (12)  
13
Gruzdev Andrey RUSRussia 1:43:16 M1:24:53 (25)  
14
Barthelemy Matthieu FRAFrance 1:43:24 M1:22:19 (14)  
15
Korchagin Victor RUSRussia 1:43:45 M1:17:49 (  2)  
16
Grende Ants LATLatvia 1:43:47 M1:22:24 (15)  
17
Šabo Mikulaš SVKSlovakia 1:44:00 M1:23:46 (20)  
18
Čelkys Donatas LTULithuania 1:44:25 M1:32:57 (59)  
19
Ševčik Martin CZECzech Republic 1:45:29 M1:20:47 (11)  
20
Hallik Margus ESTEstonia 1:45:38 M1:23:14 (18)  
21
Syrjälä Jussi FINFinland 1:45:47 M1:25:35 (29)  
22
Dēliņš Kaspars LATLatvia 1:46:00 M1:26:04 (31)  
23
Mager Holger GERGermany 1:46:02 M1:25:06 (26)  
24
Gasperotti Ivan ITAItaly 1:46:27 M1:26:59 (34)  
25
Ottesson Rene ESTEstonia 1:46:42 M1:20:36 (  9)  
26
Clor Hervé FRAFrance 1:47:10 M1:24:16 (21)  
27
Šurgan Štefan SVKSlovakia 1:47:30 M1:22:45 (16)  
28
Olsen Rune DENDenmark 1:47:51 M1:20:43 (10)  
29
Tichaček Radek CZECzech Republic 1:48:33 M1:24:41 (23)  
30
Dauwalder Urs SUISwitzerland 1:48:42 M1:27:27 (35)  
31
Schachinger Bernhard AUTAustria 1:48:46 M1:23:19 (19)  
32
Gritsan Ruslan RUSRussia 1:49:10 M1:25:56 (30)  
33
Tommola Mikko FINFinland 1:49:13 M1:25:21 (28)  
34
Trott Paul GBRGreat Britain 1:50:48 M1:30:18 (47)  
35
Conn Andy GBRGreat Britain 1:51:15 M1:27:51 (37)  
36
Wood Phil NZLNew Zealand 1:52:06 M1:28:02 (38)  
37
Midena Benjamin FRAFrance 1:54:16 M1:30:59 (51)  
38
Dörfler Dietmar AUTAustria 1:54:22 M1:29:25 (42)  
39
Kalvaitis Darius LTULithuania 1:54:47 M1:31:49 (55)  
40
Schaffner Beat SUISwitzerland 1:55:05 M1:28:03 (39)  
41
Kudre Raul ESTEstonia 1:55:33 M1:24:49 (24)  
42
Starnes Craig NZLNew Zealand 1:55:53 M1:30:27 (49)  
43
Heading Steve GBRGreat Britain 1:55:56 M1:30:57 (50)  
44
Timokhin Dmitry RUSRussia 1:56:35 M1:28:27 (41)  
45
Goossens Dirk BELBelgium 1:56:54 M1:32:49 (58)  
46
Darr Anthony AUSAustralia 1:57:05 M1:25:15 (27)  
47
Marques Daniel PORPortugal 1:58:27 M1:31:55 (57)  
48
Krotkov Alexandr RUSRussia 1:58:40 M1:29:28 (43)  
49
Simpson Andy GBRGreat Britain 1:59:01 M1:29:39 (44)  
50
Lopes Lourenco PORPortugal 1:59:48 M1:28:22 (40)  
51
Lomas Killian GBRGreat Britain 2:01:20 M1:31:25 (52)  
52
Lynch Stuart NZLNew Zealand 2:01:40 M1:23:08 (17)  
53
Voiceščuks Uģis LATLatvia 2:01:53 M1:29:56 (45)  
54
Searle David AUSAustralia 2:02:11 M1:27:42 (36)  
55
Llopis Francisco ESPSpain 2:03:52 M1:31:33 (54)  
56
Žilinskas Tautvydas LTULithuania 2:04:18 M1:31:53 (56)  
57
Klinke Ronny GERGermany 2:04:42 M1:33:16 (60)  
58
Tompsett Gary GBRGreat Britain 2:06:02 M1:30:19 (48)  
59
Sruta Milan CZECzech Republic 2:11:53 M1:31:29 (53)  
  Baldwin David AUSAustralia dsq M1:26:40 (32)