EYOC sprint + long
CZE, Šumperk, 2005-06-24

Rezultāti

Grupa M18

Trase 2.6 km 17 KP

Izvēlēties  1 diena  2 diena  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Punkti Laiks min/km
1
Kodeda Štepan CZECzech Republic 70 11:47.6 4:32
2
Gvildys Jonas Vytautas LTULithuania 63 11:59.0 4:36
3
Seppi Andrea ITAItaly 58 12:02.0 4:37
4
Kral Vojtech CZECzech Republic 55 12:06.9 4:39
5
Glibov Ruslan UKRUkraine 53 12:07.4 4:39
6
Rathgeb Christoph SUISwitzerland 51 12:19.9 4:44
7
Krajčik Michal SVKSlovakia 49 12:27.7 4:47
8
Szabó Andras HUNHungary 48 12:29.0 4:48
9
Holas Štepan CZECzech Republic 47 12:35.4 4:50
10
Mihailovs Kalvis LATLatvia 46 12:46.0 4:54
11
Vilkauskas Tomas LTULithuania 45 12:46.2 4:54
12
Maly Aleš CZECzech Republic 44 12:47.5 4:55
13
Włodarczyk Kamil POLPoland 43 12:50.0 4:56
14
Siegert Wolfgang AUTAustria 42 12:55.2 4:58
15
Seleznev Alexandr RUSRussia 41 12:56.4 4:58
16
Rass Jonas ITAItaly 40 12:59.1 4:59
17
Nadtochii Sergii UKRUkraine 39 13:00.2 5:00
18
Huber Raffael SUISwitzerland 38 13:03.7 5:01
19
Choban Oleksandr UKRUkraine 37 13:14.2 5:05
20
Suciu Simion ROURomania 36 13:19.7 5:07
21
Käser Jérome SUISwitzerland 35 13:19.8 5:07
22
Starov Oleksandr UKRUkraine 34 13:21.4 5:08
23
Sirakov Ivan BULBulgaria 33 13:22.6 5:08
24
Navarro Cutillas Francisco ESPSpain 32 13:22.7 5:08
25
Renzullo Marfil Alfredo ESPSpain 31 13:23.2 5:08
25
Myszkowski Karol POLPoland 31 13:23.2 5:08
27
Doganov Petar BULBulgaria 29 13:25.1 5:09
28
Tarasovs Anatolijs LATLatvia 28 13:25.3 5:09
29
Szabó Rastislav SVKSlovakia 27 13:26.6 5:10
30
Alekhin Vladimir RUSRussia 26 13:28.6 5:11
31
Kvaka Ondrej SVKSlovakia 25 13:29.4 5:11
32
Tammemäe Lauri ESTEstonia 24 13:29.5 5:11
33
Kietis Marģers LATLatvia 23 13:31.0 5:11
34
Simpson Martin ESTEstonia 22 13:32.5 5:12
35
Tullie Douglas GBRGreat Britain 21 13:32.6 5:12
36
Bunea Florin ROURomania 20 13:34.8 5:13
37
Dallavalle Luca ITAItaly 19 13:35.3 5:13
38
Gerasimov Andrej LTULithuania 18 13:36.0 5:13
39
Nowak Michal POLPoland 17 13:37.7 5:14
40
Ivanov Anton RUSRussia 16 13:50.6 5:19
41
Mallweger Raphael AUTAustria 15 13:54.5 5:20
42
Sild Timo ESTEstonia 14 13:55.5 5:21
43
Sparāns Edgars LATLatvia 13 13:55.6 5:21
44
Vidzikauskas Giedrius LTULithuania 12 13:57.3 5:22
45
Chorni Vitali BLRBelarus 11 14:00.9 5:23
46
Laguna Esteban Juan Antonio ESPSpain 10 14:16.3 5:29
47
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 9 14:21.6 5:31
48
Szep Zoltan ROURomania 8 14:24.2 5:32
49
Lösch Sören GERGermany 7 14:24.4 5:32
50
Grishchukov Oleg RUSRussia 6 14:28.0 5:33
51
Wensław Mateusz POLPoland 5 14:28.3 5:33
52
Viczian Péter HUNHungary 4 14:30.3 5:34
53
Graca Nelson PORPortugal 3 14:31.3 5:35
54
Schorah David James GBRGreat Britain 2 14:36.3 5:37
55
Mazur Martin SVKSlovakia 1 14:44.8 5:40
56
Reis E Silva Miguel PORPortugal 1 14:53.5 5:43
57
Heron Kyle GBRGreat Britain 1 14:53.7 5:43
58
Kure Kaarel ESTEstonia 1 14:54.5 5:44
59
Müller Philipp GERGermany 1 14:56.3 5:44
60
Hodler Simon SUISwitzerland 1 14:58.4 5:45
61
Mengin Bastien FRAFrance 1 14:59.1 5:45
62
Patras Ionut ROURomania 1 15:00.9 5:46
63
Pittau Lorenzo ITAItaly 1 15:04.3 5:47
64
Killmann Tobias AUTAustria 1 15:07.9 5:49
65
Mikuschek Christoph GERGermany 1 15:20.2 5:53
66
Bergmann Sebastian GERGermany 1 15:27.0 5:56
67
Schiavo Emilien FRAFrance 1 15:33.3 5:58
68
Portal Gordillo Daniel ESPSpain 1 15:52.1 6:06
69
Wartbichler Christian AUTAustria 1 15:52.5 6:06
70
Vaskovich Pavel BLRBelarus 1 15:57.9 6:08
71
Virefleau Kevin FRAFrance 1 15:58.1 6:08
72
Hill Colm IRLIreland 1 16:04.5 6:10
73
Rocke John GBRGreat Britain 1 16:13.1 6:14
74
Mojsilovic Nenad SCGSerbia and Montenegro 1 17:41.3 6:48
75
Šega Primož SLOSlovenia 1 17:57.2 6:54
  Kerényi Maté Kristóf HUNHungary   dsq  
  Lenkei Zsolt HUNHungary   dsq  
  Strnad Aleksander SLOSlovenia   dsq  
  Ivanov Ivan BULBulgaria   dsq  
  Power Hugh IRLIreland   dsq  

Starplaiki