EYOC sprint + long
SLO, Skofja Loka, 2006-06-30

Rezultāti

Grupa M16

Trase 2.1 km 16 KP

Izvēlēties  1 diena  2 diena  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Punkti Laiks min/km
1
Kyburz Matthias SUISwitzerland 70 11:08.9 5:17
2
Martinez Pérez Antonio ESPSpain 63 11:26.1 5:25
3
Hewelt Maciej POLPoland 58 11:35.4 5:29
4
Kolarik Jan CZECzech Republic 55 11:44.8 5:34
5
Sild Lauri ESTEstonia 53 11:48.8 5:35
6
Abderraman Elena Nabil ESPSpain 51 11:54.2 5:38
7
Vasiliev Sergei RUSRussia 49 11:54.8 5:38
8
Zorin Igor RUSRussia 48 11:55.5 5:39
9
Bednarik Antonin CZECzech Republic 47 11:57.8 5:40
9
Kivlenieks Andris LATLatvia 47 11:57.8 5:40
11
Drągowski Kuba POLPoland 45 11:59.7 5:41
12
Zimmermann Štepan CZECzech Republic 44 12:00.0 5:41
13
Kretzschmar Matthias GERGermany 43 12:00.3 5:41
14
Nykodym Miloš CZECzech Republic 42 12:09.7 5:45
15
Pawlak Bartosz POLPoland 41 12:09.9 5:45
16
Friedrichs Bjarne GERGermany 40 12:10.6 5:46
17
Fleurent Théo FRAFrance 39 12:13.8 5:47
18
Kivikas Kenny ESTEstonia 38 12:14.1 5:47
19
Bevzyuk Oleksandr UKRUkraine 37 12:21.3 5:51
20
Petrov Mikhail RUSRussia 36 12:22.3 5:51
21
Ringot Mathieu FRAFrance 35 12:23.9 5:52
22
Pongracz Ervin HUNHungary 34 12:27.2 5:54
23
Merl Robert AUTAustria 33 12:33.5 5:57
24
Lazdauskas Karolis LTULithuania 32 12:35.6 5:58
25
Howald Florian SUISwitzerland 31 12:37.3 5:58
26
Basset Lucas FRAFrance 30 12:53.4 6:06
27
Scalet Tommaso ITAItaly 29 12:56.4 6:07
28
Dallavalle Roberto ITAItaly 28 12:56.7 6:08
29
Zamovskis Māris LATLatvia 27 12:58.3 6:08
30
Mitt Raido ESTEstonia 26 13:00.1 6:09
31
Rey Niklaus SUISwitzerland 25 13:01.7 6:10
32
Cruse Franz GERGermany 24 13:04.7 6:11
33
Olejnik Michał POLPoland 23 13:08.5 6:13
34
Grah Blaž SLOSlovenia 22 13:10.8 6:14
35
Kovacs Boldizsar HUNHungary 21 13:11.7 6:15
36
Serrallonga Aleix ESPSpain 20 13:13.3 6:15
37
Sayanda David PORPortugal 19 13:15.0 6:16
38
Strēlnieks Valters LATLatvia 18 13:15.4 6:16
39
Batista Mario PORPortugal 17 13:18.9 6:18
40
Daukšys Egidijus LTULithuania 16 13:19.6 6:18
41
De Agnoi Cristiano ITAItaly 15 13:21.0 6:19
42
Arbter Simon AUTAustria 14 13:24.7 6:21
43
Grachev Dmitry RUSRussia 13 13:27.9 6:22
44
Tuncu Florin ROURomania 12 13:43.0 6:30
45
Vellner Gabor HUNHungary 11 13:45.7 6:31
46
Plokhenko Andriy UKRUkraine 10 13:49.5 6:33
47
Fesenko Evgen UKRUkraine 9 13:58.3 6:37
48
Mockus Aivaras LTULithuania 8 14:01.5 6:38
49
Tiirats Tauno ESTEstonia 7 14:02.3 6:39
50
Georgescu Cosmin Valentin ROURomania 6 14:04.9 6:40
51
Mrak Tibor Golob SLOSlovenia 5 14:19.9 6:47
52
Sokol Tomaš SVKSlovakia 4 14:22.5 6:48
53
Klinec Gasper SLOSlovenia 3 14:26.8 6:50
54
Mižur Peter SVKSlovakia 2 14:32.4 6:53
55
Vidzikauskas Tadas LTULithuania 1 14:35.6 6:54
56
Stevanovic Marko SCGSerbia and Montenegro 1 14:41.1 6:57
57
Pavlik Michal SVKSlovakia 1 14:46.4 7:00
58
Ķauķītis Ilmārs LATLatvia 1 14:49.5 7:01
59
Bereczki Maté HUNHungary 1 15:03.7 7:08
60
Munjas Bojan SCGSerbia and Montenegro 1 15:21.9 7:16
61
Kutuev Ivan BULBulgaria 1 15:51.0 7:30
62
Bogovic Vid SLOSlovenia 1 15:58.4 7:34
63
Papuga Miroslav SVKSlovakia 1 16:13.6 7:41
64
Štambuk Mario CROCroatia 1 16:27.9 7:48
65
Trifunovic Tadija SCGSerbia and Montenegro 1 17:06.5 8:06
66
Babic Damjan SCGSerbia and Montenegro 1 17:29.5 8:17
67
Razum Matija CROCroatia 1 17:42.6 8:23
68
Rosca Radu ROURomania 1 17:51.7 8:27
  Gremmel Helmut AUTAustria   dsq  
  Martinez Torro Juan Pedro ESPSpain   dsq  
  Stucki Nicolai SUISwitzerland   dsq  
  Moroz Vitaliy UKRUkraine   dsq  
  Pereira Paulo PORPortugal   dsq  
  Boiarov Atanas BULBulgaria   dsq