Baltic junior cup relay
LAT, Jūrmala, 2007-09-30

Rezultāti

Grupa X

Trase 1 etapi 6.0 km; 2 etapi 5.0 km; 3 etapi 4.5 km; 4 etapi 5.0 km; 5 etapi 5.5 km; 6 etapi 7.0 km

VietaKomandaValstsLaiksEtaps Uzvārds, vārdsEtapāPēc etapa
1
Lithuania LTU2:00:50 1Martinkus Mantas34:12 (27)34:12 (27)
2Gvildytė Teklė Emilija28:14 (  4)28:14 (  4)
3Kutkaitė Aušrinė23:08 (  1)57:20 (13)
4Lazdauskas Karolis29:04 (19)57:18 (13)
5Ražaitytė Gabija33:01 (  1)1:30:21 (  4)
6Aleliūnas Vilius30:29 (  1)2:00:50 (  1)
2
Småland SWE2:01:57 1Folkesson Blom Erik27:45 (  9)27:45 (  9)
2Klintberg Therese29:08 (  7)29:08 (  7)
3Gustafsson Anna23:51 (  2)51:36 (  1)
4Carlsson Oscar22:27 (  2)51:35 (  2)
5Karlsson Martina38:51 (16)1:30:27 (  5)
6Liljequist Erik31:30 (  2)2:01:57 (  2)
3
Poland 2 POL2:03:43 1Hewelt Maciej27:17 (  2)27:17 (  2)
2Gwóźdź Ewa27:54 (  3)27:54 (  3)
3Faron Paulina28:18 (12)55:35 (  7)
4Olejnik Michał27:39 (13)55:33 (  7)
5Najman Natalia36:18 (  9)1:31:53 (11)
6Włodarczyk Kamil31:50 (  3)2:03:43 (  3)
4
Estonia EST2:03:51 1Sild Lauri27:12 (  1)27:12 (  1)
2Aedmäe Triin29:11 (  8)29:11 (  8)
3Ruul Sigrid24:25 (  3)51:37 (  2)
4Kivikas Kenny22:23 (  1)51:34 (  1)
5Gutmann Grete38:39 (15)1:30:16 (  3)
6Sild Timo33:35 (  7)2:03:51 (  4)
5
Poland POL2:04:03 1Jasiński Maciej27:41 (  7)27:41 (  7)
2Wiśniewska Hanna27:53 (  2)27:53 (  2)
3Morawska Urszula27:46 (11)55:27 (  6)
4Podziński Rafał27:33 (12)55:26 (  6)
5Wieleba Marlena34:48 (  6)1:30:15 (  2)
6Wensław Mateusz33:48 (  9)2:04:03 (  5)
6
Lithuania 5 LTU2:04:45 1Mockūnas Leonas30:10 (19)30:10 (19)
2Kavaliauskaitė Aušra28:28 (  5)28:28 (  5)
3Čėsnaitė Joana25:29 (  4)55:39 (  8)
4Petrovas Lukas27:12 (10)55:40 (  8)
5Daukšaitė Lauryna34:34 (  5)1:30:14 (  1)
6Gelžinis Laimonas34:31 (11)2:04:45 (  6)
7
Småland 2 SWE2:04:53 1Hjalmarsson Christian27:43 (  8)27:43 (  8)
2Lindström Lisa29:25 (13)29:25 (12)
3Gustafsson Frida26:35 (  7)54:18 (  5)
4Riis Oscar24:52 (  4)54:17 (  5)
5Ljung Lovisa37:33 (14)1:31:51 (10)
6Stensson Bohman Oscar33:02 (  5)2:04:53 (  7)
8
Lithuania 3 LTU2:06:16 1Vidzikauskas Tadas27:18 (  3)27:18 (  3)
2Aniulytė Ieva31:32 (16)31:32 (15)
3Dambrauskaitė Eglė29:32 (16)56:50 (10)
4Daukšys Egidijus25:17 (  6)56:49 (10)
5Akstinaitė Gytautė34:03 (  4)1:30:53 (  8)
6Vidzikauskas Giedrius35:23 (17)2:06:16 (  8)
9
Latvia LAT2:06:48 1Jubelis Andris27:57 (11)27:57 (11)
2Freimane Marita29:04 (  6)29:04 (  6)
3Nīmante Laura26:12 (  6)54:09 (  4)
4Kivlenieks Raivo25:05 (  5)54:09 (  4)
5Purviņa Ineta37:30 (13)1:31:39 (  9)
6Žagata Mikus35:09 (14)2:06:48 (  9)
10
Skåne + Halland SWE2:08:11 1Carlsson Anders28:16 (13)28:16 (13)
2Nilsson Linda32:01 (20)32:01 (19)
3Månsson Elin31:56 (23)1:00:12 (17)
4Olsson Niklas28:11 (16)1:00:12 (17)
5Eriksson Sanna35:13 (  7)1:35:25 (13)
6Kristensson Mikael32:46 (  4)2:08:11 (10)
11
Latvia 2 LAT2:08:11 1Kivlenieks Andris27:32 (  5)27:32 (  5)
2Cahrausa Ilze27:44 (  1)27:44 (  1)
3Tilta Sabīne28:35 (13)56:07 (  9)
4Bričonoks Edgars28:23 (17)56:07 (  9)
5Brūna Rasa35:47 (  8)1:31:54 (12)
6Kūms Jānis36:17 (19)2:08:11 (10)
12
Latvia 4 LAT2:08:24 1Pauliņš Artūrs28:04 (12)28:04 (12)
2Vīķe Laura29:17 (10)29:17 (10)
3Baroniņa Agnese29:06 (14)57:10 (12)
4Dandens Toms27:52 (15)57:09 (12)
5Mihailova Krista33:40 (  3)1:30:50 (  7)
6Dandens Atis37:34 (20)2:08:24 (12)
13
Estonia 2 EST2:15:33 1Heinmann Kristo29:30 (15)29:30 (15)
2Heinväli Helena34:10 (24)34:10 (23)
3Panker Britta30:37 (18)1:00:07 (15)
4Tiirats Tauno25:56 (  7)1:00:06 (15)
5Hirv Eleri41:18 (18)1:41:25 (16)
6Tammemäe Lauri34:08 (10)2:15:33 (13)
14
Latvia 3 LAT2:19:38 1Dišlers Kārlis27:49 (10)27:49 (10)
2Lūsa Vieda33:05 (21)33:05 (20)
3Rukšāne Ieva37:07 (27)1:04:56 (21)
4Ūdris Mārcis31:50 (24)1:04:55 (21)
5Turka Janeta40:10 (17)1:45:06 (17)
6Mihailovs Kalvis34:32 (12)2:19:38 (14)
15
Småland 3 SWE2:19:46 1Hjalmarsson Emil27:22 (  4)27:22 (  4)
2Carlsson Mathilda29:41 (15)29:41 (14)
3Gustavsson Beatrice26:39 (  8)54:01 (  3)
4Norberg Johan24:20 (  3)54:01 (  3)
5Larsson Emma46:57 (28)1:40:58 (15)
6Leo Rasmus38:48 (24)2:19:46 (15)
16
Småland 4 SWE2:19:55 1Gustafsson Fredric32:47 (23)32:47 (23)
2Wingstedt Klara31:41 (17)31:41 (16)
3Karlsson Ellinor31:07 (20)1:03:54 (20)
4Andersson Jakob32:12 (26)1:03:53 (20)
5Persson Stina42:15 (19)1:46:09 (20)
6Lingfors David33:46 (  8)2:19:55 (16)
17
Poland 4 POL2:21:12 1Morawski Jacek30:01 (18)30:01 (18)
2Szubka Barbara29:23 (12)29:23 (11)
3Dudzińska Paulina31:24 (21)1:01:25 (19)
4Hoffmann Mateusz32:03 (25)1:01:26 (19)
5Ewiak Alicja44:29 (22)1:45:55 (18)
6Pawlak Bartosz35:17 (15)2:21:12 (17)
18
Skåne + Halland 2 SWE2:21:19 1Andersson Marcus31:22 (22)31:22 (22)
2Olsson Emelie31:43 (18)31:43 (17)
3Ernstsson Viktoria29:09 (15)1:00:31 (18)
4Mattsson Hugo28:47 (18)1:00:30 (18)
5Hagård Jannie45:26 (25)1:45:57 (19)
6Lindeberg Patrik35:22 (16)2:21:19 (18)
19
Poland 5 POL2:24:11 1Parzonka Damian41:22 (28)41:22 (28)
2Kołosińska Jolanta29:25 (13)29:25 (12)
3Klimkowska Hanna30:43 (19)1:12:05 (26)
4Wels Dominik42:41 (29)1:12:06 (26)
5Schmidt Angelika37:19 (12)1:49:25 (23)
6Stefański Dawid34:46 (13)2:24:11 (19)
20
Skåne + Halland 3 SWE2:25:16 1Sjöholm Richard33:18 (26)33:18 (26)
2Fridholm Louise33:07 (22)33:07 (21)
3Jensen Malin26:51 (  9)1:00:09 (16)
4Kristensson Johan27:02 (  9)1:00:09 (16)
5Ahlbäck Josefine46:10 (26)1:46:19 (21)
6Bohman Linus38:57 (25)2:25:16 (20)
21
Småland 5 SWE2:26:40 1Ljungqvist Oskar33:00 (25)33:00 (25)
2Carlsson Therese34:17 (25)34:17 (24)
3Kosmačeva Katrina32:24 (25)1:05:24 (22)
4Antonsson Viktor31:06 (23)1:05:23 (22)
5Arvidsson Maria43:28 (20)1:48:52 (22)
6Rosgren Rickard37:48 (21)2:26:40 (21)
22
Skåne + Halland 4 SWE2:28:03 1Jönsson Emil29:54 (16)29:54 (16)
2Larsson Angelika35:42 (26)35:42 (25)
3Linsefors Sanna35:33 (26)1:05:27 (23)
4Carlsson Kasper29:44 (21)1:05:26 (23)
5Nilsson Josefine44:36 (23)1:50:03 (24)
6Ljungdahl Sebastian38:00 (22)2:28:03 (22)
23
Lithuania 4 LTU2:31:06 1Pranckaitis Vytautas30:13 (20)30:13 (20)
2Žymančiūtė Augustina40:34 (28)40:34 (27)
3Keinaitė Gabrielė41:22 (29)1:11:35 (25)
4Grabauskas Edgaras31:00 (22)1:11:34 (25)
5Zacharenko Viktorija43:58 (21)1:55:33 (26)
6Raugevičius Martynas35:33 (18)2:31:06 (23)
24
Estonia 5 EST2:33:27 1Kork Kaspar29:17 (14)29:17 (14)
2Taba Nele39:24 (27)39:24 (26)
3Minn Kadi Liis37:30 (28)1:06:47 (24)
4Rjabõshkin Sergei27:23 (11)1:06:47 (24)
5Sulg Mariann46:44 (27)1:53:31 (25)
6Rennel Mattias39:56 (26)2:33:27 (24)
25
Latvia 5 LAT2:37:59 1Laveiķis Andis27:40 (  6)27:40 (  6)
2Nāgele Ieva41:12 (29)41:12 (28)
3Peilāne Māra51:32 (30)1:19:12 (28)
4Magone Dairis37:59 (27)1:19:11 (28)
5Bērziņa Māra45:23 (24)2:04:35 (27)
6Puriņš Mārtiņš33:24 (  6)2:37:59 (25)
26
Skåne + Halland 5 SWE2:52:20 1Lindeberg Martin45:30 (29)45:30 (29)
2Söderblom Åsa33:30 (23)33:30 (22)
3Hansen Sofie32:18 (24)1:17:48 (27)
4Andersson Mikael44:18 (30)1:17:48 (27)
5Schölin Malin50:43 (30)2:08:31 (28)
6Westesson Robin43:49 (28)2:52:20 (26)
  Lithuania 2 LTUdsq 1Kokanka Tomas29:58 (17)29:58 (17)
2Aniulytė Aida29:15 (  9)29:15 (  9)
3Ambrazaitė Vesta26:58 (10)56:56 (11)
4Mickus Dovydas27:40 (14)56:55 (11)
5Grigonytė Ugnė33:34 (  2)1:30:30 (  6)
6Gerasimov Andrejdsqdsq
  Estonia 3 ESTdsq 1Pellja Erki32:49 (24)32:49 (24)
2Tammemäe Piibe31:51 (19)31:51 (18)
3Vinkel Katrin25:43 (  5)58:32 (14)
4Mitt Raido26:42 (  8)58:33 (14)
5Trei Ly37:08 (11)1:35:41 (14)
6Simpson Martindsqdsq
  Estonia 4 ESTdsq 1Randman Priitdsqdsq
2Alnek Karmen29:20 (11)dsq
3Vask Agnes31:31 (22)dsq
4Shved Aleksandr39:47 (28)dsq
5Ehala Eva Maria36:50 (10)dsq
6Truusalu Jaagup38:21 (23)dsq
  Poland 3 POLdsq 1Cygler Sławomir30:19 (21)30:19 (21)
2Wicha Małgorzatadsqdsq
3Baran Anna29:46 (17)dsq
4Zieliński Jakub29:31 (20)dsq
5Lajn Daria50:38 (29)dsq
6Lubkiewicz Tomasz41:41 (27)dsq