JWOC middle qualification
SWE, Anggardsbergen, Gioteborg, 2008-07-02

Rezultāti

Grupa M1

Trase 3.9 km 15 KP

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Laiks min/km
1
Bobach Søren DENDenmark 27:04 6:56
2
Sagvolden Erik NORNorway 28:10 7:13
3
Taivainen Olli Markus FINFinland 28:19 7:15
4
Lenkei Zsolt HUNHungary 28:24 7:16
5
Sauter Philipp SUISwitzerland 28:29 7:18
6
Runesson Johan SWESweden 29:19 7:31
7
Indgaard Ulf Forseth NORNorway 29:23 7:32
8
Fleurent Théo FRAFrance 29:40 7:36
9
Rass Jonas ITAItaly 29:56 7:40
10
Buffett Rhodri GBRGreat Britain 30:10 7:44
11
Deelstra Olav Johannes NEDNetherlands 30:11 7:44
12
Huber Raffael SUISwitzerland 30:38 7:51
13
Niemi Vili FINFinland 30:45 7:53
14
Boström Olle SWESweden 30:46 7:53
15
Brandt Christoph GERGermany 30:58 7:56
16
Kral Vojtech CZECzech Republic 31:02 7:57
17
Sild Lauri ESTEstonia 31:47 8:08
18
Tambasov Yuri BLRBelarus 31:56 8:11
19
Tranchand Frédéric FRAFrance 32:06 8:13
20
Danchenkov Denis RUSRussia 32:17 8:16
21
Jubelis Andris LATLatvia 32:24 8:18
22
Kruglov Viacheslav RUSRussia 32:30 8:20
23
Heinmann Kristo ESTEstonia 33:01 8:27
24
Ruiz De La Herran Pidal Javier ESPSpain 33:03 8:28
25
Sirakov Ivan BULBulgaria 33:12 8:30
26
Zimmermann Jakub CZECzech Republic 33:24 8:33
27
Reynolds Thomas NZLNew Zealand 34:03 8:43
28
Shcherbakov Maksym UKRUkraine 34:06 8:44
29
Žagata Zemgus LATLatvia 34:27 8:50
30
Hewelt Maciej POLPoland 35:16 9:02
31
Martin De Los Rios Daniel ESPSpain 35:32 9:06
32
Halliday Matthew GBRGreat Britain 35:37 9:07
33
Fettah Özgür TURTurkey 36:07 9:15
34
Scalet Tommaso ITAItaly 36:35 9:22
35
Mockūnas Leonas LTULithuania 36:58 9:28
36
Doganov Petar BULBulgaria 37:08 9:31
37
Nielsen Folino Rasmus DENDenmark 37:27 9:36
38
Pope Alex RSARepublic of South Africa 37:36 9:38
39
Killmann Tobias AUTAustria 37:54 9:43
40
Ringer Štefan SVKSlovakia 38:17 9:48
41
Turcsan Gabor HUNHungary 38:53 9:58
42
Schuh Thomas AUTAustria 39:29 10:07
43
Anderson Robbie CANCanada 39:34 10:08
44
Štanfel Matjaž CROCroatia 40:15 10:19
45
Lazdauskas Karolis LTULithuania 40:57 10:30
46
Makeienka Mihail BLRBelarus 42:00 10:46
47
Stacey Geoff AUSAustralia 42:24 10:52
48
Phillips Oscar AUSAustralia 43:12 11:04
49
Ereaux Graham CANCanada 43:18 11:06
50
Hayashi Shinichi JPNJapan 43:21 11:06
51
Short Ruairi IRLIreland 44:27 11:23
52
Leeuws Wouter BELBelgium 46:12 11:50
53
Balkozak Sadik Caner TURTurkey 47:09 12:05
54
Sayanda David PORPortugal 51:20 13:09
55
Man Chi Kin HKGHong Kong 52:57 13:34
56
Laughlin Jordan USAUnited States 57:28 14:44
57
Wyatt Mair Malcolm USAUnited States 1:01:31 15:46
58
Hotta Ryo JPNJapan 1:11:35 18:21