EYOC long + sprint
SRB, Kopaonik, 2009-07-03

Rezultāti

Grupa M18

Trase 1.9 km 19 KP

Izvēlēties  1 diena  2 diena  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Punkti Laiks min/km
1
Martinez Pérez Antonio ESPSpain 70 10:49 5:41
2
Boesen Andreas Hougaard DENDenmark 63 10:59 5:46
3
Necas Jiri CZECzech Republic 58 11:15 5:55
4
Wägeli Patrik SUISwitzerland 55 11:16 5:55
5
Kivlenieks Raivo LATLatvia 53 11:18 5:56
6
Merl Robert AUTAustria 51 11:28 6:02
7
Lundanes Ivar NORNorway 49 11:32 6:04
8
Barcik Róbert SVKSlovakia 48 11:35 6:05
9
Kivikas Kenny ESTEstonia 47 11:38 6:07
10
Stevenson Jamie GBRGreat Britain 46 11:43 6:10
11
Arbter Simon AUTAustria 45 11:47 6:12
12
Wolf Daniel CZECzech Republic 44 11:53 6:15
13
Heinaro Einari FINFinland 43 12:02 6:20
14
Mitt Raido ESTEstonia 42 12:04 6:21
15
Kinneberg Eskil NORNorway 41 12:08 6:23
16
Pleshkan Aurel RUSRussia 40 12:16 6:27
17
Blanes Reig Andreu ESPSpain 39 12:17 6:27
18
Späth Felix GERGermany 38 12:30 6:34
19
Serrallonga Arqués Marc ESPSpain 37 12:34 6:36
20
Hnilica Premek CZECzech Republic 36 12:36 6:37
21
Vister Martin NORNorway 35 12:42 6:41
22
Michiels Yannick BELBelgium 34 12:43 6:41
22
Diener Lukas SUISwitzerland 34 12:43 6:41
24
Kazhadub Mihail BLRBelarus 32 12:50 6:45
25
Kinde Matyas HUNHungary 31 12:54 6:47
25
Danilchenkov Dmitry RUSRussia 31 12:54 6:47
27
Dubois Rémi FRAFrance 29 12:55 6:47
28
Daukšys Egidijus LTULithuania 28 12:58 6:49
29
Rey Niklaus SUISwitzerland 27 13:07 6:54
30
Valenta Jiri CZECzech Republic 26 13:10 6:55
31
Schiel Philipp AUTAustria 25 13:12 6:56
31
Dandens Toms LATLatvia 25 13:12 6:56
31
Podziński Rafał POLPoland 25 13:12 6:56
34
Baumholczer Maté HUNHungary 22 13:13 6:57
35
Jenes Geza HUNHungary 21 13:17 6:59
36
Barkasz Daniel ROURomania 20 13:20 7:01
37
Pereira Paulo PORPortugal 19 13:22 7:02
38
Haller Felix SUISwitzerland 18 13:23 7:02
39
Tiirats Tauno ESTEstonia 17 13:25 7:03
39
Lazdauskas Karolis LTULithuania 17 13:25 7:03
41
Cruse Franz GERGermany 15 13:32 7:07
42
Zieliński Jakub POLPoland 14 13:33 7:07
43
Drabiankov Vadzim BLRBelarus 13 13:35 7:08
44
Parmentier Bruno BELBelgium 12 13:37 7:10
45
Kovalov Sergii UKRUkraine 11 13:41 7:12
46
Karaivanov Grigor BULBulgaria 10 13:43 7:13
47
Iosifov Boris BULBulgaria 9 13:47 7:15
48
Knight Sean IRLIreland 8 13:49 7:16
49
Huhtinen Mikko FINFinland 7 13:50 7:16
50
Figueiredo Joao Mega PORPortugal 6 13:52 7:17
51
Szabolcz Istvan Gyorgy ROURomania 5 13:57 7:20
52
Kymäläinen Severi FINFinland 4 14:02 7:23
53
Mižur Peter SVKSlovakia 3 14:05 7:24
54
Iovev Stanislav BULBulgaria 2 14:13 7:28
55
Dimitrov Borislav BULBulgaria 1 14:16 7:30
56
Olejnik Michał POLPoland 1 14:20 7:32
57
Fat Andrei ROURomania 1 14:30 7:37
58
Mickus Dovydas LTULithuania 1 14:31 7:38
59
Dulatov Alexander RUSRussia 1 14:34 7:40
60
Tamužs Jānis LATLatvia 1 14:35 7:40
61
Marsoner Fabio ITAItaly 1 14:48 7:47
62
Cherry Alan George GBRGreat Britain 1 14:54 7:50
63
Skogstad Yngve NORNorway 1 14:55 7:51
64
Joly Francois FRAFrance 1 14:58 7:52
64
Biloshytski Sergii UKRUkraine 1 14:58 7:52
66
Mulry Padraig IRLIreland 1 14:59 7:53
67
Bredo Thomas BELBelgium 1 15:13 8:00
68
Bogovic Vid SLOSlovenia 1 15:16 8:02
69
Short Conor IRLIreland 1 15:20 8:04
70
Babic Damjan SRBSerbia 1 15:24 8:06
71
Varenyk Anton UKRUkraine 1 15:26 8:07
72
Baltacis Kārlis LATLatvia 1 15:27 8:07
73
Gyorgyi Abel HUNHungary 1 15:47 8:18
74
Framba Simon ITAItaly 1 15:57 8:23
75
Salgado Filipe PORPortugal 1 16:01 8:25
76
Stevanovic Marko SRBSerbia 1 16:03 8:26
77
Karzhov Pavel BLRBelarus 1 16:15 8:33
78
Manzoni Nicola ITAItaly 1 16:21 8:36
79
Kraemer Andrei GERGermany 1 16:22 8:36
80
Karahoda Viktar BLRBelarus 1 16:23 8:37
81
Ghiuzan Eduard ROURomania 1 16:34 8:43
82
Trifunovic Tadija SRBSerbia 1 16:38 8:45
83
Markovic Luka SRBSerbia 1 16:42 8:47
84
Leclerc Benjamin FRAFrance 1 16:52 8:52
85
Richter Martin AUTAustria 1 16:57 8:55
86
Hoffmann Mateusz POLPoland 1 18:19 9:38
87
Podobnik Jernej SLOSlovenia 1 19:31 10:16
88
Gert Victor UKRUkraine 1 19:46 10:24
89
Melis Toon BELBelgium 1 21:39 11:23
90
Nisi Giacomo ITAItaly 1 21:45 11:26
  Rafols Perramon Pol ESPSpain   dsq  
  Shved Aleksandr ESTEstonia   dsq  
  Mikkola Oskari FINFinland   dsq  
  Tikhonov Gleb RUSRussia   dsq  
  Orešnik Marko SLOSlovenia   dsq  
  Borštnik Andrej SLOSlovenia   dsq