EYOC long + sprint
SRB, Kopaonik, 2009-07-03

Rezultāti

Grupa W16

Trase 1.5 km 13 KP

Izvēlēties  1 diena  2 diena  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Punkti Laiks min/km
1
Müller Sandrine SUISwitzerland 70 9:11 6:07
2
Shutkovskaya Yulia RUSRussia 63 9:15 6:10
3
Holer Lisa SUISwitzerland 58 9:47 6:31
4
Horčičkova Vendula CZECzech Republic 55 9:53 6:35
5
Novotna Markéta CZECzech Republic 53 10:00 6:40
6
Gross Lilly SUISwitzerland 51 10:04 6:42
7
Lösch Susen GERGermany 49 10:06 6:44
8
Watson Charlotte Barbara GBRGreat Britain 48 10:12 6:48
9
Pavlovcova Petra CZECzech Republic 47 10:21 6:54
10
Kondratova Sofya RUSRussia 46 10:25 6:56
11
Morawska Anna POLPoland 45 10:26 6:57
12
Preikšaitė Akvilė LTULithuania 44 10:40 7:06
13
Hull Sidsel Dan DENDenmark 43 10:50 7:13
14
Klingenberg Ita DENDenmark 42 10:54 7:16
15
Šimkova Johanka CZECzech Republic 41 11:00 7:20
16
Rathmann Resi GERGermany 40 11:04 7:22
17
Nilsson Simkovics Anna AUTAustria 39 11:06 7:24
17
Backscheider Emilie FRAFrance 39 11:06 7:24
19
Papandrea Liliana ITAItaly 37 11:07 7:24
20
Valdmane Līga LATLatvia 36 11:10 7:26
21
Arbter Anja AUTAustria 35 11:13 7:28
22
Pacher Lisa AUTAustria 34 11:32 7:41
23
Harding Katrin GBRGreat Britain 33 11:35 7:43
24
Franz Giada ITAItaly 32 11:36 7:44
25
Varsanyi Kinga HUNHungary 31 11:37 7:44
26
Svilpe Elīna LATLatvia 30 11:44 7:49
26
Aebi Marion SUISwitzerland 30 11:44 7:49
28
Denisova Anastasia BLRBelarus 28 11:47 7:51
28
Zagonel Viola ITAItaly 28 11:47 7:51
28
Rodrigues Rita PORPortugal 28 11:47 7:51
31
Kravchuk Yuliya UKRUkraine 25 11:48 7:52
32
Ambrazaitė Vesta LTULithuania 24 11:57 7:58
33
Catalao Ines PORPortugal 23 12:09 8:06
34
Vejsnæs Lærke DENDenmark 22 12:13 8:08
35
Martin De Los Rios Silvia ESPSpain 21 12:18 8:12
36
Salgado Ana PORPortugal 20 12:27 8:18
37
Telisman Lucija AUTAustria 19 12:38 8:25
38
Haines Florence GBRGreat Britain 18 12:43 8:28
39
Lukashova Viktoriya RUSRussia 17 12:44 8:29
40
Zempléni Réka HUNHungary 16 12:46 8:30
40
Horvath Madalina Emilia ROURomania 16 12:46 8:30
42
Zaļaiskalna Beāta LATLatvia 14 12:55 8:36
43
Vakulenko Anna UKRUkraine 13 12:58 8:38
44
Patino Déniz Carmen ESPSpain 12 13:01 8:40
45
Polishchuk Maria UKRUkraine 11 13:03 8:42
46
Toth Krisztina HUNHungary 10 13:11 8:47
47
Valova Velina BULBulgaria 9 13:12 8:48
48
Dzhulieva Martina BULBulgaria 8 13:18 8:52
49
Alvarez Vera PORPortugal 7 13:23 8:55
49
Anghel Andra Cecilia ROURomania 7 13:23 8:55
51
Kinde Vanda HUNHungary 5 13:26 8:57
52
Jørgensen Astrid Ank DENDenmark 4 13:27 8:58
53
Kudre Daisy ESTEstonia 3 13:36 9:04
53
Raudkepp Kaisa ESTEstonia 3 13:36 9:04
55
Žičkutė Laura LTULithuania 1 13:37 9:04
56
Tilkin Fanny BELBelgium 1 13:42 9:08
57
Canovas Joana Nunez ESPSpain 1 13:55 9:16
58
Marchegay Tiphane FRAFrance 1 14:15 9:30
59
Čamane Zane LATLatvia 1 14:18 9:32
60
Joonas Laura ESTEstonia 1 14:23 9:35
61
Fornasier Marta ITAItaly 1 14:26 9:37
62
McCann Aine GBRGreat Britain 1 14:28 9:38
63
Pavlova Boyana BULBulgaria 1 15:12 10:08
64
Paknis Maryna BLRBelarus 1 17:21 11:34
65
Sukharevska Viktoria UKRUkraine 1 17:56 11:57
66
Jokanovic Sofija SRBSerbia 1 18:00 12:00
67
Stevanovic Marina SRBSerbia 1 19:36 13:04
68
Gotseva Kristina BULBulgaria 1 23:37 15:44
69
Rognean Xelina ROURomania 1 25:39 17:06
70
Vulicevic Katarina SRBSerbia 1 28:08 18:45
  Basset Isia FRAFrance   dsq  
  Savkina Ekaterina RUSRussia   dsq