EOC long final
BUL, Pismenovo, 2010-06-05

Rezultāti

Grupa M

Trase 17.3 km 30 KP

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Laiks Kvalifikācija min/km
1
Hubmann Daniel SUISwitzerland 1:44:29 M11:01:02 (  9) 6:02
2
Adamski Philippe FRAFrance 1:48:00 M157:40 (  2) 6:14
3
Hertner Fabian SUISwitzerland 1:48:43 M354:22 (  4) 6:17
4
Kaas Carl Waaler NORNorway 1:50:50 M157:47 (  4) 6:24
5
Lauenstein Marc SUISwitzerland 1:50:56 M259:51 (  5) 6:24
6
Nikolov Kiril BULBulgaria 1:51:09 M355:55 (  7) 6:25
7
Wingstedt Emil SWESweden 1:51:56 M259:01 (  4) 6:28
8
Omdal Hans Gunnar NORNorway 1:52:10 M158:08 (  6) 6:29
9
Müller Matthias SUISwitzerland 1:52:53 M257:38 (  2) 6:31
10
Novikov Valentin RUSRussia 1:53:50 M156:45 (  1) 6:34
11
Millegård Marcus SWESweden 1:54:39 M355:55 (  7) 6:37
12
Šedivy Jan CZECzech Republic 1:55:34 M358:48 (15) 6:40
13
Rollier Baptiste SUISwitzerland 1:55:42 M158:00 (  5) 6:41
14
Tambasov Yuri BLRBelarus 1:56:25 M356:14 (10) 6:43
15
Smola Michal CZECzech Republic 1:57:41 M11:00:26 (  8) 6:48
16
Lundanes Olav NORNorway 1:57:42 M354:18 (  3) 6:48
17
Bortnik Alexei RUSRussia 1:58:11 M157:41 (  3) 6:49
18
Lassen Tue Agner Hjort DENDenmark 1:58:15 M358:17 (14) 6:50
19
Hott Holger NORNorway 1:58:24 M21:02:30 (  9) 6:50
20
Zinca Ionut Alin ROURomania 1:59:35 M355:54 (  6) 6:54
21
Holmberg Anders SWESweden 1:59:56 M359:15 (16) 6:55
22
Tranchand Frédéric FRAFrance 2:00:01 M21:01:00 (  6) 6:56
23
Haldin Mats FINFinland 2:00:11 M356:03 (  9) 6:56
24
Föhr Tero FINFinland 2:00:24 M257:50 (  3) 6:57
25
Novikov Leonid RUSRussia 2:00:43 M355:10 (  5) 6:58
26
Andersson David SWESweden 2:01:00 M159:15 (  7) 6:59
27
Myhren Jonn Are NEDNetherlands 2:01:22 M21:03:23 (12) 7:00
28
Wickholm Jörgen FINFinland 2:02:26 M11:02:38 (13) 7:04
28
Marchuk Oleksandr UKRUkraine 2:02:26 M357:38 (13) 7:04
30
Schgaguler Klaus ITAItaly 2:02:48 M11:02:51 (15) 7:05
31
Kerschbaumer Gernot AUTAustria 2:03:29 M11:01:07 (10) 7:08
32
Sidorov Alexei RUSRussia 2:03:40 M21:04:54 (14) 7:08
33
Østerbø Øystein Kvaal NORNorway 2:04:53 M31:00:21 (17) 7:13
34
Coupat Vincent FRAFrance 2:05:59 M11:04:17 (17) 7:16
35
Grishman Denis RUSRussia 2:07:28 M11:04:11 (16) 7:22
36
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 2:09:58 M21:05:56 (16) 7:30
37
Prochazka Jan CZECzech Republic 2:11:52 M21:01:33 (  7) 7:37
38
Dlabaja Tomaš CZECzech Republic 2:14:00 M11:02:31 (12) 7:44
39
Öberg Peter SWESweden 2:18:04 M257:01 (  1) 7:58
40
Mihalkin Dmitri BLRBelarus 2:18:36 M21:02:55 (11) 8:00
41
Lang Markus AUTAustria 2:23:27 M21:03:33 (13) 8:17
  Muukkonen Petteri FINFinland dsq M11:02:45 (14)  
  Khramov Andrey RUSRussia dsq M21:02:38 (10)  
  Merz Matthias SUISwitzerland dsq M357:23 (12)  
  Mamleev Mikhail ITAItaly dsq M354:05 (  2)  
  Gueorgiou Thierry FRAFrance dsq M353:19 (  1)