Lietuvos čemp. estafetė
LTU, Varnabūdė, 2011-06-12

Rezultāti

Grupa M

Trase 5.2 km 20 KP

VietaKomandaValstsLaiksEtaps Uzvārds, vārdsEtapāPēc etapa
D
1
Sakas OK, Šiauliai LTU1:51:14 1Ambrazaitė Vesta40:10 (  2)40:10 (  2)
2Grigaitė Evelina40:27 (  2)1:20:37 (  1)
3Ptašekaitė Rasa30:37 (  2)1:51:14 (  1)
D
2
Medeina OK, Kaunas LTU1:58:41 1Preikšaitė Akvilė40:05 (  1)40:05 (  1)
2Ražaitienė Jolanta47:28 (  7)1:27:33 (  3)
3Ražaitytė Gabija31:08 (  3)1:58:41 (  2)
D
3
Dainava OK, Alytus LTU1:58:55 1Gulbinaitė Auksė40:20 (  3)40:20 (  3)
2Masevičiūtė Kristina48:29 (  9)1:28:49 (  4)
3Paužaitė Sandra30:06 (  1)1:58:55 (  3)
D
4
Ąžuolas OK, Vilnius LTU2:01:56 1Ivanauskaitė Rasa45:45 (  9)45:45 (  9)
2Bumelytė Vida44:55 (  6)1:30:40 (  7)
3Valaitė Indrė31:16 (  4)2:01:56 (  4)
D
5
SM Gaja, Kaunas LTU2:02:33 1Dambrauskaitė Eglė43:13 (  7)43:13 (  7)
2Žymančiūtė Augustina44:07 (  4)1:27:20 (  2)
3Jaugėlaitė Ona35:13 (  7)2:02:33 (  5)
D
6
Takas OK, Kaunas LTU2:05:59 1Puniškytė Kristina46:35 (12)46:35 (12)
2Izokaitytė Giedrė44:32 (  5)1:31:07 (  8)
3Dzedulionė Rasa34:52 (  6)2:05:59 (  6)
7
Kopa OK, Klaipėda LTU2:09:25 1Baltriukaitė Ieva55:45 (19)55:45 (19)
2Einikytė Reda40:32 (  3)1:36:17 (11)
3Rybakovaitė Kristina33:08 (  5)2:09:25 (  7)
8
Ąžuolas OK 2, Vilnius LTU2:09:58 1Kulbokaitė Adrija48:51 (14)48:51 (14)
2Akstinaitė Gytautė40:16 (  1)1:29:07 (  5)
3Zacharenko Viktorija40:51 (  8)2:09:58 (  8)
9
Arboro OK, Krekenava LTU2:26:34 1Valantinaitė Ermina46:03 (11)46:03 (11)
2Bankauskaitė Agnė50:26 (11)1:36:29 (12)
3Revaitė Vilija50:05 (10)2:26:34 (  9)
10
Medeina OK 2, Kaunas LTU2:27:24 1Navickaitė Rūta48:31 (13)48:31 (13)
2Kavaliauskaitė Aušra54:43 (14)1:43:14 (14)
3Kutkaitė Dovilė44:10 (  9)2:27:24 (10)
11
Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius LTU2:34:57 1Vosyliūtė Diana45:57 (10)45:57 (10)
2Šulčienė Jolanta49:05 (10)1:35:02 (10)
3Talačkaitė Gintarė59:55 (11)2:34:57 (11)
12
Lėvuo OK, deaf, Panevėžys LTU2:45:08 1Kaunelytė Rasa49:49 (16)49:49 (16)
2Volungevičienė Judita51:05 (12)1:40:54 (13)
3Katinaitė Sandra1:04:14 (12)2:45:08 (12)
13
Dainava OK 2, Alytus LTU2:54:09 1Paspirgėlytė Agnė42:31 (  6)42:31 (  6)
2Žvinytė Inga52:13 (13)1:34:44 (  9)
3Menkevičienė Eglė1:19:25 (14)2:54:09 (13)
14
Sakas OK 2, Šiauliai LTU3:01:09 1Keinaitė Gabrielė42:21 (  5)42:21 (  5)
2Urbonienė Neringa47:40 (  8)1:30:01 (  6)
3Urbonaitė Kristina1:31:08 (17)3:01:09 (14)
15
Karšuva OK, Jurbarkas LTU3:06:09 1Gotcaitytė Monika40:27 (  4)40:27 (  4)
2Tirlikienė Rūta1:03:25 (17)1:43:52 (15)
3Liachovičiūtė Sigita1:22:17 (15)3:06:09 (15)
16
Versmė OK, Plungė LTU3:08:14 1Domarkienė Jolita52:02 (17)52:02 (17)
2Gembutaitė Sandra59:15 (16)1:51:17 (17)
3Sabaliauskaitė Rima1:16:57 (13)3:08:14 (16)
17
Kopa OK 2, Klaipėda LTU3:17:15 1Viršilaitė Kristina49:18 (15)49:18 (15)
2Genienė Indrė56:56 (15)1:46:14 (16)
3Šamakova Nina1:31:01 (16)3:17:15 (17)
  Takas OK, Kaunas LTUdsq 1Žilovaitė Aušra45:37 (  8)45:37 (  8)
2Balčiūnaitė Lina1:06:18 (18)1:51:55 (18)
3Paškevičiūtė Neringadsqdsq
  Fortūna OK, Vilnius LTUdsq 1Saženytė Eugenija52:11 (18)52:11 (18)
2Litvinaitė Loreta1:07:17 (19)1:59:28 (19)
  Lėvuo OK, Panevėžys LTUdsq 1Kumpytė Rasa1:31:05 (21)1:31:05 (21)
  Javonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė LTUdsq 1Komisaraitytė Monika1:05:02 (20)1:05:02 (20)
2Martinkutė Beatričėdnfdsq
3Ruškytė Lauradsqdsq