EYOC relay
POR, Caldas da Rainha, 2013-10-27

Rezultāti

Grupa X

Trase 4.2 km 17 KP

VietaKomandaValstsLaiksEtaps Uzvārds, vārdsEtapāPēc etapa
1
SWE-NOR-FIN ___1:07:20 1Eriksson William22:15 (  1)22:15 (  1)
2Bakken Jonas Madslien23:10 (  1)45:25 (  1)
3Raitanen Topi21:55 (  1)1:07:20 (  1)
2
SUI-SUI-DEN ___1:21:28 1Zbinden Noah25:10 (  5)25:10 (  5)
2Attinger Florian28:02 (  7)53:12 (  4)
3Gammeljord Jens Christian28:16 (  5)1:21:28 (  2)
3
RUS-RUS-ITA ___1:22:22 1Makarenko Ivan29:09 (13)29:09 (13)
2Frolov Vyacheslav23:30 (  2)52:39 (  3)
3Melioli Andrea29:43 (10)1:22:22 (  3)
4
Czech Republic CZE1:26:37 1Novotna Klara33:55 (19)33:55 (19)
2Fürst Matouš26:04 (  3)59:59 (  7)
3Matejka Lukas26:38 (  4)1:26:37 (  4)
5
SWE-NOR-FIN ___1:27:07 1Bjessmo Emma28:49 (  9)28:49 (  9)
2Ahlsand Anine29:28 (  9)58:17 (  6)
3Otsamo Pihla28:50 (  7)1:27:07 (  5)
6
GBR-GBR-IRL ___1:29:25 1Williams Oliver23:33 (  4)23:33 (  4)
2Ricketts Jennifer32:53 (12)56:26 (  5)
3Meehan Peter32:59 (15)1:29:25 (  6)
7
Ukraine UKR1:29:50 1Kutsan Dmytro23:07 (  2)23:07 (  2)
2Tkachuk Oleksandr26:56 (  4)50:03 (  2)
3Basiuk Anastasia39:47 (23)1:29:50 (  7)
8
Lithuania LTU1:34:06 1Sakalauskaitė Karolina32:53 (17)32:53 (17)
2Kerpauskaitė Anelė37:33 (17)1:10:26 (16)
3Nakvosas Gytis23:40 (  2)1:34:06 (  8)
9
SUI-AUT-CZE ___1:34:30 1Gross Paula27:05 (  6)27:05 (  6)
2Hlosta Denise38:35 (20)1:05:40 (12)
3Kulhava Eliška28:50 (  7)1:34:30 (  9)
10
RUS-RUS-ITA ___1:34:58 1Petrushko Mariya29:52 (14)29:52 (14)
2Chestova Anna30:26 (11)1:00:18 (  8)
3Giovanelli Anna34:40 (18)1:34:58 (10)
11
France FRA1:35:33 1Girard Lucille43:39 (22)43:39 (22)
2Rauturier Quentin27:38 (  5)1:11:17 (18)
3Erbland Thibault24:16 (  3)1:35:33 (11)
12
SUI-DEN-FIN ___1:38:28 1Bachmann Sofie28:51 (11)28:51 (11)
2Larsen Camilla37:32 (16)1:06:23 (13)
3Rahkola Ella Noora32:05 (13)1:38:28 (12)
13
POL-POL-LAT ___1:39:14 1Wańczyk Zuzanna28:48 (  8)28:48 (  8)
2Pryjma Fryderyk38:26 (19)1:07:14 (14)
3Slikšjānis Matīss32:00 (12)1:39:14 (13)
14
Austria AUT1:41:22 1Jandl Dominik31:43 (15)31:43 (15)
2Trummer Johanna41:20 (23)1:13:03 (19)
3Kubelka Stefan28:19 (  6)1:41:22 (14)
15
FIN-IRL-ISR ___1:41:27 1Eerola Teemu27:23 (  7)27:23 (  7)
2O Boyle Caoimhe41:12 (22)1:08:35 (15)
3Bahat Ido32:52 (14)1:41:27 (15)
16
Germany GER1:42:07 1Nieke Patricia28:53 (12)28:53 (12)
2Winkler Leonore36:40 (14)1:05:33 (11)
3Fleib Sebastian36:34 (19)1:42:07 (16)
17
SLO-SVK-SLO ___1:42:40 1Hvala Gregor23:31 (  3)23:31 (  3)
2Lamanecova Radka50:18 (24)1:13:49 (20)
3De Luisa Andraž28:51 (  9)1:42:40 (17)
18
Bulgaria BUL1:42:48 1Ponev Martin34:43 (20)34:43 (20)
2Boteva Kosara29:46 (10)1:04:29 (10)
3Zasheva Iveta38:19 (22)1:42:48 (18)
19
EST-EST-HUN ___1:44:38 1Luup Silvia32:04 (16)32:04 (16)
2Kramarenko Alina38:23 (18)1:10:27 (17)
3Szucs Botond34:11 (16)1:44:38 (19)
20
Latvia LAT1:47:38 1Čama Anete36:30 (21)36:30 (21)
2Brice Madara39:38 (21)1:16:08 (22)
3Stiprais Klāvs31:30 (11)1:47:38 (20)
21
HUN-EST-EST ___1:50:03 1Liszka Eszter47:55 (25)47:55 (25)
2Zernant Kaarel Hendrik27:44 (  6)1:15:39 (21)
3Piirisild Janek34:24 (17)1:50:03 (21)
22
POR-POR-NED ___1:59:50 1Alves Ines45:01 (23)45:01 (23)
2Goncalves Ines37:15 (15)1:22:16 (23)
3Roothans Nina37:34 (20)1:59:50 (22)
  POR-POR-NED ___dsq 1Ferreira António33:36 (18)33:36 (18)
2Pereira Bernardo28:54 (  8)1:02:30 (  9)
3Roothans Pauldsqdsq
  Belgium BELdsq 1Geldof Ian28:49 (  9)28:49 (  9)
2Bredo Jeremydsqdsq
3Ceulemans Coline38:05 (21)dsq
  Spain ESPdsq 1Botica Artalejo Elena1:00:23 (26)1:00:23 (26)
2Sempere Borja Vila36:25 (13)1:36:48 (24)
3Llobet Quim Solédsqdsq
  Serbia SRBdsq 1Ilic Milica47:37 (24)47:37 (24)
2Radovanovic Gregordsqdsq