EYOC sprint + long
MKD, Strumica, 2014-06-26

Rezultāti

Grupa W18

Trase 4.4 km 10 KP

Izvēlēties  sprint  long  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Laiks min/km
1
Müller Hanna SUISwitzerland 50:21 11:26
2
Haataja Anna FINFinland 50:58 11:35
3
Štičkova Anna CZECzech Republic 51:10 11:37
4
Hornik Aleksandra POLPoland 52:25 11:54
5
Gassner Anika AUTAustria 52:38 11:57
6
Droin Solene FRAFrance 52:43 11:58
7
Pettersson Elin SWESweden 52:46 11:59
8
Postelnyak Olena UKRUkraine 53:15 12:06
9
Müller Dorothea GERGermany 53:39 12:11
10
Bachmann Sofie SUISwitzerland 54:48 12:27
11
Wälti Joana SUISwitzerland 55:03 12:30
12
Viniczai Csenge HUNHungary 55:09 12:32
13
Finderup Jensen Caroline DENDenmark 55:42 12:39
14
Szuromi Luca HUNHungary 56:12 12:46
15
Haberkorn Chloé FRAFrance 56:35 12:51
16
Kulhava Eliška CZECzech Republic 56:38 12:52
17
Olaussen Marie NORNorway 57:01 12:57
18
Winkler Leonore GERGermany 57:25 13:02
19
Kostina Natalia RUSRussia 57:57 13:10
20
Lundanes Ingrid NORNorway 58:08 13:12
20
Tillingsøe Nikoline DENDenmark 58:08 13:12
22
Weiler Virag HUNHungary 58:21 13:15
23
Arnesen Emma NORNorway 58:48 13:21
24
Siegert Patricia GERGermany 58:57 13:23
25
Hiršova Gabriela CZECzech Republic 59:15 13:27
25
Mediantceva Iaroslava RUSRussia 59:15 13:27
27
Haug Marianne ESTEstonia 59:32 13:31
28
Escudero Yara Bores ESPSpain 1:00:05 13:39
29
Golsäter Linnea SWESweden 1:00:21 13:42
30
Cych Weronika POLPoland 1:01:01 13:52
31
Moskalenko Daria UKRUkraine 1:01:20 13:56
32
Jeram Nuša SLOSlovenia 1:01:24 13:57
33
Koskinen Noora FINFinland 1:01:41 14:01
34
Trummer Johanna AUTAustria 1:03:08 14:20
35
Vassend Tonje NORNorway 1:03:47 14:29
36
Kobets Yuliya UKRUkraine 1:04:00 14:32
37
Jokela Emmi FINFinland 1:04:01 14:32
38
Papugova Andrea SVKSlovakia 1:04:46 14:43
39
Malysheva Zlata RUSRussia 1:05:42 14:55
40
Leiboma Laura LATLatvia 1:05:50 14:57
41
Ukskoski Karoliina FINFinland 1:06:04 15:00
42
Bozkurt Ayse TURTurkey 1:06:29 15:06
43
Aparjode Kendija LATLatvia 1:06:33 15:07
44
Wańczyk Zuzanna POLPoland 1:06:48 15:10
45
Girard Lucille FRAFrance 1:07:35 15:21
46
Jones Sarah GBRGreat Britain 1:07:43 15:23
47
Zaļaiskalna Annija Anna LATLatvia 1:07:44 15:23
48
Botica Artalejo Elena ESPSpain 1:07:54 15:25
49
Sušinskaitė Jogvilė LTULithuania 1:08:05 15:28
50
Hedberg Pim SWESweden 1:09:05 15:42
51
Chladkova Simona CZECzech Republic 1:10:41 16:03
52
Taufer Francesca ITAItaly 1:12:56 16:34
53
Brice Madara LATLatvia 1:12:57 16:34
54
Faggyas Réka HUNHungary 1:13:06 16:36
55
Long Róisin IRLIreland 1:14:43 16:58
56
Köhle Barbara SUISwitzerland 1:14:46 16:59
57
Zasheva Iveta BULBulgaria 1:15:00 17:02
58
Luup Silvia ESTEstonia 1:15:10 17:05
59
Taufer Arianna ITAItaly 1:15:15 17:06
60
Carter Davies Megan GBRGreat Britain 1:15:57 17:15
61
O Boyle Caoimhe IRLIreland 1:15:58 17:15
62
Rigby Alice GBRGreat Britain 1:17:16 17:33
63
Laurutytė Vaiva LTULithuania 1:17:30 17:36
64
Moreira Beatriz PORPortugal 1:17:46 17:40
65
Nurieva Alina RUSRussia 1:17:54 17:42
66
Milosevic Milica SRBSerbia 1:18:58 17:56
67
Koženiauskaitė Akvilė LTULithuania 1:19:42 18:06
68
Mozhar Viktoryia BLRBelarus 1:19:52 18:09
69
Berger Marlene AUTAustria 1:20:52 18:22
70
Giovanelli Anna ITAItaly 1:21:13 18:27
71
Lovrec Iva CROCroatia 1:22:56 18:50
72
Pettersson Moa SWESweden 1:24:12 19:08
73
Polzer Carina AUTAustria 1:24:35 19:13
74
Tammemäe Marie ESTEstonia 1:24:41 19:14
75
Neda Katalin ROURomania 1:25:48 19:30
76
Corrochano Maria Rodriguez ESPSpain 1:26:17 19:36
77
Kerpauskaitė Anelė LTULithuania 1:27:18 19:50
78
Gecova Kristiana BULBulgaria 1:29:04 20:14
79
Orehoci Roberta CROCroatia 1:29:27 20:19
80
Berenguer Sanchis Sofia ESPSpain 1:31:07 20:42
81
Težak Dora CROCroatia 1:31:30 20:47
82
Sözbir Rahime TURTurkey 1:31:54 20:53
83
Reis Catarina PORPortugal 1:32:47 21:05
84
Kudre Doris ESTEstonia 1:33:00 21:08
85
Vitanova Mikaela BULBulgaria 1:36:33 21:56
86
McCavana Aoife IRLIreland 1:37:13 22:05
87
Šofrankova Antónia SVKSlovakia 1:39:32 22:37
88
Meirkovich Marina ISRIsrael 1:39:38 22:38
89
Ayali Hilla ISRIsrael 1:42:24 23:16
90
Beguš Urša SLOSlovenia 1:45:01 23:52
91
Beauvir Maelle FRAFrance 1:45:30 23:58
92
Cox Hannah GBRGreat Britain 1:51:49 25:24
93
Latakurskaya Tatsiana BLRBelarus 1:55:04 26:09
94
Yörük Kübra TURTurkey 2:52:03 39:06
  Yildirim Beyza TURTurkey dnf  
  Georgescu Alice Andreea ROURomania dnf  
  Dimova Marija MKDFYR Macedonia dnf  
  Shopova Marija MKDFYR Macedonia dnf  
  Trencheva Ivana MKDFYR Macedonia dnf  
  Vasileva Radost BULBulgaria dsq