EYOC relay
MKD, Strumica, 2014-06-28

Rezultāti

Grupa X

Trase 1, 2 etapi 3.1 km 14 KP; 3 etapi 2.7 km 13 KP

VietaKomandaValstsLaiksEtaps Uzvārds, vārdsEtapāPēc etapa
1
SUI-SWE-NOR ___1:22:57 1Zbinden Noah34:43 (  3)34:43 (  3)
2Forsberg Anton28:36 (  1)1:03:19 (  2)
3Sundsvik Stian19:38 (  1)1:22:57 (  1)
2
Finland FIN1:29:21 1Ahola Joonas27:20 (  1)27:20 (  1)
2Sevelius Emil30:57 (  2)58:17 (  1)
3Cederberg Ida Marie31:04 (  6)1:29:21 (  2)
3
France FRA1:36:13 1Beauvir Maelle39:56 (13)39:56 (13)
2Guenin Antonie33:42 (  3)1:13:38 (  4)
3Basset Marian22:35 (  2)1:36:13 (  3)
4
Czech Republic CZE1:56:32 1Kopecka Anna50:20 (22)50:20 (22)
2Vystavel Ondrej41:03 (  8)1:31:23 (15)
3Chladkova Simona25:09 (  3)1:56:32 (  4)
5
Belgium BEL1:57:01 1Drygalski Tom37:24 (  9)37:24 (  9)
2Deferme Miel41:26 (11)1:18:50 (  7)
3Mulpas Vinciane38:11 (11)1:57:01 (  5)
6
EST-BUL-EST ___1:59:07 1Aadli Andreas37:24 (  9)37:24 (  9)
2Voynischka Anastasia49:10 (16)1:26:34 (10)
3Rõõm Andres32:33 (  8)1:59:07 (  6)
7
Great Britain GBR2:00:28 1Barr Andrew35:11 (  4)35:11 (  4)
2Fellbaum Matthew42:29 (12)1:17:40 (  6)
3Barr Kathryn42:48 (13)2:00:28 (  7)
8
Hungary HUN2:01:21 1Hajnal Dorottya51:04 (26)51:04 (26)
2Ormay Mihaly37:59 (  5)1:29:03 (13)
3Faggyas Réka32:18 (  7)2:01:21 (  8)
9
NOR-SWE-SUI ___2:06:47 1Vassend Tonje41:32 (15)41:32 (15)
2Pettersson Moa49:49 (17)1:31:21 (14)
3Köhle Barbara35:26 (  9)2:06:47 (  9)
10
Austria AUT2:09:30 1Tiefenböck Tina51:00 (25)51:00 (25)
2Jandl Dominik41:22 (10)1:32:22 (16)
3Berger Marlene37:08 (10)2:09:30 (10)
11
Russia RUS2:10:13 1Mizonov Sergei42:24 (16)42:24 (16)
2Nurieva Alina57:23 (20)1:39:47 (19)
3Komarov Kirill30:26 (  5)2:10:13 (11)
12
EST-CZE-EST ___2:15:19 1Kõivo Kristel47:05 (17)47:05 (17)
2Navratil Šimon41:18 (  9)1:28:23 (11)
3Tammemäe Marie46:56 (15)2:15:19 (12)
13
CRO-SLO-CRO ___2:21:01 1Ivković Luka50:49 (24)50:49 (24)
2De Luisa Andraž49:00 (15)1:39:49 (20)
3Štambuk Andro Vladimir41:12 (12)2:21:01 (13)
14
Lithuania LTU2:28:26 1Koženiauskaitė Akvilė1:11:33 (28)1:11:33 (28)
2Lipnickas Rokas46:32 (14)1:58:05 (25)
3Olišauskis Kevinas30:21 (  4)2:28:26 (14)
15
POL-POL-RUS ___2:28:36 1Pryjma Fryderyk39:46 (11)39:46 (11)
2Królik Kinga59:53 (22)1:39:39 (18)
3Penzina Kseniia48:57 (16)2:28:36 (15)
16
Italy ITA2:33:37 1Bertelle Michele49:09 (19)49:09 (19)
2Mattiroli Cesare59:58 (23)1:49:07 (22)
3Minati Alessandra44:30 (14)2:33:37 (16)
17
CRO-CRO-SRB ___3:27:36 1Ocvirk Pia50:47 (23)50:47 (23)
2Lovrec Mia1:27:49 (26)2:18:36 (26)
3Milosevic Milica1:09:00 (17)3:27:36 (17)
  Bulgaria BULdsq 1Serafimov Vladimir37:14 (  7)37:14 (  7)
2Yordanov Stefan36:16 (  4)1:13:30 (  3)
3Vasileva Radostdsqdsq
  LAT-SUI ___dsq 1Kaminskis Kārlis37:00 (  6)37:00 (  6)
2Polsini Tino38:33 (  7)1:15:33 (  5)
  Israel ISRdsq 1Satt Carmel39:55 (12)39:55 (12)
2Genossar Nadav46:21 (13)1:26:16 (  8)
  DEN-IRL ___dsq 1Fugmann Thamdrup Lasse31:36 (  2)31:36 (  2)
2Pim Robert54:56 (19)1:26:32 (  9)
  ROU-DEN ___dsq 1Erosdi Zakarias50:12 (21)50:12 (21)
2Øbro Emil38:31 (  6)1:28:43 (12)
  AUT-UKR ___dsq 1Braun Emanuel35:12 (  5)35:12 (  5)
2Rachuk Taras59:42 (21)1:34:54 (17)
  Israel ISRdsq 1Meirkovich Marina48:06 (18)48:06 (18)
2Ayali Hilla52:17 (18)1:40:23 (21)
  Ukraine UKRdsq 1Mogurenko Viktor49:09 (19)49:09 (19)
2Yakuba Tetiana1:01:14 (24)1:50:23 (23)
  SUI-LAT ___dsq 1Deininger Eliane40:16 (14)40:16 (14)
2Lapiņa Zelma1:12:49 (25)1:53:05 (24)
  Turkia TURdsq 1Külahsiz Emirhan37:18 (  8)37:18 (  8)
2Yilmaz Muhammet Ömerdsqdsq
3Yörük Kübradsqdsq
  Slovakia SVKdsq 1Takac Teodor59:46 (27)59:46 (27)
  POR-POR-ESP ___dsq 1Pereira Bernardo1:19:32 (29)1:19:32 (29)
2Casal Joaodsqdsq
3Dorado Cosme Sanchezdsqdsq
  Spain ESPdsq 1Callado Sergio Morandsqdsq
2Gonzalez Inmaculada Crespodsqdsq
  FRA-LAT-LAT ___dsq 1Dudoignon Chloédsqdsq
2Brice Madaradsqdsq
3Vainovskis Emīlsdsqdsq