EYOC long + sprint
POL, Jarosław, 2016-07-01

Rezultāti

Grupa W18

Trase 2.8 km 15 KP

Izvēlēties  long  sprint  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Laiks min/km
1
Królik Kinga POLPoland 12:44 4:32
2
Janošikova Tereza CZECzech Republic 13:03 4:39
3
Néda Agnes Rebeka ROURomania 13:25 4:47
4
Sarkozy Zsofia HUNHungary 13:39 4:52
5
Von Krusenstierna Vilma SWESweden 13:51 4:56
6
Miklusova Tereza SVKSlovakia 13:57 4:58
7
Tuomisto Anu FINFinland 14:10 5:03
8
Seidel Julia POLPoland 14:16 5:05
9
Farnes Hennum Tilla NORNorway 14:19 5:06
10
Morawska Zuzanna POLPoland 14:23 5:08
10
Hanhijarvi Leenukka FINFinland 14:23 5:08
10
Eide Ragnhild NORNorway 14:23 5:08
13
Mitkova Borislava BULBulgaria 14:24 5:08
14
Tymoshchuk Mariya UKRUkraine 14:27 5:09
15
Vyhnalkova Barbora CZECzech Republic 14:29 5:10
16
Strand Synne NORNorway 14:30 5:10
17
Gerber Csenge HUNHungary 14:31 5:11
17
Del Campo Maria Prieto ESPSpain 14:31 5:11
19
King Laura GBRGreat Britain 14:32 5:11
20
Termansen Lise Brink DENDenmark 14:36 5:12
21
Cych Agnieszka POLPoland 14:38 5:13
21
Koltunova Ekaterina RUSRussia 14:38 5:13
23
Pezzati Elena SUISwitzerland 14:43 5:15
23
Grigoreva Anastasiya RUSRussia 14:43 5:15
25
Nymalm Amy FINFinland 14:44 5:15
26
Dudoignon Chloé FRAFrance 14:46 5:16
27
Pataki Réka Dalida HUNHungary 14:51 5:18
27
Carlsson Myrra SWESweden 14:51 5:18
29
Nordin Stina SWESweden 14:52 5:18
30
Vékony Vanda HUNHungary 14:53 5:18
31
Haanpää Anni FINFinland 15:00 5:21
32
Gassner Jasmina AUTAustria 15:03 5:22
33
Ocak Zeynep TURTurkey 15:04 5:22
34
Wilson Emma GBRGreat Britain 15:10 5:25
35
Kotliar Polina UKRUkraine 15:14 5:26
36
Dakin Pippa GBRGreat Britain 15:15 5:26
37
Le Gland Louise FRAFrance 15:17 5:27
38
Rutkauskaitė Kastė LTULithuania 15:22 5:29
38
Ocvirk Pia CROCroatia 15:22 5:29
40
Seeger Mareike GERGermany 15:24 5:30
41
Besomi Sofia SUISwitzerland 15:26 5:30
42
Haurylava Valeryia BLRBelarus 15:27 5:31
43
Panchenko Daria RUSRussia 15:29 5:31
44
Bergander Gabriella SWESweden 15:31 5:32
44
Knauder Viktoria AUTAustria 15:31 5:32
46
Vuitton Marie FRAFrance 15:35 5:33
47
Malinova Apolena CZECzech Republic 15:54 5:40
48
Baus Samaranch Laura ESPSpain 15:55 5:41
49
MÜrner Marcia SUISwitzerland 15:58 5:42
50
Nyfeler Siri SUISwitzerland 15:59 5:42
51
Spangenberg Ann Charlotte GERGermany 16:00 5:42
52
Stanojevic Olga SRBSerbia 16:03 5:43
53
Raudkepp Emily ESTEstonia 16:08 5:45
54
Romao Patricia PORPortugal 16:16 5:48
55
Yakuba Tetiana UKRUkraine 16:19 5:49
56
Soriano Ramal Maria ESPSpain 16:21 5:50
57
Motiejūnaitė Deimantė LTULithuania 16:22 5:50
58
Chestova Anna RUSRussia 16:28 5:52
58
Avci Elif Gökce TURTurkey 16:28 5:52
60
Sušinskaitė Miglė LTULithuania 16:31 5:53
61
Trummer Rosa AUTAustria 16:34 5:55
62
Goenko Mariya UKRUkraine 16:41 5:57
63
Tiefenböck Tina AUTAustria 16:42 5:57
64
Gonzalez Inmaculada Crespo ESPSpain 16:43 5:58
65
Lehner Marei GERGermany 16:45 5:58
66
Sieglova Eliska CZECzech Republic 16:52 6:01
67
Šmelikova Tereza SVKSlovakia 16:54 6:02
68
Sandstad Malin NORNorway 17:01 6:04
69
Sanguino Beatriz PORPortugal 17:04 6:05
70
Matejickova Lucia SVKSlovakia 17:10 6:07
71
Minati Alessandra ITAItaly 17:20 6:11
71
Defraigne Sandrine BELBelgium 17:20 6:11
73
Rulle Arta Renāte LATLatvia 17:31 6:15
74
Redzkova Viktoryia BLRBelarus 17:36 6:17
75
Perkins Emer IRLIreland 17:40 6:18
76
Indola Linda GERGermany 17:41 6:18
77
Bartkevičiūtė Akvilė LTULithuania 18:11 6:29
78
Kõivo Kristel ESTEstonia 18:23 6:33
79
Marques Joana PORPortugal 18:29 6:36
80
Haines Lucy GBRGreat Britain 18:48 6:42
81
Ozola Elīza LATLatvia 18:51 6:43
82
Himma Kristiina ESTEstonia 18:54 6:45
83
Alberinga Vilma LATLatvia 19:19 6:53
84
McCavana Eadaoin IRLIreland 19:31 6:58
85
Ates Serdem Merve TURTurkey 19:51 7:05
86
Tamas Denisa ROURomania 20:33 7:20
87
Jazersek Polona SLOSlovenia 21:12 7:34
88
Cidorikova Miriam SVKSlovakia 22:03 7:52
89
Rooba Kaisa ESTEstonia 22:45 8:07
90
Staģe Emīlija Anna LATLatvia 23:20 8:20
91
Habina Daiana Maria ROURomania 23:24 8:21
92
Celenk Edanur TURTurkey 24:23 8:42