Daugiadienės TAKAS
LTU, Šaukėnai, 2017-06-22

Rezultāti

Grupa DS

Trase 1 d. 5.0 km 15 KP, 2 d. 2.4 km 14 KP, 3 d. 5.2 km 18 KP, 4 d. 4.9 km 14 KP

Izvēlēties  summa  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta summa 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena
1
Žalimienė Reda LTUJaunystė OK, Klaipėda 2:20:18 40:27 (  1)12:44 (  1)44:01 (  1)43:06 (  5)
2
Noreikienė Diana LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:34:18 46:33 (  2)13:06 (  2)52:19 (  5)42:20 (  3)
3
Gembutaitė Sandra LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 2:41:40 49:05 (  5)13:49 (  5)51:38 (  3)47:08 (  8)
4
Mickuvienė Kristina LTUSakas OK, Vilnius 2:44:24 52:08 (  8)15:47 (15)56:15 (  9)40:14 (  1)
5
Turka Mārīte LATTaka TOK, Kuldiga 2:45:13 58:08 (12)15:01 (11)51:45 (  4)40:19 (  2)
6
Astrauskienė Lina LTUSakas OK, Vilnius 2:46:00 48:21 (  4)14:30 (  6)56:06 (  8)47:03 (  7)
7
Isajeva Anastasija LATStiga OK, BJC Jaunība, Daugavpils 2:56:56 51:17 (  6)14:33 (  8)1:02:02 (12)49:04 (  9)
8
Malyshka Tanya BLRBSU, Minsk 2:56:59 51:29 (  7)14:31 (  7)1:04:06 (13)46:53 (  6)
9
Liubinskienė Justina LTUO! Klaipėda, Klaipėda 3:05:29 47:33 (  3)13:10 (  3)1:06:38 (14)58:08 (14)
10
Preckailaitė Eglė LTUTakas OK, Kaunas 3:15:18 1:06:56 (14)15:02 (12)55:26 (  6)57:54 (13)
11
Yatskevich Olga BLRPeleng Vimpel, Minsk 3:19:04 55:41 (  9)15:21 (13)1:09:11 (15)58:51 (15)
12
Raugalaitė Simona LTUDainava OK, Alytus 3:30:27 1:16:12 (17)15:44 (14)1:00:45 (11)57:46 (12)
13
Astrauskienė Raimonda LTUSakas OK, Šiauliai 3:30:44 56:48 (11)13:45 (  4)1:13:56 (18)1:06:15 (18)
14
Valatkaitė Julija LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 3:33:15 1:14:04 (16)14:46 (  9)1:11:16 (16)53:09 (11)
15
Sergeeva Alexandra BLRTurlan, Minsk 3:39:49 1:03:58 (13)16:48 (16)1:15:11 (19)1:03:52 (17)
16
Nazaranka Nadzeya BLRTurlan, Minsk 4:01:04 1:09:46 (15)20:19 (19)1:27:52 (21)1:03:07 (16)
  Čaplikienė Rūta LTUTakas OK, Kaunas 2:45:47 1:19:31 (18)14:48 (10)1:11:28 (17)dsq
  Galitsyna Ekaterina RUSKorshunyata OK, Kaliningrad 2:51:02 1:21:09 (19)17:20 (17)dsq1:12:33 (20)
  Bogužinskienė Audra LTUMedeina OK, Kaunas 3:10:29 56:02 (10)dsq1:25:20 (20)49:07 (10)
  Petrevičienė Aistė LTUFortūna OK, Vilnius 4:23:39 1:31:20 (20)dsq1:31:24 (22)1:20:55 (21)
  Čėsnaitė Joana LTUKopa OK, Šilalės SM, Klaipėda 1:33:17 dnsdns50:54 (  2)42:23 (  4)
  Parfionava Volha BLRTurlan, Minsk 2:04:06 dnsdns57:43 (10)1:06:23 (19)
  Trapeznikava Tatsiana BLRPeleng Vumpel, Minsk 19:15 dns19:15 (18)dnsdns
  Janulynienė Eglė LTUJavonis OK, Šilalės SM, Šilalė 55:42 dnsdns55:42 (  7)dns
  Plyševskaja Kira LTUBūdakalnis OK, Vilnius   dnsdsqdnsdns