Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas estafetė
LTU, Saušilio miškas, 2017-09-02

Rezultāti

Grupas V16, V45

Trase 3.9 km 12 KP

VietaKomandaValstsGrupaLaiksEtapsUzvārds, vārdsEtapāPēc etapa
1Sakas OK LTUV451:34:10 1Petukas Arimantas31:03 (  3)31:03 (  3)
2Kvedaravičius Tadas32:41 (  5)1:03:44 (  2)
3Ambrazas Svajūnas30:26 (  2)1:34:10 (  1)
2Medeina OK LTUV451:39:55 1Gvildys Jonas Gediminas37:25 (  4)37:25 (  4)
2Ramoška Skirmantas31:56 (  3)1:09:21 (  3)
3Gipas Vytautas30:34 (  3)1:39:55 (  2)
3Vilniaus m. SC LTUV161:45:01 1Časas Adomas38:54 (  7)38:54 (  7)
2Lapinskas Ramojus32:41 (  5)1:11:35 (  5)
3Lapinskas Andojas33:26 (  4)1:45:01 (  3)
4Devyni OK LTUV451:45:04 1Ptašekas Julius41:15 (10)41:15 (10)
2Ptašekas Marius34:42 (  8)1:15:57 (  7)
3Jonauskas Genadijus29:07 (  1)1:45:04 (  4)
5Takas OK LTUV451:45:05 1Šegžda Donatas40:43 (  8)40:43 (  8)
2Grikšas Rolandas29:26 (  1)1:10:09 (  4)
3Žičkis Rolandas34:56 (  7)1:45:05 (  5)
17Ąžuolas OK LTUV161:47:13 1Velde Augusts28:57 (  1)28:57 (  1)
2Velde Reda34:38 (  7)1:03:35 (  1)
3Mikšys Eugenijus43:38 (11)1:47:13 (  6)
6Perkūnas OK LTUV451:47:27 1Totoris Valentas40:49 (  9)40:49 (  9)
2Časas Ramūnas32:00 (  4)1:12:49 (  6)
3Pečiūra Darius34:38 (  6)1:47:27 (  7)
7Šilas OK LTUV451:57:49 1Radzivonas Zenonas31:01 (  2)31:01 (  2)
2Deltuva Audronis45:08 (10)1:16:09 (  8)
3Mockus Pranas41:40 (  9)1:57:49 (  8)
8Jaunystė OK 2 LTUV452:11:08 1Vaičius Kęstutis38:19 (  5)38:19 (  5)
2Tilvikas Edmundas58:14 (17)1:36:33 (10)
3Virpša Rolandas34:35 (  5)2:11:08 (  9)
9Takas OK LTUV452:15:49 1Žilovas Devis38:42 (  6)38:42 (  6)
2Pikturna Algirdas54:19 (14)1:33:01 (  9)
3Skučas Vilius42:48 (10)2:15:49 (10)
10SM Gaja 2 LTUV162:18:04 1Šegžda Arnas49:20 (14)49:20 (14)
2Blažys Gvidas53:06 (13)1:42:26 (15)
3Šaltenis Gustas35:38 (  8)2:18:04 (11)
11Jaunystė OK LTUV452:31:13 1Drakšas Remigijus54:26 (17)54:26 (17)
2Pašakinskas Romualdas42:08 (  9)1:36:34 (11)
3Piatkovskis Ruslanas54:39 (15)2:31:13 (12)
12Devyni OK LTUV452:32:35 1Mikolavičius Gintaras42:43 (12)42:43 (12)
2Navalinskas Tomas55:28 (16)1:38:11 (12)
3Zlatkus Ričardas54:24 (14)2:32:35 (13)
13SM Gaja LTUV162:36:02 1Valavičius Benas49:29 (15)49:29 (15)
2Šelkovskis Titas52:48 (12)1:42:17 (14)
3Čereška Andrius53:45 (13)2:36:02 (14)
14Panevėžio KKSC LTUV162:37:01 1Jaloveckas Pijus1:13:32 (18)1:13:32 (18)
2Šinkevičius Dovydas31:38 (  2)1:45:10 (16)
3Markevičius Simas51:51 (12)2:37:01 (15)
15Vilniaus m. SC 2 LTUV162:37:04 1Traubas Adomas47:04 (13)47:04 (13)
2Viliūnas Gediminas55:12 (15)1:42:16 (13)
3Uktveris Marius54:48 (16)2:37:04 (16)
16Šiaulių JTC LTUV162:59:11 1Jaseliūnas Kajus42:36 (11)42:36 (11)
2Navickas Nojus1:02:37 (18)1:45:13 (17)
3Katarskis Arnas1:13:58 (17)2:59:11 (17)
 Plungės SRC LTUV16dsq 1Jurevičius Gediminas1:13:33 (19)1:13:33 (19)
 Šilas OK LTUV45dsq 1Maciulevičius Gintaras50:16 (16)50:16 (16)
2Mickevičius Ovidijus1:08:38 (19)1:58:54 (18)
 O! Klaipėda LTUV16dsq 1Denisovas Domantas1:13:36 (20)1:13:36 (20)
2Riauka Simonas46:52 (11)2:00:28 (19)
3Vaitkutė Erikadnfdnf
 Versmė OK, Plungės SRC LTUV16dsq 1Perminas Darius1:13:41 (21)1:13:41 (21)
2Lakačiauskas Deividasdsqdsq
3Preibytė Valdonėdsqdsq