Baltic junior cup relay
SWE, Immeln, 2017-10-21

Rezultāti

Grupa X

Trase 1 etapi 4.8 km; 2 etapi 4.8 km; 3 etapi 4.1 km; 4 etapi 4.1 km; 5 etapi 5.4 km; 6 etapi 6.2 km

VietaKomandaValstsLaiksEtaps Uzvārds, vārdsEtapāPēc etapa
1
Southern Sweden 2 SWE2:25:39 1Harden Simon26:53 (  1)26:53 (  1)
2Wahlbom Ellen36:38 (  4)36:38 (  4)
3Omelchenko Maxim25:40 (  1)52:33 (  1)
4Lindblom Agnes36:20 (10)1:12:58 (  7)
5Josefsson Elise26:50 (  3)1:39:48 (  3)
6Wikström Simon45:51 (  2)2:25:39 (  1)
2
Småland SWE2:27:25 1Auselius Emil27:27 (  5)27:27 (  5)
2Sundblad Fanny36:29 (  3)36:29 (  3)
3Hertin Joar25:45 (  2)53:12 (  3)
4Lundgren Alicia35:38 (  8)1:12:07 (  6)
5Björnlinger Sophia26:19 (  2)1:38:26 (  1)
6Lundgren Lukas48:59 (  8)2:27:25 (  2)
3
Southern Sweden SWE2:27:26 1Johansson Oscar28:03 (  8)28:03 (  8)
2Nilsson Irmalinn38:22 (12)38:22 (12)
3Kronkvist Albin27:50 (  4)55:53 (  4)
4Berglin Ebba32:18 (  2)1:10:40 (  2)
5Carlsson Myrra28:55 (  4)1:39:35 (  2)
6Andersson Ola47:51 (  6)2:27:26 (  3)
4
Poland POL2:30:54 1Kuca Kacper27:19 (  2)27:19 (  2)
2Cych Agnieszka36:28 (  2)36:28 (  2)
3Rzeńca Piotr25:51 (  3)53:10 (  2)
4Mazurek Agnieszka36:49 (11)1:13:17 (  9)
5Gorczyca Maria29:25 (  5)1:42:42 (  5)
6Pryjma Fryderyk48:12 (  7)2:30:54 (  4)
5
Southern Sweden 3 SWE2:33:43 1Pettersson Emil27:29 (  6)27:29 (  6)
2Wildheim Elvira38:36 (13)38:36 (13)
3Persson Albin31:22 (11)58:51 (  6)
4Lager Lovisa32:41 (  3)1:11:17 (  3)
5Josefsson Sofie31:20 (  6)1:42:37 (  4)
6Grip Nils Hammaräng51:06 (12)2:33:43 (  5)
6
Finnish Swedish OF 2 FIN2:34:39 1Talja Eljas36:03 (22)36:03 (22)
2Donner Janina36:42 (  5)36:42 (  5)
3Jansson Emil29:29 (  7)1:05:32 (15)
4Lindgren Hanna34:41 (  5)1:11:23 (  4)
5Cederberg Ida Marie37:09 (11)1:48:32 (  7)
6Sevelius Emil46:07 (  4)2:34:39 (  6)
7
Småland 2 SWE2:35:38 1Olsson Gustav31:33 (12)31:33 (12)
2Holmkvist Johansson Hilda38:57 (14)38:57 (14)
3Lundberg Linus28:51 (  6)1:00:24 (  9)
4Ling Emma29:40 (  1)1:08:37 (  1)
5Svensson Elin43:19 (18)1:51:56 (  9)
6Trofast Filip43:42 (  1)2:35:38 (  7)
8
Finnish Swedish OF FIN2:35:41 1Donner Jonny29:12 (  9)29:12 (  9)
2Strandvall Amanda36:09 (  1)36:09 (  1)
3Salo Kristian34:32 (22)1:03:44 (10)
4Laurén Jill45:49 (26)1:21:58 (16)
5Nymalm Amy23:04 (  1)1:45:02 (  6)
6Ray Jonathan50:39 (10)2:35:41 (  8)
9
Finnish Swedish OF 3 FIN2:40:44 1Johansson Emil35:43 (18)35:43 (18)
2Koli Helmi36:48 (  6)36:48 (  6)
3Virtala Alex30:12 (  9)1:05:55 (16)
4Mårtenson Lydia35:04 (  6)1:11:52 (  5)
5Myrskog Ellen43:01 (17)1:54:53 (11)
6Af Hällström Fabian45:51 (  2)2:40:44 (  9)
10
Lithuania LTU2:41:33 1Bazelis Romas32:22 (13)32:22 (13)
2Traubaitė Judita40:45 (17)40:45 (17)
3Barauskas Rokas31:49 (13)1:04:11 (11)
4Liegutė Ugnė33:59 (  4)1:14:44 (10)
5Rutkauskaitė Kastė37:23 (12)1:52:07 (10)
6Germanavičius Pranas49:26 (  9)2:41:33 (10)
11
Latvia LAT2:42:48 1Caune Ilgvars27:25 (  4)27:25 (  4)
2Alberinga Vilma37:17 (11)37:17 (11)
3Alberings Pauls28:50 (  5)56:15 (  5)
4Suta Anna Emīlija35:51 (  9)1:13:08 (  8)
5Freimane Anna Eleonora42:57 (16)1:56:05 (13)
6Upītis Uldis46:43 (  5)2:42:48 (11)
12
Estonia EST2:48:51 1Rõõm Andres31:03 (11)31:03 (11)
2Telgma Teele37:04 (  9)37:04 (  9)
3Pritsik Sander33:49 (21)1:04:52 (13)
4Kõrvel Lorely39:24 (14)1:16:28 (12)
5Raudkepp Emily35:18 (  9)1:51:46 (  8)
6Kütt Oliver57:05 (18)2:48:51 (12)
13
Southern Sweden 4 SWE2:50:44 1Halvarsson Axel27:59 (  7)27:59 (  7)
2Axelsson Hilda39:22 (15)39:22 (15)
3Orrhed Axel31:01 (10)59:00 (  7)
4Weiden Lovisa35:37 (  7)1:14:59 (11)
5Jensen Ebba41:17 (15)1:56:16 (14)
6Johansson Tim54:28 (16)2:50:44 (13)
14
Lithuania 2 LTU2:52:32 1Zaliauskas Povilas35:43 (18)35:43 (18)
2Sušinskaitė Miglė40:44 (16)40:44 (16)
3Lapinskas Andojas33:16 (18)1:08:59 (20)
4Skaisgirytė Justė40:16 (17)1:21:00 (15)
5Bartkevičiūtė Akvilė37:45 (13)1:58:45 (15)
6Nenartavičius Kęstutis53:47 (15)2:52:32 (14)
15
Estonia 2 EST2:54:59 1Vesilind Kaarel30:56 (10)30:56 (10)
2Kõivo Kristel36:50 (  7)36:50 (  7)
3Künnapas Kustu33:38 (20)1:04:34 (12)
4Laanoja Johanna39:38 (16)1:16:28 (12)
5Tammemäe Marie47:33 (20)2:04:01 (18)
6Pähn Lauri50:58 (11)2:54:59 (15)
16
Lithuania 4 LTU2:58:28 1Repšys Adomas35:47 (20)35:47 (20)
2Drazdauskaitė Viktorija37:06 (10)37:06 (10)
3Časas Adomas32:40 (15)1:08:27 (18)
4Girinskytė Malvina42:56 (23)1:20:02 (14)
5Gineikaitė Ugnė46:12 (19)2:06:14 (19)
6Tamošaitis Simonas52:14 (13)2:58:28 (16)
17
Lithuania 3 LTU3:01:03 1Šulčys Kasparas36:13 (24)36:13 (24)
2Urbonavičiūtė Ema42:30 (22)42:30 (22)
3Kaušakys Dovydas30:06 (  8)1:06:19 (17)
4Skaisgirytė Austė40:53 (21)1:23:23 (21)
5Motiejūnaitė Deimantė32:24 (  7)1:55:47 (12)
6Dulius Dominykas1:05:16 (21)3:01:03 (17)
18
Finnish Swedish OF 4 FIN3:02:06 1Reijonen Oskari36:44 (26)36:44 (26)
2Virtala Jenny43:47 (25)43:47 (25)
3Johansson Eelis36:23 (24)1:13:07 (26)
4Hansén Amanda39:25 (15)1:23:12 (20)
5Donner Isabel39:37 (14)2:02:49 (17)
6Stubb Hannes59:17 (19)3:02:06 (18)
19
Latvia 2 LAT3:04:41 1Bruners Kristaps33:10 (16)33:10 (16)
2Skopāne Elīna43:45 (24)43:45 (24)
3Gailis Rihards36:28 (25)1:09:38 (22)
4Berķe Kristīne40:27 (18)1:24:12 (22)
5Savicua Lauza35:09 (  8)1:59:21 (16)
6Slikšjānis Matīss1:05:20 (22)3:04:41 (19)
20
Latvia 3 LAT3:17:49 1Kokorēvičs Renārs33:09 (15)33:09 (15)
2Rulle Arta Renāte42:20 (20)42:20 (20)
3Neimanis Kārlis32:00 (14)1:05:09 (14)
4Lazdāne Taiga40:27 (18)1:22:47 (18)
5Katlapa Elīza1:01:39 (26)2:24:26 (24)
6Ustinovs Edgars53:23 (14)3:17:49 (20)
21
Southern Sweden 5 SWE3:20:24 1Bengtsson Filip27:21 (  3)27:21 (  3)
2Palm Sofia42:22 (21)42:22 (21)
3Moberg Jacob31:39 (12)59:00 (  7)
4Johannesson Hanna42:59 (24)1:25:21 (23)
5Jinnemo Marie49:06 (22)2:14:27 (22)
6Katvala Lucas1:05:57 (23)3:20:24 (21)
22
Lithuania 5 LTU3:22:25 1Gradauskas Vytautas36:39 (25)36:39 (25)
2Stančiūtė Kotryna43:42 (23)43:42 (23)
3Lapinskas Ramojus33:10 (17)1:09:49 (23)
4Tirlikaitė Gabrielė39:21 (13)1:23:03 (19)
5Duliūtė Rugilė49:33 (23)2:12:36 (21)
6Saulėnas Paulius1:09:49 (27)3:22:25 (22)
23
Poland 3 POL3:22:44 1Bartos Grzegorz36:50 (27)36:50 (27)
2Polewka Aleksandra50:31 (26)50:31 (26)
3Nowak Michal46:29 (30)1:23:19 (28)
4Pogoda Kinga39:16 (12)1:29:47 (24)
5Pabich Maria51:33 (24)2:21:20 (23)
6Pabich Tomasz1:01:24 (20)3:22:44 (23)
24
Latvia 4 LAT3:33:29 1Sarksņa Andris35:41 (17)35:41 (17)
2Alksne Paula Līga56:43 (28)56:43 (28)
3Ciglis Nils36:36 (26)1:12:17 (24)
4Stabiņa Zanda40:29 (20)1:37:12 (27)
5Ivanovska Jana Marta48:09 (21)2:25:21 (25)
6Reneslācis Valters1:08:08 (24)3:33:29 (24)
25
Poland 2 POL3:39:10 1Deredos Bruno45:52 (30)45:52 (30)
2Block Amelia40:47 (18)40:47 (18)
3Słomczyński Ignacy38:46 (27)1:24:38 (29)
4Krempińska Julia41:14 (22)1:22:01 (17)
5Gielec Zuzanna1:05:57 (28)2:30:35 (27)
6Byrczek Jan1:08:35 (25)3:39:10 (25)
26
Latvia 5 LAT3:39:18 1Poikāns Ansis35:51 (21)35:51 (21)
2Zagorska Alise52:32 (27)52:32 (27)
3Ģērmanis Emīls44:05 (29)1:19:56 (27)
4Apsīte Arleta44:38 (25)1:37:10 (26)
5Dzalba Sabīne52:32 (25)2:29:42 (26)
6Kaļva Kalvis1:09:36 (26)3:39:18 (26)
  Finnish Swedish OF 5 FINdsq 1Udell Robin39:40 (29)39:40 (29)
2Myrskog Linnea37:03 (  8)37:03 (  8)
3Lemström Karl emil33:07 (16)1:12:47 (25)
4Isoniemi Sandra57:21 (27)1:34:24 (25)
5Torrkulla Matilda36:13 (10)2:10:37 (20)
6Holmgren Benjamindnf 
  Estonia 3 ESTdsq 1Eensaar Kiur Erik37:11 (28)37:11 (28)
2Talts Siiridnf 
3Maripuu Martin Erik42:17 (28) 
4Laanejõe Anita1:16:07 (28) 
5Blehner Marie Anna1:02:10 (27) 
6Zernant Kaarel Hendrik55:36 (17) 
  Småland 3 SWEdsq 1Svahn Oscar36:12 (23)36:12 (23)
2Olsson Lisa42:18 (19)42:18 (19)
3Svahn Simon33:19 (19)1:09:31 (21)
  Estonia 4 ESTdsq 1Treier Alex33:07 (14)33:07 (14)
2Pahhomenkova Anastasija1:10:24 (29)1:10:24 (29)
3Kepler Aleksander35:35 (23)1:08:42 (19)