EYOC sprint + long
SVK, Banska Bystrica, 2017-06-30

Rezultāti

Grupa W16

Trase 2.2 km 12 KP

Izvēlēties  sprint  long  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Laiks min/km
1
Gardonyi Dora Csilla HUNHungary 12:01 5:27
2
Pena Nerea Gonzalez ESPSpain 12:34 5:42
3
Haapala Ida FINFinland 12:53 5:51
4
Petrova Yasna BULBulgaria 13:13 6:00
5
Mattila Elisa FINFinland 13:20 6:03
6
Aegler Nora SUISwitzerland 13:21 6:04
7
Meister Annick SUISwitzerland 13:32 6:09
8
Gydesen Hedvig Valbjorn DENDenmark 13:40 6:12
9
Romane Lesquer FRAFrance 13:43 6:14
10
Lucie Lataste FRAFrance 13:46 6:15
11
Campbell Eilidh GBRGreat Britain 13:49 6:16
12
Caune Agnija LATLatvia 13:53 6:18
13
Liegutė Ugnė LTULithuania 13:56 6:19
14
Tsyvilska Feia UKRUkraine 13:58 6:20
15
Boglarka Czako HUNHungary 13:59 6:21
15
Määttänen Maria FINFinland 13:59 6:21
17
Georgieva Niya BULBulgaria 14:05 6:24
18
Havlikova Ema SVKSlovakia 14:08 6:25
19
Dyaksova Evangelina BULBulgaria 14:09 6:25
20
Kaae nielsen Alberte DENDenmark 14:10 6:26
21
Mazurek Agnieszka POLPoland 14:11 6:26
22
Lazareva Aleksandra RUSRussia 14:12 6:27
23
Hotz Sanna SUISwitzerland 14:15 6:28
24
Petra Kishanti HUNHungary 14:21 6:31
25
Kastner Maya AUTAustria 14:24 6:32
26
Trokhymchuk Yuliia UKRUkraine 14:27 6:34
26
Blazkova Katerina CZECzech Republic 14:27 6:34
28
Branco Joana Filipa Rocha PORPortugal 14:29 6:34
29
Brunere Kristīne LATLatvia 14:37 6:38
30
Chrastova Tereza CZECzech Republic 14:38 6:39
31
Buchberger Lina GERGermany 14:44 6:41
32
Chiusole Vera ITAItaly 14:49 6:44
33
Block Amelia POLPoland 14:51 6:44
34
Pacheco Ana Goncalves PORPortugal 14:53 6:45
35
Bernardino Lucia Misas ESPSpain 14:55 6:46
36
Riazanova Olesia RUSRussia 14:58 6:48
37
Poulsen Nanna Lysemose DENDenmark 15:01 6:49
38
Simeonova Eva BULBulgaria 15:03 6:50
39
Rita Tiefenboeck AUTAustria 15:05 6:51
40
Zullig Sarina SUISwitzerland 15:08 6:52
41
Trēziņa Aija Denija LATLatvia 15:11 6:54
42
Hertel Katrin GERGermany 15:12 6:54
43
Anna Pradel ITAItaly 15:13 6:54
44
Gielec Zuzanna POLPoland 15:16 6:56
45
Weissova Åubka SVKSlovakia 15:20 6:58
46
Annarita Scalzotto ITAItaly 15:22 6:59
46
Dora Zeiner AUTAustria 15:22 6:59
48
Smelikova Dorota SVKSlovakia 15:23 6:59
48
Lahdenpera Melina FINFinland 15:23 6:59
50
Laanoja Johanna ESTEstonia 15:24 6:59
51
Kato Keuppens BELBelgium 15:26 7:00
52
Mero Dominika HUNHungary 15:27 7:01
53
Sopova Nina RUSRussia 15:32 7:03
54
Suta Anna Emīlija LATLatvia 15:34 7:04
55
Maier Marie AUTAustria 15:41 7:07
56
Skaisgirytė Justė LTULithuania 15:48 7:10
57
Myroniuk Alina UKRUkraine 16:03 7:17
57
Krempińska Julia POLPoland 16:03 7:17
59
Icyer Emine TURTurkey 16:05 7:18
60
Martin tes Raquel Marquez ESPSpain 16:06 7:19
61
Galateanu Daria Ioana ROURomania 16:15 7:23
62
Skučaitė Ugnė LTULithuania 16:17 7:24
63
Kochova Anna CZECzech Republic 16:22 7:26
64
Pauly Lilou FRAFrance 16:24 7:27
65
Teca Alina ROURomania 17:00 7:43
66
Schikora Ines GERGermany 17:12 7:49
67
Laanejõe Anita ESTEstonia 17:13 7:49
68
Ciric Lenka SRBSerbia 17:14 7:49
69
Dolejsi Katerina CZECzech Republic 17:15 7:50
70
Talts Siiri ESTEstonia 17:20 7:52
71
Krauchanka Karyna BLRBelarus 17:24 7:54
72
Cernicharo Ana Defez ESPSpain 17:36 7:59
73
Judit Divin ROURomania 17:53 8:07
74
Skaisgirytė Austė LTULithuania 18:16 8:18
75
Yilmaz Yaren TURTurkey 18:20 8:19
75
Miklusova Tamara SVKSlovakia 18:20 8:19
77
Hertel Jasmin GERGermany 18:27 8:23
78
Donaghy Cliodhna IRLIreland 18:48 8:32
79
Surkova Polina UKRUkraine 19:20 8:47
80
Bozkurt Tuana TURTurkey 19:25 8:49
81
Collins Rachel IRLIreland 19:44 8:58
82
Bregensoe Celina DENDenmark 19:50 9:00
83
Zavrl Zala SLOSlovenia 20:04 9:07
84
O Sullivan Aoife IRLIreland 21:09 9:36
85
Ghit Denisa ROURomania 24:04 10:56
86
Altinci Melisa TURTurkey 29:40 13:29
  Klementyeva Anna RUSRussia dsq  
  Toussaint Perrine FRAFrance dsq  
  Kõrvel Lorely ESTEstonia dsq  
  Dzichkouskaya Alesia BLRBelarus dsq  
  Vankevich Darya BLRBelarus dsq  
  Defraigne Laurence BELBelgium dsq