SM Gaja sprinto taurė
LTU, Kaunas, 2018-11-11

Rezultāti

Grupa M14

Trase 1 d. 2.1 km 17 KP, 2 d. 2.2 km 15 KP, 3 d. 2.9 km 14 KP, 4 d. 1.9 km 15 KP, 5 d. 3.2 km 15 KP

Izvēlēties  summa  Laisvės alėja  Dainavos parkas  PC "Molas"  Čečėnijos aikštė  Žaliakalnis  

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta summa Laisvės alėja Dainavos parkas PC "Molas" Čečėnijos aikštė Žaliakalnis
1
Davidavičiūtė Neda LTUSM Gaja 70 1:09:13 1819:26 (  1)1813:46 (  1)dns 1813:48 (  1)1622:13 (  2)
2
Ziaziulytė Goda LTUPerkūnas OK 66 1:07:22 1619:55 (  2)1614:06 (  2)1818:10 (  1)1615:11 (  2)1027:12 (  6)
3
Džiaugytė Greta LTUSM Gaja 54 1:22:44 1222:00 (  4)1415:22 (  3)1421:44 (  3)1019:25 (  6)1423:38 (  3)
4
Tėvelytė Eidvilė LTUO! Klaipėda 47 1:27:20 1122:43 (  5)1016:28 (  6)1122:40 (  5)1416:02 (  3)1125:55 (  5)
5
Dainytė Rugilė LTUSM Gaja 45 1:28:15 923:00 (  7)1115:57 (  5)1620:48 (  2)819:46 (  8)928:30 (  7)
6
Skundaitė Augustė LTUSM Gaja 41 1:27:19 525:48 (11)1215:40 (  4)1221:50 (  4)dsq 1224:01 (  4)
7
Baltrušaitytė Rusnė LTUO! Klaipėda 35 55:16 1420:50 (  3)916:37 (  7)dns 1217:49 (  4)dns 
8
Zasčiurinskaitė Elada LTUSM Gaja 35 1:23:38 823:27 (  8)817:14 (  8)1023:17 (  6)919:40 (  7)dns 
9
Mikšėnaitė Ugnė LTUSM Gaja 31 1:40:12 624:37 (10)dns 825:58 (  8)1118:58 (  5)630:39 (10)
10
Gerasimovaitė Viktorija LTUSM Gaja 28 1:38:31 134:19 (16)519:17 (11)925:11 (  7)723:52 (  9)730:11 (  9)
11
Sapižovaitė Skaiva LTUSM Gaja 21 1:22:25 724:21 (  9)dns 628:51 (10)dsq 829:13 (  8)
12
Vaškytė Ugnė LTUSM Gaja 21 1:55:29 dns 619:06 (10)530:05 (11)628:28 (10)437:50 (12)
13
Gabreliūnaitė Ugnė LTUOriens OK 18 21:13 dns dns dns dns 1821:13 (  1)
14
Korolytė Emilė LTUSM Gaja 14 2:02:35 131:30 (15)421:45 (12)434:03 (12)dns 535:17 (11)
15
Šelkovskytė Viltė LTUSM Gaja 10 22:50 1022:50 (  6)dns dns dns dns 
16
Vaitkunskaitė Smiltė LTUSM Gaja 10 1:05:57 dsq dns 726:27 (  9)dns 339:30 (13)
17
Denisovaitė Rugilė LTUO! Klaipėda 7 18:30 dns 718:30 (  9)dns dns dns 
18
Gegužytė Emilija LTUAlytaus SRC 4 27:52 427:52 (12)dns dns dns dns 
19
Jasionytė Aurėja LTUAlytaus SRC 3 21:57 dns 321:57 (13)dns dns dns 
20
Smilgiūtė Kamilė LTUĄžuolas OK 3 28:56 328:56 (13)dns dns dns dns 
21
Lukšytė Joana LTUSasnava 3 1:04:24 137:20 (18)227:04 (14)dns dns dns 
22
Čistovaitė Elzė LTUSM Gaja 2 29:29 229:29 (14)dns dns dns dns 
23
Juškevičiūtė Goda LTUSM Gaja 1 36:36 136:36 (17)dns dns dns dns 
24
Azaravičiūtė Enrika LTUAlytaus SRC 1 48:15 dns 148:15 (15)dns dns dns 
25
Kočunovaitė Gabija LTUSM Gaja 1 55:03 155:03 (19)dns dns dns dns 
26
Beliauskaitė Justina LTUSM Gaja 1 59:05 159:05 (20)dns dns dns dns 
27
Švabaitė Karolina LTUSasnava 1 1:01:51 dns 11:01:51 (16)dns dns dns 
28
Ručytė Vaida LTUAlytaus SRC 1 1:15:48 11:15:48 (21)dns dns dns dns 
29
Belevičiūtė Austėja LTUSM Gaja     dsq dns dns dns dns 
29
Kevėnaitė Agilė LTUOriens OK     dns dns dns dns dsq