Lietuvos mokyklų žaidynės
LTU, Marijampolė, 2019-05-23

Rezultāti

Grupa M

KomandaDalībnieks
vietanosaukumsvalsts Laiks Uzvārds, vārds grupa Laiks
1Palemono gimnazija, Kaunas LTU 58:28 Skučaitė UgnėM5 13:56 (  1)
Deveikytė BenediktaM3 14:17 (  2)
Babenskaitė NidaM2 14:56 (  1)
Dementavičiūtė AistėM4 15:19 (  4)
Dovidavičiūtė LukaM1 16:25 (  3)
2Didždvario gimnazija, Šiauliai LTU 1:00:05 Kotlova MartinaM1 13:44 (  2)
Micevičiūtė AustėjaM4 14:44 (  1)
Gapšytė IevaM2 15:33 (  2)
Jatulytė AustėjaM3 16:04 (  4)
3M. Valančiaus gimnazija, Žemaičių Kalvarija LTU 1:03:33 Vilniūtė SaulėM1 13:15 (  1)
Preibytė ValdonėM3 16:05 (  5)
Žvirzdinaitė VikaM2 16:08 (  3)
Preibytė MonikaM4 18:05 (  6)
Stongvilaitė OksanaM5 27:36 (  5)
4Vilniaus licėjus LTU 1:06:03 Karlonaitė LauraM3 14:11 (  1)
Karlonaitė BeatričėM4 14:55 (  2)
Lukauskaitė RūtaM1 18:09 (  4)
Baikauskaitė ViktorijaM2 18:48 (  6)
Ivaškaitė EmilijaM5 dsq
5Rygiškių Jono gimnazija, Marijampolė LTU 1:13:02 Lukšytė JuditaM2 16:45 (  4)
Tulickaitė VaivaM3 16:53 (  6)
Rauluševičiūtė AgnėM4 17:29 (  5)
Balaikaitė VasarėM5 21:55 (  4)
Stagniūnaitė AistėM1 dsq
6Panevėžio 5-oji gimnazija LTU 1:21:29 Kriščiūnaitė JustinaM4 15:00 (  3)
Matelytė Morta MarijaM2 17:23 (  5)
Gailevičiūtė GretaM5 19:32 (  3)
Barisevičiūtė JustinaM3 29:34 (11)
Čižauskaitė AgotaM1 dsq
7Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava LTU 1:55:50 Kriukaitė GintautėM3 15:37 (  3)
Jasūdaitė KarinaM1 28:09 (  8)
Antanaitytė KornelijaM4 30:30 (  9)
Antanaitytė RugilėM5 41:34 (  6)
8Suginčių pagrindinė mokykla, Molėtų r. LTU 3:58:26 Šeikytė KamilėM3 33:32 (13)
Armanavičiūtė RasaM5 44:54 (  7)
Petrauskaitė GiedrėM1 1:17:30 (  9)
Gaidytė IndrėM2 1:22:30 (14)
Gaidytė ErnestaM4 1:22:31 (13)
9Panemunės progimnazija, Alytus LTU 1:05:45 Gegužytė EmilijaM4 18:47 (  7)
Azaravičiūtė VikaM3 22:36 (  7)
Jasionytė AurėjaM2 24:22 (  8)
Azaravičiūtė EnrikaM1 dsq
10Stanislovo Biržiškio gimnazija, Pajūris LTU 1:12:53 Pociūtė EmilijaM2 18:55 (  7)
Bliudžiūtė GabijaM1 19:04 (  5)
Dikčiūtė EmilijaM3 34:54 (14)
Laurinaitytė OrintaM4 dsq
11Vydūno gimnazija, Klaipėda LTU 1:13:04 Denisovaitė RugilėM5 18:01 (  2)
Šikšniūtė RobertaM3 23:58 (  8)
Adomauskaitė AistėM2 31:05 (11)
Poškaitė LiepaM4 dsq
Tarvydaitė LinaraM1 dsq
12Kaštonų pagrindinė mokykla, Biržai LTU 1:22:58 Sprincenaitė EditaM4 26:47 (  8)
Vismantaitė KamilėM1 26:48 (  6)
Kirkliauskaitė LivetaM3 29:23 (10)
Matulionytė OrintaM2 dsq
Pučetaitė IngaM5 dsq
13Viekšnių gimnazija, Mažeikių r. LTU 1:34:12 Kulvinskaitė LivijaM2 25:21 (10)
Pleškytė KlaudijaM1 27:28 (  7)
Jaruševičiūtė BrigitaM3 41:23 (15)
Rekašiūtė GretaM4 dsq
Turauskaitė DainoraM5 dsq
14Ąžuolo gimnazija, Varėna LTU 1:47:33 Lingaitė AugustėM3 26:44 (  9)
Averkaitė MiglėM2 31:24 (12)
Markevičiūtė KotrynaM4 49:25 (10)
Kasperaitė GabrielėM1 dsq
Zemenskaitė SimonaM5 dsq
15Kyviškių pagrindinė mokykla, Vilniaus r. LTU 56:43 Jakutovič DominykaM2 24:55 (  9)
Sudnikevič EvelinaM3 31:48 (12)
Pavtel GabrielaM1 dsq
Stankevičiūtė EmilijaM5 dsq
Zachaževska AleksandraM4 dsq
16Atžalyno progimnazija, Širvintos LTU 2:03:48 Bakšanskytė ModestaM2 55:06 (13)
Bendorytė FaustaM4 1:08:42 (11)
Pučinskaitė KarolinaM3 dsq
Mikalajūnaitė UrtėM1 dsq
Ivanauskaitė AustėjaM5 dsq
17Saulės progimnazija, Kybartai LTU 2:11:04 Maceikaitė KamilijaM3 51:34 (16)
Vaičaitytė BarboraM4 1:19:30 (12)
Maceikaitė AndrėjaM2 dsq
Mikalainytė GiedrėM1 dsq
Skelkytė JustėM5 dsq
18Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, Šalčininkai LTU 1:01:52 Malinovskaja GabrielaM3 1:01:52 (17)
Simanovičiūtė SabrinaM5 dsq
Omarolieva KarolinaM4 dsq
Veligoraitė AurelijaM2 dsq
Boris EvelinaM1 dsq