Lietuvos taurė, Lithuanian cup
LTU, Juodkrantė, 2019-10-12

Rezultāti

Grupas H55, H60

Trase 1 d. 5.3 km 12 KP, 2 d. 4.7 km 18 KP

Izvēlēties  summa  1 diena  2 diena  

VietaGrupaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta summa 1 diena 2 diena
1H55Rudis Algimantas LTUSaulė OK, Vilnius 1:18:48 45:24 (  2)33:24 (  1)
2H60Ziaziulia Ivanas LTUSaulė OK, Vilnius 1:20:06 46:09 (  7)33:57 (  3)
3H55Valiūnas Jurgis LTUSaulė OK, Vilnius 1:20:24 46:54 (  8)33:30 (  2)
4H55Dude Guntis LATSprīdītis TSK, Augstkalne 1:21:12 45:44 (  3)35:28 (  7)
5H60Abramikas Kęstutis LTUSaulė OK, Vilnius 1:22:50 46:08 (  5)36:42 (  8)
6H60Jovaišas Rimas LTUDainava OK, Alytus 1:26:20 46:08 (  5)40:12 (14)
7H55Paužas Antanas LTUDainava OK, Alytus 1:26:39 51:17 (12)35:22 (  6)
8H55Mikolavičius Gintaras LTUDevyni OK, Vilnius 1:27:46 53:11 (17)34:35 (  4)
9H60Mamis Ģirts LATMona Tukums, Tukums 1:27:53 50:10 (  9)37:43 (  9)
10H60Mikšys Eugenijus LTUŠilalės SM, Šilalė 1:30:25 50:40 (10)39:45 (13)
11H55Gvildys Jonas Gediminas LTUMedeina OK, Kaunas 1:30:29 52:32 (16)37:57 (11)
12H60Ptašekas Marius LTUDevyni OK, Vilnius 1:33:32 50:40 (10)42:52 (17)
13H60Krylov Boris RUSPrincip, Kaliningrad 1:34:16 53:53 (19)40:23 (15)
14H55Melaika Dainius LTUOriens OK, Panevėžys 1:34:19 56:33 (23)37:46 (10)
15H55Cicėnas Rimantas LTUOriens OK, Panevėžys 1:34:33 55:13 (21)39:20 (12)
16H60Trydzenski Henadzi BLRPeleng-Vimpel, Minsk 1:34:49 51:52 (14)42:57 (18)
17H55Radzivonas Zenonas LTUŠilas OK, Kaunas 1:37:27 53:42 (18)43:45 (19)
17H60Karnavičius Jurgis LTUSaulė OK, Vilnius 1:37:27 52:11 (15)45:16 (23)
19H55Pikturna Algirdas LTUTakas OK, Kaunas 1:39:29 54:40 (20)44:49 (22)
20H55Serva Rimantas LTUOriens OK, Panevėžys 1:43:01 56:29 (22)46:32 (25)
21H60Levichev Aleksandr RUSVeresk SPB, Peterburg 1:43:18 1:00:30 (25)42:48 (16)
22H55Bikelis Vytautas LTULabirintas OK, Vilnius 1:45:48 59:37 (24)46:11 (24)
23H60Gavėnas Gintaras LTURudamina OK, Vilnius 1:50:04 1:02:43 (27)47:21 (26)
24H55Laev Urmas ESTSK Mercury, Tallinn 1:51:11 1:03:49 (28)47:22 (27)
25H55Saldžiūnas Zenonas LTUDevyni OK, Vilnius 1:52:17 1:07:42 (30)44:35 (21)
26H60Baleišis Kęstutis LTUDevyni OK, Vilnius 1:53:07 1:02:14 (26)50:53 (30)
27H55Makarevich Iosif BLRKamerton, Minsk 1:58:36 1:07:34 (29)51:02 (31)
28H60Ūsas Gintautas LTUJavonis OK, Marijampolė 2:01:32 1:13:24 (33)48:08 (28)
29H60Movko Sergei RUSAzymut 45 Gdynia, Kaliningrad 2:06:51 1:10:13 (31)56:38 (33)
30H55Kvietkus Gintautas LTUSaulė OK, Vilnius 2:10:22 1:10:50 (32)59:32 (34)
31H60Maroz Ivan BLRKamerton, Minsk 2:14:02 1:20:12 (34)53:50 (32)
32H55Tilvikas Edmundas LTUJaunystė OK, Klaipėda 2:18:40 1:28:09 (36)50:31 (29)
33H60Miroshnichenko Viktor RUSOK Kaliningrad, Kaliningrad 2:31:17 1:26:03 (35)1:05:14 (35)
34H60Ptašekas Julius LTUDevyni OK, Vilnius 35:21 dns35:21 (  5)
35H55Kondrotas Raimondas LTUFortūna OK, Vilnius 44:04 44:04 (  1)dsq
36H55Vengalis Alvydas LTUKuliai 44:06 dns44:06 (20)
37H55Pečiūra Darius LTUPerkūnas OK, Vilnius 45:53 45:53 (  4)dsq
38H55Jonauskas Genadijus LTUDevyni OK, Vilnius 51:50 51:50 (13)dsq