Lietuvos taurė, Lithuanian cup
LTU, Juodkrantė, 2019-10-12

Rezultāti

Grupas D10, H10

Trase 1 d. 2.7 km 4 KP, 2 d. 3.0 km 5 KP

Izvēlēties  summa  1 diena  2 diena  

VietaGrupaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta summa 1 diena 2 diena
1H10Siudikas Daugardas LTURudamina OK, Vilnius 26:55 11:56 (  1)14:59 (  2)
2H10Radvilavičius Nauris LTUSM Gaja, Kaunas 30:45 15:01 (  4)15:44 (  3)
3H10Nevulis Dovydas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 30:57 15:10 (  6)15:47 (  4)
4D10Banionytė Kamilė LTUSM Gaja, Kaunas 31:18 14:47 (  2)16:31 (  7)
5D10Kalvaitytė Saulėja LTUBūdakalnis OK, SM Gaja, Kaunas 31:19 15:30 (  8)15:49 (  5)
6H10Stankūnas Matas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 31:44 15:19 (  7)16:25 (  6)
7D10Sriubaitė Eva LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 32:09 17:31 (12)14:38 (  1)
8D10Motiejūnaitė Ugnė LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 32:55 15:05 (  5)17:50 (15)
9H10Raugas Jogaila LTUSM Gaja, Kaunas 33:39 16:06 (  9)17:33 (13)
10H10Arlauskas Antanas LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 33:57 14:51 (  3)19:06 (20)
11D10Zhuravleva Margarita LTUDevyni OK, Vilnius 34:02 17:13 (11)16:49 (  9)
12H10Drūlia Tauras LTUMedeina OK, Kaunas 35:36 18:59 (14)16:37 (  8)
13H10Rankauskas Nojus LTUPlungės SRC, Plungė 35:39 16:24 (10)19:15 (21)
14H10Žiugžda Domas LTUJavonis OK, Marijampolė 37:00 19:51 (18)17:09 (10)
15H10Skripkauskas Dominykas LTUO! Klaipėda, Kretinga 37:54 19:28 (16)18:26 (17)
16H10Paulius Mantas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 39:02 19:12 (15)19:50 (24)
17H10Stankevičius Rytas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 39:20 22:08 (26)17:12 (11)
18D10Krėpštaitė Viltė LTUTakas OK, Kaunas 39:38 20:37 (20)19:01 (19)
19H10Denisovas Eimantas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 40:46 20:42 (22)20:04 (25)
20H10Limantas Gvidas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 41:11 21:47 (25)19:24 (22)
21H10Vičis Aivaras LTUPlungės SRC, Plungė 41:20 19:56 (19)21:24 (26)
22D10Paulauskaitė Ugnė LTUMedeina OK, Kaunas 43:41 22:11 (27)21:30 (27)
23D10Velde Vaiva LTUĄžuolas OK, Vilnius 43:46 18:36 (13)25:10 (31)
24H10Dzedulionis Jonas LTUTakas OK, Kaunas 44:47 27:05 (30)17:42 (14)
25H10Liubartas Edvinas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 44:53 20:37 (20)24:16 (29)
26H10Matulevičius Simas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 45:05 27:51 (31)17:14 (12)
27D10Miknytė Urtė LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 45:33 21:18 (23)24:15 (28)
28D10Siudikaitė Dangė LTURudamina OK, Vilnius 46:13 21:44 (24)24:29 (30)
29D10Petrauskaitė Neda LTUTakas OK, Kaunas 48:34 22:47 (28)25:47 (33)
30H10Bernikas Titas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 52:45 32:59 (33)19:46 (23)
31H10Petrauskas Aivaras LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 52:50 23:51 (29)28:59 (34)
32D10Šinkūnaitė Viltė LTURASKK SK, Vilnius 53:28 27:56 (32)25:32 (32)
33H10Songinas Pijus LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 53:45 35:50 (35)17:55 (16)
34H10Šinkūnas Gaudenis LTURASKK SK, Vilnius 54:14 35:38 (34)18:36 (18)
35H10Liubartas Evaldas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:23:14 36:26 (36)46:48 (36)
36H10Sobeckis Agnius LTUO! Klaipėda, Klaipėda 19:30 19:30 (17)dns
37D10Mednikovaitė Zoja LTULabirintas OK, Vilnius 31:36 dsq31:36 (35)